برگزیده های پرشین تولز

کندی و یا باز نشدن یک سایت مربوط به دومینه یا هاست؟

Adf

Registered User
لایک‌ها
15
سلام. من از یه شرکتی دومین و هاست گرفتم که بعد از چند ماه الان اونقدر پشیمونم که نه راه پس دارم و نه پیش. مشکل هم مثل خیلیا در باز نشدن و کندی سایت هست. اما الان اون شرکت دومین من رو unloack نمیکنه و به بهانه های واهی میگه که پنل ما چنین امکانی رو نداره و دومین lock هست. میگه برو هاست رو از جایی دیگه بگیر و ما فقط Dns را چنج میکنیم. لطف کنید و بگید من اگه بخوام از شما هاست بگیرم با توجه به اینکه اون شرکت دومین من رو نمیخواد آزاد کنه باید چه کار کنم؟ چون میترسم اگه بهترین هاست دنیا رو هم بگیرم بازم دومین اذیت کنه! لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شما میتونید دومین رو از یه جای دیگه داشته باشید و میزبانی رو از جای دیگه و سرعت لود شدن صفحات سایت به سرور ربط داره و به محل دومین ربطی نداره. در ضمن محض اطلاع بگم که تمام سرویس دهنده های دومین که عضو ICANN باشن باید امکان UnLock کردن و انتقال دومین رو به شما بدن.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از ehsan :
شما میتونید دومین رو از یه جای دیگه داشته باشید و میزبانی رو از جای دیگه و سرعت لود شدن صفحات سایت به سرور ربط داره و به محل دومین ربطی نداره. در ضمن محض اطلاع بگم که تمام سرویس دهنده های دومین که عضو ICANN باشن باید امکان UnLock کردن و انتقال دومین رو به شما بدن.

onlinic مگه جزوش نیست؟
خ.ب پس چرا hostiran.net sinahost.com ,...که برام دومین ثبت کردند امکان لوک انلوک نذاشتن برایمن من ندارم؟:blink:

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
به نقل از ehsan :

onlinic مگه جزوش نیست؟
خ.ب پس چرا hostiran.net sinahost.com ,...که برام دومین ثبت کردند امکان لوک انلوک نذاشتن برای من ندارم؟:blink:

sinahosting

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahiar0 :
onlinic مگه جزوش نیست؟
خ.ب پس چرا hostiran.net sinahost.com ,...که برام دومین ثبت کردند امکان لوک انلوک نذاشتن برای من ندارم؟:blink:
سلام
چرا هست ، ولی API انلاین نیک فعلا این امکان رو نداره ولی اگه شما به ما بگین می تونیم دومین شما رو لاک یا انلاک کنیم . و خود انلاین نیک هم قول داده تا یکی دو ماه اینده کلا سیستم خودش رو متحول کنه .

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
انشاللاه ! از این قول ها خیلی داده :D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
فرق یک دومین لاک با انلاک چیه ؟ :blink:

بالا