برگزیده های پرشین تولز

کند شدن تصویر به هنگام اجرای فیلم Full HD

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
درود
دوستان برای اولین بار لگ شدن تصویر به هنگام اجرای فیلم با کیفیت Full HD رو تجربه کردم !
مشخصات رایانه من :
CPU 6600 Dual Core
VGA 5770 XFX
Ram 2gb

به نظرتون مشکل از سخت افزاره ؟
با پلیرهای KM , VLC , Jet Audio , Gom , Media Player Classic هم تست کردم...

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.دوست عزیز فیلم فول اچ دی که دارید چند گیگ هست؟؟من خودم آرشیو فول اچ دی دارم.مشکل شما سی پی یو سیستم هست و البته رم سیستمتون هم خیلی پایینه.شما همین فیلم رو روی یه سیستم مثلا core2duo یا بالاتر تست کنید.البته پلیر splash pro هم کمک زیادی توی فیلمای فول اچ دی میکنه.سخت افزار سیستم سالم هستن ولی توانایی اجرای صحیح رو ندارن.گرافیک و سی پی یو و رم سیستم همه در اجرای ویدیو کیفیت بالا یا render نقش مهمی دارن.اگرسوالی بود در خدمتم.

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
اگر فایلت بالای 18-20 گیگه؛ سی پی یو نمیکشه.

NaVaZ

Registered User
لایک‌ها
272
سلام.دوست عزیز فیلم فول اچ دی که دارید چند گیگ هست؟؟من خودم آرشیو فول اچ دی دارم.مشکل شما سی پی یو سیستم هست و البته رم سیستمتون هم خیلی پایینه.شما همین فیلم رو روی یه سیستم مثلا core2duo یا بالاتر تست کنید.البته پلیر splash pro هم کمک زیادی توی فیلمای فول اچ دی میکنه.سخت افزار سیستم سالم هستن ولی توانایی اجرای صحیح رو ندارن.گرافیک و سی پی یو و رم سیستم همه در اجرای ویدیو کیفیت بالا یا render نقش مهمی دارن.اگرسوالی بود در خدمتم.
اگر فایلت بالای 18-20 گیگه؛ سی پی یو نمیکشه.

فیلم 6.5 گیگه.با راهنمایی هایی که انجام شد ، تو برنامه KM Player با تغییر رندرر به Halii از بخش Video Advance با افت کیفیت مشخصی ، لگ فیلم برطرف شد.
گو اینکه ایراد از سخت افزار و به ویژه پردازنده ضعیفمه.
ممنون از دوستان

AlphaStore

Registered User
لایک‌ها
65
توضیحات شما و دوستان مفید بود

موفق باشید...

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
بالا