برگزیده های پرشین تولز

کنشین هیمورا

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
چند قسمت اولش همينطوريه ... كم كم جدي ميشه :happy: بعد از ديدن ماجراي لرد شيشيو ديگه باقيشو نبين عوضش برو سومين ova رو ببين :D بچه ها ازش بد گفتند ولي من خوشم اومد ! و هنوز نميدونم تا چه حد به واقعيت نزديكه !!

من الان رسیدم قسمت 61 ماجرای لرد شیشیو تموم شد حالا قسمت های بعدیش رو میبیم ببینم چطور هستش دیگه آخرش اینه که میزنم جلو :دی

ولی من نمیدونم چرا هر چی میره جلو تر این دخترایی که دوره کنشن هستن اعصاب خورد کن تر میشن .:wacko:

شماها هم همین احساشو داشتین یا من اینجوریم؟ دیگه این قسمت 58-59-60 داشتم با سر میرفتم تو مانیتور هر وقت هر کدوم از این دخترا رو نشون میداد.:f34r:
حق با شماست با عرض معذرت

خواهش میکنم:D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
من الان رسیدم قسمت 61 ماجرای لرد شیشیو تموم شد حالا قسمت های بعدیش رو میبیم ببینم چطور هستش دیگه آخرش اینه که میزنم جلو :دی

ولی من نمیدونم چرا هر چی میره جلو تر این دخترایی که دوره کنشن هستن اعصاب خورد کن تر میشن .:wacko:

شماها هم همین احساشو داشتین یا من اینجوریم؟ دیگه این قسمت 58-59-60 داشتم با سر میرفتم تو مانیتور هر وقت هر کدوم از این دخترا رو نشون میداد.:f34r:

آره بابا ! خيلي زن زليل بود
3.gif
با اون همه آدم خر زور و حرفه اي ميجنگيد و سوسكشون ميكرد بعد جلوي كارو مثل چي كم مياورد

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من هنوزم ميگم اول سريال رو ببينين و بعد فيلم های کنشين رو! :cool: و حتماً هم به زبان ژاپنی ببينين نه فارسی نه اينگيليسی!:f34r::D

ولی فریدا بازم بد نیستا انگلیسی از شر زیر نویس آدم خلاص میشه مردم از بس زیر نویس خوندم:wacko: ولی تو همین کنشن بعضی از صداهایی که روی شخصیت ها هست اعصاب آدمو خراب میکنه. ولی بازم از زیر نویس خوندم راحت تره :p

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ولی فریدا بازم بد نیستا انگلیسی از شر زیر نویس آدم خلاص میشه مردم از بس زیر نویس خوندم:wacko: ولی تو همین کنشن بعضی از صداهایی که روی شخصیت ها هست اعصاب آدمو خراب میکنه. ولی بازم از زیر نویس خوندم راحت تره :p

راستی سهیل صدای کیو می گی!;)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
راستی سهیل صدای کیو می گی!;)

اوایل اصلا از صدای کنشن خوشم نمی یومد ولی الان چون بیشتر مواقع جدی میشه صداش باحال میشه . ولی این که با لرد شیشیو بودش هوجی فکر کنم صدای اعصاب خورد کنی داره من که اعصابم خراب میشه.

ولی از صدای سوجیرو خیلی خوشم میاد میخوره بهش.
بقیه هم یادم نیست چند قسمت بودن رفتن به نظر خودت چی؟ البته بیا تو تاپیک کنشن بگو:p

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
حالا وايسا قسمتهاي آخرش برسه ... اونجا ديگه دوبله انگليسي نيست ! صداي ژاپنيشونه
bbs.dvxj.com.gif
صداي كنشين خيييييييييلي ضايست ! اونجا كه ناله ميكنه كه كلا غير قابل تحمله

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
ولي به نظر من همون چند قسمت كه زبون ژاپني داره قشنگ تره با اون ها بيشتر ارتباط بر قرار كردم تا اين انگليسي ها

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
مُردم از خنده این قسمت سگ رو دیدم خیلی با حال بود زدن تو کاره کمدی مثل اینکه تا آخرش اینجوریه؟
55.gif

Akira

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توی تاریخ زاپن شخصی به اسم کنشین وجود داره ؟
کنشین همون که گلوری دوبله کرده موجب شد که انیمه ببینم برای همین میخام ازش بیشتر بدونم
من عاشق اون غرور وارامش کنشین شدم.:hmm:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
توی تاریخ زاپن شخصی به اسم کنشین وجود داره ؟
کنشین همون که گلوری دوبله کرده موجب شد که انیمه ببینم برای همین میخوام ازش بیشتر بدونم
من عاشق اون غرور وارامش کنشین شدم.:hmm:

نه انتقلابشون یعنی انقلاب می جی که موفق ترین انقلاب تاریخه (ظرف سی ستال به اندازه سیصد سال پیشرفت کردن!در هزار و نهصد و ده ژاپن نود هشت درصد ثبت نام ابتدایی داشت و به جمع کشورهای قدرتمند ملحق شده بود هرچند که لغزش هایی هم مثل اتحاد با دول محور داشت!) وجود داشته ولی خود کینشن نه واقعی نیست!!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من بالاخره رسیدم به قسمت هایی که ژاپنین و زیر نویس انگلیسی دارن تو اولین اپیزود ژاپنی که دیدم صدای سانوسکه و کنشن کلی خورد تو ذوقم صد رحمت به همون صدای انگلیسیشون ، صدای انگلیسی سانوسکه که خیلی خیلی بهتر از این ژاپنیه حالا یا من به اون صدا عادت کردم یا این واقعا یه جوریه :پی

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
من بالاخره رسیدم به قسمت هایی که ژاپنین و زیر نویس انگلیسی دارن تو اولین اپیزود ژاپنی که دیدم صدای سانوسکه و کنشن کلی خورد تو ذوقم صد رحمت به همون صدای انگلیسیشون ، صدای انگلیسی سانوسکه که خیلی خیلی بهتر از این ژاپنیه حالا یا من به اون صدا عادت کردم یا این واقعا یه جوریه :پی

اي ول بابا پير كنشينو در آورديا
smil4491621630d57.gif
نه صداي انگليسيش خيلي خيلي بهتره شك نكن !! اون موقع ها كه چشماش گرد ميشه و ناله ميكنه ... اصلا ژاپنيشو نميشه تحمل كرد !
يو يو هاكوشو رو هم ديدي ؟ صداي انگليسيش صد برابر ژاپنيش ميارزه
rk01_037.gif

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اي ول بابا پير كنشينو در آورديا
smil4491621630d57.gif
نه صداي انگليسيش خيلي خيلي بهتره شك نكن !! اون موقع ها كه چشماش گرد ميشه و ناله ميكنه ... اصلا ژاپنيشو نميشه تحمل كرد !
يو يو هاكوشو رو هم ديدي ؟ صداي انگليسيش صد برابر ژاپنيش ميارزه
rk01_037.gif
این صدای سانوسکه چقدر ضایعس وقتی شعر هم میخونه من که یا صداش رو قطع میکنم یا میزم جلو
33.gif

yu yu hakusho رو هم 10-15 قسنت از ماهواره دیدم با زبون فرانسه دیگم وقت نشد ببینم چون نمیفهمیدم زیاد به صدا ها دقت نکردم
242.gif

ولی همه میگفتم تا قسمت 60 کنشن قشنگه ولی من از بقیش هم خوشم اومد بغیر از این تک قسمت های طنزی که بعد از پایان هر ماجراش داره بقیش جالب بودن حتی این قسمت شوگو آموتسو و این داستان جدیه هم که( سامورایی ها میخوان پیره مرده رو بکشن و دخترشو گروگان گرفتن) دارم میبینم بد نیستن شماتها چرا خوشتون نیومده بود؟
297.gif

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
این صدای سانوسکه چقدر ضایعس وقتی شعر هم میخونه من که یا صداش رو قطع میکنم یا میزم جلو
33.gif

yu yu hakusho رو هم 10-15 قسنت از ماهواره دیدم با زبون فرانسه دیگم وقت نشد ببینم چون نمیفهمیدم زیاد به صدا ها دقت نکردم
242.gif

ولی همه میگفتم تا قسمت 60 کنشن قشنگه ولی من از بقیش هم خوشم اومد بغیر از این تک قسمت های طنزی که بعد از پایان هر ماجراش داره بقیش جالب بودن حتی این قسمت شوگو آموتسو و این داستان جدیه هم که( سامورایی ها میخوان پیره مرده رو بکشن و دخترشو گروگان گرفتن) دارم میبینم بد نیستن شماتها چرا خوشتون نیومده بود؟
297.gif

منم موافق کیشنن کلا کامل قشنگه!:happy:اصلا تقصیر سیموره این لغت فیلرو جا انداخته !تا چیزی می بینن مانگا نیست !میگن بده!اصلا تو دانلودم همش تازیگا کارتونایی تیرو تار واسه همین دانلو.د می شه!;)

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
33.gif

297.gif

منم موافق کیشنن کلا کامل قشنگه!:happy:اصلا تقصیر سیموره این لغت فیلرو جا انداخته !تا چیزی می بینن مانگا نیست !میگن بده!اصلا تو دانلودم همش تازیگا کارتونایی تیرو تار واسه همین دانلو.د می شه!;)

آره بابا ديگه اونقدر ها هم بد نيست
bird076.gif
در مقايسه با بقيه انيميشن زياد جالب نيست !!

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
اين چرا اينجوريه تو قسمت اينگليسيش ميگفت Kenshen حالا تو قسمت ژاپني ميگه Kenshin چرا اينجوريه؟ يا گوشهاي من همش اشتباه ميشنيده؟ ولي kenshen بودا
297.gif

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که همیشه با ژاپنی موافق بودم.
احساسی تر بود.:p

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من این OVA3 رو دیدم خیلی مسخره بود یه چیز هم کرده بودن الکی تماما یاس و نا امیدی حالا چرا اینو درس کردن نمیدونم

اصلا چه دلیلی داره کنشین و کایرو اون مریضیه لاعلاج رو بیگرن؟ (یعنی وقتی کایرو با کنشن ازدواج کرد از اون گرفتش ) حالا چرا باید همچین چیزی باشه؟
من که خوشم نیومد بی سرو ته بود متاسفانه

بالا