برگزیده های پرشین تولز

کنترل ریموت دزدگیر ماشین با Infrared

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
باز کردن در ماشین با PPC یا هر دستگاه دیگه ای که infrared داشته باشه عملا غیرعملیه:blink:
این لینک با عکس نشون میده که چرا( اسپیکر رو روشن کنید):

http://www.mbusa.com/brand/models/tech_demos/smartkey.html

هرباری که با ریموت کار می کنین فرکانس استفاده شده عوض می شه برای جلوگیری از دزدی. یعنی اگه یه بار فرکانس ریموت رو به ppc بدین ریگه اون فرکانس کار نمیکنه (یه جورایی انگار می سوزه) و سیستم با یه فرکانس جدید کار می کنه. بنابراین هردفعه فرکانس جدید میشه. البته من قبلا با پژو تونستم این کار رو بکنم ولی این سیستم در عمل نباید با دستگاه دیگه غیر از خوده ریموت کار کنه( البته این سیستم خیلی پیچیدست در کل:lol: :D )

بالاخره
البته من قبلا با پژو تونستم این کار رو بکنم
يا
عملا غیرعملیه

:lol: :wacko: :f34r:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
باز کردن در ماشین با PPC یا هر دستگاه دیگه ای که infrared داشته باشه عملا غیرعملیه:blink:

هرباری که با ریموت کار می کنین فرکانس استفاده شده عوض می شه برای جلوگیری از دزدی. یعنی اگه یه بار فرکانس ریموت رو به ppc بدین ریگه اون فرکانس کار نمیکنه (یه جورایی انگار می سوزه) و سیستم با یه فرکانس جدید کار می کنه. بنابراین هردفعه فرکانس جدید میشه. البته من قبلا با پژو تونستم این کار رو بکنم ولی این سیستم در عمل نباید با دستگاه دیگه غیر از خوده ریموت کار کنه( البته این سیستم خیلی پیچیدست در کل:lol: :D )

این مطلبی که گفتی فکر می کنم در مورد ریموت هایی باشه که از فرکانس های رادیویی استفاده می کنن...به اینفرارد چه مربوط
2me8uhw.gif

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
این مطلبی که گفتی فکر می کنم در مورد ریموت هایی باشه که از فرکانس های رادیویی استفاده می کنن...به اینفرارد چه مربوط
2me8uhw.gif

شما اگه اسپیکر رو روشن کنید می گه که:
uses INFRARED and radio signal...............
کلا این جور ریموت ها از هردو نوع سیستم Radio و infrared هم زمان استفاده می کنند
من خودم با این نوع ریموت مرسدس که دیدین تو فلش تونستم فرکانس رو بدم به PPC ( یعنی فرکانس رو صحیح و سالم دریافت کرد) اما نتونستم در رو باز کنم چون همونطور که گفتم هر دفعه فرکانس عوض می شه:(

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
بالاخره يا

:lol: :wacko: :f34r:

این فلش که گذاشته بودم ماله مرسدس بود که سکوریتیش بالاست حالا پژو هم این سیستم رو گذاشته اما سکوریتیشو داغون کرده ظاهرا(شایدم هنگام مونتاژ تو ایران به این وضع میوفته) !! واسه همین با پژو کار می کنه اما با مرسدس نه:(

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
112.gif
این فلش که گذاشته بودم ماله مرسدس بود که سکوریتیش بالاست حالا پژو هم این سیستم رو گذاشته اما سکوریتیشو داغون کرده ظاهرا(شایدم هنگام مونتاژ تو ایران به این وضع میوفته) !! واسه همین با پژو کار می کنه اما با مرسدس نه:(

يه حرف حساب
238.gif
108.gif

vs2oo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم موافقم رادیویی پس چطور از راه دور در ماشین رو باز میکنه

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
با این برنامه تونستم فرکانسهای مادون قرمزو بگیرم و ازش استفاده کنم . روی tv . dvd . و ضبط ماشین جواب داد.
این فرکانسهارو میشه یکی یکی دخیره و استفاده کرد. اگه میشد با استفاده از این فرکانسها یه ریموت کنترل به دلخواه ساخت خیلی خوب میشد ...
این فلش که گذاشته بودم ماله مرسدس بود که سکوریتیش بالاست حالا پژو هم این سیستم رو گذاشته اما سکوریتیشو داغون کرده ظاهرا(شایدم هنگام مونتاژ تو ایران به این وضع میوفته) !! واسه همین با پژو کار می کنه اما با مرسدس نه

نمردیمو با ریموت مرسدس هم کار کردیم !

samotras

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان کسی میتونه یه کم توضیح درباره کار با برنامه oscilloscope بده من هر کاری میکنم نمیتونم حتی سیگنال ریموت tv رو detectکنم

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان کسی میتونه یه کم توضیح درباره کار با برنامه oscilloscope بده من هر کاری میکنم نمیتونم حتی سیگنال ریموت tv رو detectکنم
اول مطمئن باش که Beam توی settings > connections فعال باشه .. ( خود برنامه فعال نمیکنه )

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
آره عین این ندید بدیدا یه چند دقیقه ای باهاش کار کردم. گفتم بلد باشم یه موقع دیدی یدونه از این مرسدس ها از اون بالا واسمون نازل شد !

حالا ما اومدیم اطلاع رسانی کردیم شدیم ندید پدید؟!!

PHA

Registered User
لایک‌ها
4

اینی که شما گفتید سیستم ایموبلایزر هست که بعضی از خودرو های داخلی دارن .

-------------------------

آقا این نرم افزار ، مشابهی برای گوشی های جاوا و سیمبین نداره ؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اینی که شما گفتید سیستم ایموبلایزر هست که بعضی از خودرو های داخلی دارن .

-------------------------

آقا این نرم افزار ، مشابهی برای گوشی های جاوا و سیمبین نداره ؟

سلام عزیز :)اینورا:blush:

من راستش یادم اون موقع ها یه برنامه بود که ما مثل ریموت از گوشیهامون استفاده کنیم البته اگر منظورتون رو درست فهمیده باشم:)

علی رضا من یه ساعت داشتم(روز عروسیم دودر شد) که با اون همه ماشین ها رو باز میگردم:blush: بعضی ها رو حتی نیاز به وارد کردن فرکانس هم نبود:)

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
سلام . قربان شما

منظورم یه چیزی مثل این برنامه vito بود که بتونه از روی IR کپی بگیره و دوباره ارسال کنه .

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
نه برادر جسارت نشه خودم رو عرض کردم .

آها!!! فکر کردم با من بودی!!:D

سلام عزیز :)اینورا:blush:

من راستش یادم اون موقع ها یه برنامه بود که ما مثل ریموت از گوشیهامون استفاده کنیم البته اگر منظورتون رو درست فهمیده باشم:)

علی رضا من یه ساعت داشتم(روز عروسیم دودر شد) که با اون همه ماشین ها رو باز میگردم:blush: بعضی ها رو حتی نیاز به وارد کردن فرکانس هم نبود:)

چه طوری باز میکردی آقا؟! پژوهارو؟!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
اگه خيلي طالب برنامه هستيد :

من اين برنامه رو روي فليم خانم دارم كه خيلي جالبه
متاسفانه اسم remote control توي extrom_flame نيست
من تمام فايل ها رو با عكس نشون ميدم ببينيد هر كدوم ديديد به نظرتون كه ميتونه رموت باشه براتون آپلود كنم . برنامش شديدا جالب هست

attachment.php

attachment.php

فایل های ضمیمه

• flame.JPG
    flame.JPG
    68.3 KB · نمایش ها: 104
  • Screen009.JPG
    Screen009.JPG
    29.7 KB · نمایش ها: 103
بالا