برگزیده های پرشین تولز

کنکوری ها چه کرديد؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آره اما مهمترين تأثيرش اينه که طرف با خيال راحت ميره سر امتحان...قبلاً سؤالت رو ديده....خيلی بابا ميآرزه

als_1360

Registered User
لایک‌ها
2
ولي اگه سوالا اون چيزي كه ديده بود نبود چي؟
اونوقت هر چي هم كه خونده بوده از يادش مي ره

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
دستگيري اعضاي باند فروش سئوال هاي آزمون دانشگاه آزاد

گروه علمي فرهنگي: هفت نفر از اعضاي يكي از باندهاي فروش سئوال هاي آزمون دانشگاه آزاد اسلامي شناسايي و دستگير شدند.
به گزارش ايرنا، اميرعباس سهراب بيگ، رئيس كل دادگستري استان خوزستان در گفت وگويي با خبرنگاران با اشاره به اين كه باند مذكور در اهواز فعاليت داشته است، گفت: تحقيقات براي شناسايي و دستگيري ديگر اعضاي اين باند ادامه دارد.
وي افزود: اين باند پاسخ سئوال هاي كنكور دانشگاه آزاد اسلامي را به صورت كليد، در قبال اخذ چك در اختيار اشخاص متقاضي قرار مي داد.
رئيس كل دادگستري خوزستان تصريح كرد: اين اشخاص اعتراف كرده اند كه كليد سئوال ها را از طريق يك فرد رابط در خارج از استان خوزستان به دست آورده و با فروش آن به متقاضيان تاكنون مبلغ ۲۰۰ ميليون ريال چك وصول كرده اند.
سهراب بيگ يادآور شد: اين باند در سال گذشته نيز جواب سئوال ها را در رشته رياضي، به تعدادي از متقاضيان ورود به اين دانشگاه فروخته و پس از محرز شدن صحت كليدها، چك دريافت داشته اند.
وي افزود: اين متقاضيان هم اينك در دانشگاه آزاد مشغول به تحصيل هستند.
سهراب بيگ خاطرنشان كرد: در صورتي كه مشخص شود كليد سئوال هاي امسال نيز واقعي بوده، اقدام لازم از سوي مقام قضائي به عمل خواهد آمد
.
وي در مجازات اين گونه جرايم گفت: در قانون مجازات اسلامي كيفر چنين عملي بسيار سنگين و بسته به نظر قاضي است و ممكن است از ۷ تا ۱۰ سال زندان داشته باشد.
رئيس كل دادگستري خوزستان اعلام كرد: د رصورتي كه مشخص شود كليد جواب سئوال هاي كنكور امسال واقعي نبوده است، عمل باند درخصوص كنكور سال جاري كلاهبرداري محسوب مي شود و هيچگونه خللي به كنكور دانشگاه آزاد وارد نخواهد شد. سهراب بيگ گفت: همچنين اگر براي دادگاه اثبات شود كه اشخاصي با استفاده از كليد سئوال ها و تقلب به دانشگاه راه پيدا كرده اند علاوه بر مجازات قانوني، قبولي آنان در دانشگاه ابطال خواهد شد، ولو مدت زيادي از تحصيل آنان گذشته باشد

meli

Registered User
لایک‌ها
23
مگه اینکه آدم همینطوری دانشگاه قبول شه.
من که خودمو کشتم امسال سال دومه که دارم کنکور کاردانی میدم ولی هنوز .......!!!!
کنکور آزاد رو هم که برداشتن من بیچاره شدم اونم با معدل کمم.
یکی نیست به من بگه آخه نخود مگه الافی؟!

بالا