برگزیده های پرشین تولز

کنترل ریموت دزدگیر ماشین با Infrared

DelphiDeveloper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:)

تو چندتا سایت خوندم که نوشته بودن با برنامه یا چیز دیگه از طریق Infrared در ماشین رو باز میکنند !!! :D یعنی Remote دزدگیر رو کپی میزندد ! خواهشا هرکی هرچیزی میدونه بگه

برا دزدی نمیخواما :D :D برا دزدیدن از بابام میخوام !:p + همین جوری میخوام ببینم چجوری میشه این کارو کرد:)

H-Ataeian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:)

تو چندتا سایت خوندم که نوشته بودن با برنامه یا چیز دیگه از طریق Infrared در ماشین رو باز میکنند !!! :D یعنی Remote دزدگیر رو کپی میزندد ! خواهشا هرکی هرچیزی میدونه بگه

برا دزدی نمیخواما :D :D برا دزدیدن از بابام میخوام !:p + همین جوری میخوام ببینم چجوری میشه این کارو کرد:)

با نرم افزاره vito oscilloscope میشه این کارو کرد تو ترد نرم افزار معرفی شده

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته فقط براي ماشينهايي مثل پژو 405 كه ريموتشون Infrared هست

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر ريموتي كه مثل ريموت 405 روش از اون سنسورهاي مادون قرمز داره (مثل جلوي كنترل TV) ميشه!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
ميشه روش اين كار رو بگيد ؟
2mo5pow.gif

در اين مورد بحث شده بود اما به جايي نرسيديم
كدومتون امتحان كرديد كار كرده ؟
لطف كنيد با چند تا عكس و توضيح اينجا بنويسيد ممنون ميشم
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

مخصوصا هنگامي كه گوشي ميخواد كپي بگيره !!! من اينكارو كردم كپي نميگرفتا !!!:eek:

DelphiDeveloper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر ريموتي كه مثل ريموت 405 روش از اون سنسورهاي مادون قرمز داره (مثل جلوي كنترل TV) ميشه!
منظورت ریموتی که داخل ماشین هسته دیگه ؟

یه چیز دیگه : این برا Everex کار میکنه ؟! آخه TV Remote Controller ها روی Everex کار نمیکنن ظاهرا IR اشون ایراد داره !

جدیدترین ورژن این برنامه ورژن 2.4 هست که چه از سایت خودش و چه از سایت های دیگه اون رو دانلود کردم فقط یه صفحه html هست که help برنامه هست !!!لطفا اگه کسی ورژن 2.4 رو داره اینجا بذاره ممنون

DelphiDeveloper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینم روش کارش چجوریه ؟ میشه کامل بگید ؟

باید اینفرارد گوشی رو کنار IR ماشین بگیریم بعد توی Oscilloscope گزینه Receive IR رو بزنیم و از فرکانسش کپی بگیریم ؟! یا چیز دیگه ؟

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببينيد من خودم اون موقع كه پژو 405 داشتم اين كار رو كردم و ايول شد :cool:

توي اين برنامه vito oscilloscope يك جايي هست كه ميتوانيد سيگنال رو از طريق درگاه Infra Red اسكن كنيد و ذخيره كنيد و بعد از طريق همون درگاه دوباره ارسال كنيد.

من الان برنامه رو ندارم اگر كسي اينجا برنامه رو بگذاره دقيق با عكس توضيح ميدم.

DelphiDeveloper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

اینم لینکش - - - خیلی لازم دارما تا روز 5 شنبه باید جریانشو بفهمم :wacko: - لطفا یه خورده سریعتر و لطفا کامل باشه

خیلی خیلی ممنون میشم

راستی شما با چه PPC امتحان کردید ؟ نمیدونید که با Everex هم میشه یا نه ؟

فایل های ضمیمه

• VITO_Oscilloscope_V23.zip
    102.9 KB · نمایش ها: 460

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
سلام
خدمت دوستان عرض شود كه برنامه Novii remote هم عملي باشه . يادم هستش اين برنامه يه جايي داشت كه ميشد بصورت دستي بهش كنترل معرفي كرد و تو اونجا ميشد اينفرارد هر چيزي رو اسكن كرد.
براي 405 يكي از دوستان اين كارو كردم و عملي شد. البته با برنامه اي كه دوست عزيزمون هم معرفي كردن هم هستش. كلا هر چيزي كه بتونه كپچر بگيره از مادون قرمز.

DelphiDeveloper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خدمت دوستان عرض شود كه برنامه Novii remote هم عملي باشه . يادم هستش اين برنامه يه جايي داشت كه ميشد بصورت دستي بهش كنترل معرفي كرد و تو اونجا ميشد اينفرارد هر چيزي رو اسكن كرد.
براي 405 يكي از دوستان اين كارو كردم و عملي شد. البته با برنامه اي كه دوست عزيزمون هم معرفي كردن هم هستش. كلا هر چيزي كه بتونه كپچر بگيره از مادون قرمز.
ممنون میشم یه توضیحی چیزی در مورد طرز کارش بنویسید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام

اینم لینکش - - - خیلی لازم دارما تا روز 5 شنبه باید جریانشو بفهمم :wacko: - لطفا یه خورده سریعتر و لطفا کامل باشه

خیلی خیلی ممنون میشم

راستی شما با چه PPC امتحان کردید ؟ نمیدونید که با Everex هم میشه یا نه ؟

خیر نمی شه ، اورکس اینفراش به درد هیچ کاری نمی خوره

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
سلام
ماشالله همه دوستان اينجا اوستا هستن و شرح كار novii Rmote Controller رو فكر نميكنم درخواست كرده باشين
اما احيانا اگه اينجوره اين برنامه يه قسمتي داره كه ميتونيد بصورت دستي براي هر دستگاهي كه ميخواهيد ريموت بسازيد و براي هر دكمه اي كه خودتون معرفي ميكنيد يه عملكرد خاص رو قرار بديد.
بفرض مثال ميخواين عملگر پاور رو براي ريموتي كه خودتون دارين ميسازين معرفي كنيد. كافي هستش كه گوشي رو در حال اماده براي دريافت سيگنال قرار بديد و ريموت خود تلويزيون رو جلوي درگاه اينفرارد گوشي بگيريد و دكمه پاور رو فشار بديد. گوشي اين سيگنال رو اسكن ميكنه و ميتونيد سيو كنيد !
حالا براي باز كردن در 405 يا هر ماشين ديگه اي كه سيستم قفل مركزيش از اينفرارد استفاده ميكنه كافيه كه سويچ رو بگيريد جلوي گوشي و فشار بديد. به همين سادگي :)
من خودم شخصا قبلا ها يه آرشيو كامل از سويچ هاي فك و فاميل و دوستان داشتم :blush:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

sservati

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ضمناً اين نرم افزار Vito Oscillator با h-mate JAM هم كار نميكنه ميگه پروسسور رو ساپورت نميكنه!
164.gif

در نتيجه من شرمنده شدم نميتونم با عكس توضيح بدم.
weep[1].gif

من قبلاً با DELL Axim X5 امتحان كرده بودم در پژو 405 رو باز كرد.
109.gif

DelphiDeveloper

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیر نداره
ببینید ، اینفرا ردی که در اورکس استفاده شده ، industry class نیست ، یعنی نمی تونه این کارها رو انجام بده
پس این اینفرارد Everex به چه دردی میخوره ؟ اصلا خود Everex به چه دردی میخوره ؟!!! همه چیش یه عیبی داره شیطونه میگه بزن...!
ببینم یه گوشی Symbian پیدا کنم حله ؟ این برنامه واسه Symbian اش هم هست ؟ دیگه هیچ مشکلی وجود نداره ؟
ضمناً اين نرم افزار Vito Oscillator با h-mate JAM هم كار نميكنه ميگه پروسسور رو ساپورت نميكنه!
مثل اینکه با هیچ Proccessor ای جور در نمیاد آخه واسه Everex هم همین رو میگه اما بعد از این Error اگه یه بار دیگه روش کلیک کنید باز میشه !!!
در نتيجه من شرمنده شدم نميتونم با عكس توضيح بدم.
خواهش میکنم حالا که کارمون گیر کرده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ... تو این هیری بیری Everex هم شوخیش گرفته...

_nima

Guest
لایک‌ها
0
پس این اینفرارد Everex به چه دردی میخوره ؟ اصلا خود Everex به چه دردی میخوره ؟!!! همه چیش یه عیبی داره شیطونه میگه بزن...!
ببینم یه گوشی Symbian پیدا کنم حله ؟ این برنامه واسه Symbian اش هم هست ؟ دیگه هیچ مشکلی وجود نداره ؟

مثل اینکه با هیچ Proccessor ای جور در نمیاد آخه واسه Everex هم همین رو میگه اما بعد از این Error اگه یه بار دیگه روش کلیک کنید باز میشه !!!

خواهش میکنم حالا که کارمون گیر کرده اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ... تو این هیری بیری Everex هم شوخیش گرفته...

من رو JAMin از این برنامه های کنترل تلویزیون ریختم (اسمش یادم نیست) برای تلویزیون کار نکرد ولی learning داشتش.
سلام دلفی جان حال شما چطوره؟
آقا کارت اینقدر فوری هستش میتونی بری کلید سازی یا ریموت سازی ها برات یه ریموت میسازن. این که مشکلی نیست. (حالا میفهمم چچرا اینقدر از ppc ناراضی بودی. everex داشتی )

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
باز کردن در ماشین با PPC یا هر دستگاه دیگه ای که infrared داشته باشه عملا غیرعملیه:blink:
این لینک با عکس نشون میده که چرا( اسپیکر رو روشن کنید):

http://www.mbusa.com/brand/models/tech_demos/smartkey.html

هرباری که با ریموت کار می کنین فرکانس استفاده شده عوض می شه برای جلوگیری از دزدی. یعنی اگه یه بار فرکانس ریموت رو به ppc بدین ریگه اون فرکانس کار نمیکنه (یه جورایی انگار می سوزه) و سیستم با یه فرکانس جدید کار می کنه. بنابراین هردفعه فرکانس جدید میشه. البته من قبلا با پژو تونستم این کار رو بکنم ولی این سیستم در عمل نباید با دستگاه دیگه غیر از خوده ریموت کار کنه( البته این سیستم خیلی پیچیدست در کل:lol: :D )

بالا