برگزیده های پرشین تولز

کنسولهاي دستي

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
en2fa wrote:

آقا بين صحبتتون ramstien جان نظری درمورد n-gage نداری؟معمولاً با game cube فکر کنم مقايسه میکنند يا يکی ديگه!!
يک عکس يا لينک از game cube داری؟

rammstein_persia

احتمالا منظورت اينجا از Game Cube دستگاه Game Boy Advance بوده.چون گيم كيوب يه دستگاه ثابت هست مثل اكس باكس و پلي استيشن 2...

N-Gage يه دستگاه بازي و همينطور موبايل هست كه شركت نوكيا جديدا ساخته...
البته بازار دستگاههاي بازي قابل حمل دست نيتندو و دستگاه Game Boy Advence اون هست و نيتندو ساليانه ساله كه تو اين مورد بيرقيبه.و متخصص اين دستگاهها هست از تقريبا 30 سال پيش!

در مورد گيم بوي ادونس هر چي ميخواي بپرس ميدونم.من يه يكماهي يكي از اين ها دستم بود و خيلي چيز جالبي هست

اما يه سري اطلاعات :

Game Boy Advance يه دستگاه قابل حمل 32 بيتي هست با بازيهاي خيلي جالب.و گرافيكش در حد و كمي بالاتر از همون سوپر نيتندو و سگاي معروف هست.اين دستگاه رو نيتندو چند سال پيش ساخت.
اين عكس مدل اصلي اين دستگاه هست كه تنها عيبش اين بود كه صفحه ال سي دي اون نور نداشت و نميشد تو تاريكي بازي كرد :

gba-lostvikings-thumb.jpg

اما بعد اخيرا نيتندو يه ورژن جديدتر از اين دستگاه رو ساخته به اسم Game Boy Advance SP
كه فقط فرقش با قبلي در طراحي ظاهريش هست و قيافه خيلي مدرن تري داره + اينكه صفحه ال سي دي اون نور دار هست :

gbasp1.jpg

اينم يه عكس از N-Gage :

_38426779_nokiagame-nokia300.jpg

البته اين در مقابل Game Boy Advance شانس چنداني نداشته و زياد موفق نبوده,چون همونطور كه گفتم نيتندو يكه تاز بازار اين دستگاههاي قابل حمله و حتي سوني هم با اينكه مدتيه فكر ساختن يه دستگاه قابل حمله هي اونو عقب ميندازه...

بازيهايي كه گيم بوي ادونس داره تعدادشون واقعا سرسام آوره! و تقريبا همه بازيهاي قديمي عالي براي اون بازسازي شدن با كيفيتهاي بهبود يافته و همينطور شايد چند صد بازي جديد جالب ديگه تو هر سبكي كه فكرشو كني.اما در مورد N-Gage اينطور نيست و منكه بر خلاف گيم بوي ادونس ,اصلا علاقه اي به اين دستگاه زشت گنده بدتركيب ندارم!

Mammad :

مثل اينكه اين N-Gage خيلي ضايع است و روز اول فروش توي بريتانيا فقط 1000 تا فروش داشته اين واقع افت براي نوكيا حتي بعضي فروشنده ها خودشون سرخود قيمت كم كردند تا مردم بخرن!به نظر من نوكيا بدترين جاي ممكنه دست گذاشت جايي كه نينتندو 30 سال كار ميكنه و هر سال هم موفقتر از قبل حالا نوكيا اومده با اين دستگاه زشت گنده بدتركيب!!
من فكر ميكم سوني هم نميتونه تو اين مقوله موفق بشه حداقل 2-3 سال طول ميكشه.تو اين صنعت نينتندو ريشه داره به اين راحتي نميشه باهاش درگير شد.
مگر اينكه مايكروسافت بتونه

rammstein_persia :
N-Gage كلا چيزه جالبي نيست به نظر من..در واقع اين دستگاه هم موبايل هست هم يه دستگاه بازي! و خود اين نشون ميده كه خود نوكيا هم ميدونسته كه شانس زيادي نداره,براي همين اومده اينو به عنوان دستگاه دوكاره ساخته تا شايد شانس بيشتري داشته باشه.

(من از موبايلهاي نوكيا هم متنفرم! چه برسه به اين دستگاهش! lol)

اما در مورد دستگاه احتمالي سوني..اين ميتونه دستگاه موفقي بشه,چون سوني معمولا استراتژيهاي خيلي جالب و موفقي داره..البته شركت نيتندو گفته هيچ نگراني درباره اين دستگاه احتمالي سوني نخواهد داشت! و فكر ميكنم حق هم داره اينو بگه.

ميدونيد نيتندو از اون وقت كه گيم بوي اصل اولي رو داد چنان فروشي كرد و جوري پاي خودشو محكم كرد,كه حالا واقعا رقابت باهاش سخته و شايد ناممكن.
چون مقوله دستگاههاي قابل حمل خيلي با دستگاههاي ثابت فرق داره.
الانم ساپورت نرم افزاري خيلي وحشتناكي از گيم بوي ادونس داره ميشه و...

مايكروسافت هم هيچ برنامه اي براي ساختن Handheld نداره.[/img]

بالا