برگزیده های پرشین تولز

کم کردن حجم پایگاه داده

medinz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان

من می‌خواستم کوچ کنم به یه هاست جدید ولی حجم پایگاه داده‌هاش ۶۰۰ مگه در صورتی که حجم پایگاه داده‌ی هاست فعلی من حدود ۱ گیگه. می‌خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه این حجمو کم کرد؟
در حال حاضر ۳ تا دیتا بیس روی هاست سواره. که یکی فقط یکی از اون‌ها خودش حدود ۵۶۰ مگه

ممنون

vatanniaz

Registered User
لایک‌ها
109
سلام
دوست عزیز شما احتیاج به یک سرور مجازی دارید.
موفق باشید.

mkhaled

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لطفا توضیحات بیشتری بدید
چه اسکریپتی استفاده می کنید برای سایت و تعداد مطالبتون و حجم نوشته هاتون چقدره ؟

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,856
من منظورت رو دقیق نفهمیدم اگه برای انتقال باشه که از این روش میتونی استفاده کنی شما یه بکاپ بگیر از سایتت دیتا بیس zip میشه تقریبا حجمی که شما میبینی از 1/3 کمتر متر میشه و راحت میتونی انتقالش بدی اگه هاستتم ایرانی هستش که بگو خودشون جابجا میکنن

اگر میخواهی 600 مگ هل بدی تو هاستی که ظرفیتش یک گیگه و 560 هم اطلاعات داری ارزانترین راه اینه که هاستت رو ارتقا بدی و به دومین روش اینه که یه نفر بیاد ببینه این دیتا بیس چی کار کردی اینجوری داره میترکه

medinz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آره Alalalkz درست می‌گی. من البته خودم دستی رفتم توی PHP Admin اون چیزهایی که به‌در نخور بودن رو پاک کردم و یه‌سری فایل‌ها رو هم به‌خصوص فایل‌های آمارگیر رو که حدود ۵۰-۶۰ مگ جا گرفته بودن رو خالی کردم. خلاصه تا زیر ۳۰۰ مگابایت رسوندمش. مرسی از همه

saman1392

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
112
حجم پایگاه داده را که نمیشه کم کرد خب حتما بوده که اینقدر شده؟؟؟؟ عجیبه

بالا