برگزیده های پرشین تولز

کم کردن ping وی پی اس !

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
خوب پینگ سایتهایی که توو ایرانه کم هستن، من سرور اصلی ISPم رو حدود 38ms پینگ میکنم ( توو خود ISP هست و پینگ نویزمه ! )
پینگ سایتهای دیگه ISP های بزرگ مثل شاتل اینها رو 60-90ms پینگ می کنم
اما تقریبا تمام سایتهای بزرگ رو بالای 250-400ms پینگ می کنم ! از یاهو تا گوگل تا ...

خوب یک VPS گرفتم حدود 310ms دارم پینگ می کنم، منتهی چون می خوام رووش سرور گیم راه بندازم این پینگ خیلی زیاده !

کسی می دونه چیکار کنم این عدد کم شه ؟

karname

Registered User
لایک‌ها
0
فکر نکنم بشه پینگ رو تغییر داد . باید برید از یک جا سرور بگیرید که پینگ کمتری داشته باشه . برای پینگ کمتر سرورهای انگلیس و سپس آلمانی توصیه می شوند . چون پینگ های بمراتب کمتری دارند (فاصله کم تا آمریکا و کانادا)
خوب پینگ سایتهایی که توو ایرانه کم هستن، من سرور اصلی ISPم رو حدود 38ms پینگ میکنم ( توو خود ISP هست و پینگ نویزمه ! )
پینگ سایتهای دیگه ISP های بزرگ مثل شاتل اینها رو 60-90ms پینگ می کنم
اما تقریبا تمام سایتهای بزرگ رو بالای 250-400ms پینگ می کنم ! از یاهو تا گوگل تا ...

خوب یک VPS گرفتم حدود 310ms دارم پینگ می کنم، منتهی چون می خوام رووش سرور گیم راه بندازم این پینگ خیلی زیاده !

کسی می دونه چیکار کنم این عدد کم شه ؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
ممنون که بالاخره بعد از سالی 1 جواب به این تاپیکم داده شد:blush:
یک تاپیک هم برای خرید VPS با پینگ کم زدم که تا الان قط 2 تا از عزیزان توو پ.خ بهش جواب دادن که متاسفانه پینگ هر 2 تا همون 300 به بالا بود !
جایی رو می شناسین که همچین سرور هایی رو بفروشه ؟ یا حتی اگر بتونین لینک سایتهاشون رو بدین لااقل بین بچه ها می گردم یکی رو پیدا می کنم پرداخت رو انجام بده

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
2-3 جا نوشتم، سرور گیم ! :blush:

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
امروز ظهر یکی از دوستان یک آی پی داد زیر 50ms پینگ کردم، پ.خ زدم قیمتها و شرایط رو بپرسم که هنوز جواب پ.خ رو نگرفتم، اگر قیمت خوب باشه در جا میگیرم ! اما جز آی پی به شرایط دیگه هیچ اشاره ای نشده
اصولا دیگه VPS اگر باشه نباید سند و رسیو زیر 512kb واقعی باشه ! واقعا زیر این دیگه ظلمه ! ADSL خونم هست دیگه ...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
امروز ظهر یکی از دوستان یک آی پی داد زیر 50ms پینگ کردم، پ.خ زدم قیمتها و شرایط رو بپرسم که هنوز جواب پ.خ رو نگرفتم، اگر قیمت خوب باشه در جا میگیرم ! اما جز آی پی به شرایط دیگه هیچ اشاره ای نشده
اصولا دیگه VPS اگر باشه نباید سند و رسیو زیر 512kb واقعی باشه ! واقعا زیر این دیگه ظلمه ! ADSL خونم هست دیگه ...
اقا این مشخصات بالا که دادم سرور اختصاصی بود توی دیتاسنتر مخابرات :) اولش من تعجب کردم این سرعت ها را دیدم ولی بعدا متوجه شدم زیاد توقع داشتم ...

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
شما پينگ را در سيستم منزلتون انجام مي دهيد يا در سيستم سرورتون؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
شما پينگ را در سيستم منزلتون انجام مي دهيد يا در سيستم سرورتون؟

سیستم منزلم برام مهمه ! اون پینگی که از منزل میبینم.
به نسبت توو سرور های مختلف گیم که بودم می تونم حدس بزنم نسبت به پینگ من، پینگ بقیه توو ایران پقدر میشه توو اون سرور !
پینگ خود این سرور ها که کمه! به لطف پروکسی های زیاد ایران، پینگ خارج از کسور که میبینیم مهمه !
جالبه بعضی ISP ها هنوز هم ظاهرا دیش ماهواره اینها دارن ! جاهایی که ماها 300-400 هستیم، هستند کسایی که زیر 40 نشون می دن !

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
سیستم منزلم برام مهمه ! اون پینگی که از منزل میبینم.
به نسبت توو سرور های مختلف گیم که بودم می تونم حدس بزنم نسبت به پینگ من، پینگ بقیه توو ایران پقدر میشه توو اون سرور !
پینگ خود این سرور ها که کمه! به لطف پروکسی های زیاد ایران، پینگ خارج از کسور که میبینیم مهمه !
جالبه بعضی ISP ها هنوز هم ظاهرا دیش ماهواره اینها دارن ! جاهایی که ماها 300-400 هستیم، هستند کسایی که زیر 40 نشون می دن !

پس احتمالا علت پينگ بالا، به كيفيت وضعيت ارتباطي شما بر مي گردد نه به سرورتون.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
به مشکل ارتباطی تمام ما ایرانی ها بر می گرده که 2 لایه پروکسی داریم ! یکی کشوری یکی هم توو ISP
از همه مهمتر اینکه 2 ماهیت وصل شدن به اینترنت توو ISP ها هست، یکی سرعت اتصال به اینترانت داخلی و یکی هم به اینترنت جهانی ! بعضی ها لینکی ارتباطیشون به اولی سریعتره (ارزونتره اما دست وپا گیرتر هست توو پروکسی ها ) بعضی ها سرعت جهانی بیشتری دارن !
یعنی همونطور که گفتم هستنید ISPهایی که وقتی سرور های داخل ایران رو پینگ می کنن کند تر از بقیه هستن در حالی سرور های خارجی رو سریعتر پینگ می کنن !

2 تا موضوع هست که من این تاپیک روزدم
یکی اینکه می خواستم بدونم الان که به صورت مجازی روی یک سرور برای من VPS تعریف میشه و آیپی ای اختصاص داده میشه، آیا تغییر اون به خود سرور به جای مجازی بودن ، ماهیت آدرس اون آی پی تا سرور من رو که عوض می کنه، سرعت ارتباط رو هم بیشتر می کنه یا نه ؟
یکی هم اینکه شنیدم بعضی از کشور های جنوب شرق آسیا پینگ خوبی با ایران دارن ! یا مثلا آلمان اینها و بعضی ها که لینک های اصلی رو از اونها گرفتیم. دنبال اینهام

الان رادکام رو بهم پ.خ کردن، قیمتها نجومی هست ولی خوب با پشتیبانیشون تماس گرفتم ببینم چی پیش میاد

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
این تصویر هم برای اینکه جواب سوال شما کاملتر باشه :
http://************/files/cn0fxonlxw4dpaeg4ccn.jpg

karname

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
به نظر من همون بهتره که از آلمان یا انگلیس سرور بگیرید ، پینگ آلمان باز فکر کنم بهتر باشه ، البته کیفیت سرورهاشون مثل آمریکا یا کانادا نیستش
برای کارهای مثل گیم هم هرجایی به شما اجازه ی استفاده نمی ده و قاعدتا باید از سرور اختصاصی استفاده کنید . اگر خواستید می تونید با من تماس بگیرید.
البته من تجربه ی گیم رو ندارم ولی شما فکر پهنای باند ماهیانه و سرعت خود شبکه رو هم کردید ، چون ممکنه یک جا مثلا مثل همین مخابرات پنیگش خوب باشه ولی پهنای باند و سرعت شبکش پایین باشه که کاربر یکم زیاد بشه دیگه فاتحه!
اگر پینگ تا ۳۰۰ یا ۳۵۰ مناسبه واستون من آی وب کانادا رو بهتون سفارش می کنم ، چون کیفیت شبکش یکه! قطعی و افت سرعت هم من طی ۳ ماه اخیر نداشتم . اونم خواستید در خدمتم.

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
به نظر من همون بهتره که از آلمان یا انگلیس سرور بگیرید ، پینگ آلمان باز فکر کنم بهتر باشه ، البته کیفیت سرورهاشون مثل آمریکا یا کانادا نیستش
برای کارهای مثل گیم هم هرجایی به شما اجازه ی استفاده نمی ده و قاعدتا باید از سرور اختصاصی استفاده کنید . اگر خواستید می تونید با من تماس بگیرید.
البته من تجربه ی گیم رو ندارم ولی شما فکر پهنای باند ماهیانه و سرعت خود شبکه رو هم کردید ، چون ممکنه یک جا مثلا مثل همین مخابرات پنیگش خوب باشه ولی پهنای باند و سرعت شبکش پایین باشه که کاربر یکم زیاد بشه دیگه فاتحه!
اگر پینگ تا ۳۰۰ یا ۳۵۰ مناسبه واستون من آی وب کانادا رو بهتون سفارش می کنم ، چون کیفیت شبکش یکه! قطعی و افت سرعت هم من طی ۳ ماه اخیر نداشتم . اونم خواستید در خدمتم.

ممنون میشم اگر کل قیمت ها رو برام پ.خ کنین
من الان یک VPS دارم پهنای باند نا محدود 2 تا سرور گیم هم رووش ران شده، هم WOW هم CS ! تا الن مشکلی جز همون پینگ که 300 هست ندارم. این سرویس رو 1 ماهه آزمایشی گرفتم، اگر بتونین قیمتها و شرایط خودتون رو برام بفرستین ممنون میشم تا برای ماه شاید سرویس شما رو تست کردم

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
یه بار دیگه همون آدرس بالایی !
جدا هیچ کس نیست جوابگو باشه ؟
برام عجیبه !

واقعا توو ایران جز اینها کسی نیست سرویس داخلی بده ؟ مردم از بی جوابی اینها ! ظاهرا باید برم در خونه اشون حضوری پول دستی بدم تا جواب بدن !

farsitools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز وي پي اس براي گيم سرور يا هر چيزي با پينگ 30-90 بايد يك VPS ايراني و موجود در كشور تهيه كنيد بهتره براي گيم سرور اي پي اينترانت بگيريد
با مراجه به سايت زير مي تونيد وي پي اس مد نظرتون را بگيريد پورت 100 مگ فيبر نوري با امكانات فوق العاده
irvps.vebscript.com
موفق باشيد

بالا