برگزیده های پرشین تولز

کوکیناز بچه میخاد....

lukiluk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام من یه همستر ناناز دارم اسمش هست کوکیدو:general105: . کوکینازهم صداش میکنیم. که کاملا اسمشو تشخیص میده و بی نهایت باهوشه;). کم مونده باهام حرف بزنه که مثلا امشب شام دلش چی میخاد .هروقت جیش داره میاد رو دستم میزارمش اکواریوم جیش که کرد دوباره از شیشه نگام میکنه که بیارمش بیرون.. تو اکواریوم نگه میدارم البته ساعت دوازده شب ببعد که خوابه میزارمش اون تو با کلی دستمال کاغذی که هرجا کف اتاقم میبینه میندازه تو لپش که شب روش بخابه:general406: ...ولی از شش غروب تا دوازده تو اتاقم ورجه وورجه میکنه وسایلمو واسم خرد میکنه سیم هندزفری پاره میکنه انگشتمو لیس میزنه میپره ازین ور به اون ور.. :general707: لباسامو ریز ریزمیکنه اتاقم شده شهربازیش:general210:...بگذریم ...ازیه ماهگی از دامپزشکی خریدمش الان یه سالشه دیگه شوعرمیخاد...منم دلم نوه کوچولو موچولومیخاد...که برادرزادم یه همستر نر داره به اسم بیلی..البته جوونتر از خودشه و نمیدونم خوشش میاد ازش یا نه ...ولی باهمه زود دوست میشه ..قبلا هم خرگوش نرو ماده داشتم خیلی اونارو دوست داشت از بس نانازو مهربونه ):general307: ای بابا..حواسم پرت شد چی میخاستم بگم:general710:...خب همستر برادرزادم نوع موبلنده و خیلی به کوکیناز ابراز علاقه میکنه ...میدوهه دنبالش با زبونو بوسو ماچو منت کشییی... کوکیناز هم مجبورمیشه همش کونشو بیاره پایین بماله به زمین اینجوری راه بره که بیلی لیسش نزنه ....که اخرشم کوکی میفته روشو جیغ جیغ میکنه ...منم مجبورمیشم جداشون کنم...حالا تکلیفم چیه این وسط ..کسی میتونه کمک کنه چجوری کوکیدو بچه داربشه :rolleyes::general105::general504::general406:

lukiluk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
درمورد غذاش هم اگه نظری دارید که توی وبسایت ها نیست یاتجربه دارید حتما بگید ممنونم. خودم برای غذای کوکیدو سعی میکنم متنوع بهش بدم.ولی از کل غذایی که بهش میدم بیشترشو انبارمیکنه و تابخادبخوره دیگه تازه نیست. ازهندونه و سبزیو کلم بروکلی تا نونی که توشیر خابوندمو تخمه..سیب زمینی تخم مرغ کشمش سبز هم شنیدم هفته ای یدونه خوبه..یبارم یه مولتی ویتامین که خودم میخوردم پودرش کردم ریختم تو غذاش خورد..قطره اهنم بهش دادم که موقع حاملگی کم نیاره ...فکرکنم اضافه وزن داشته باشه ولی از شش غروب تا دوازده همینجور بدوبدو میکنه تواتاقم و از سر و کولم بالا میره...از چرخ و فلکش اصلا خوشش نمیاد ...احساس میکنم زیادی لوسه چون یبار که باعجله میگیرمشو یکم جامیخوره تا یه روز بعدش اصن نمیاد طرفم و از دور یواشکی حواسش هست کجاهستم

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
@Benchmarker هم حیون دوسته میتونه در راه بهتون راهنمایی بده.
من نون برگر دوست دارم

===============
منم یه خرگوش دارم خععلی اذیت میکنه:( خوب شد این این پست رو دیدم بعدا تاپیکشو میزنم :general601:
استارتر امیدوارم کوکیدو زودتر بچه دار بشه :rolleyes: خرگوشه ما که بخاری ازش بلند نمیشه

lukiluk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خوبه فقط سعی کن با انگشت شصت شروع کنی که نوه پلخ نشه :)

از دهن بذاری که بچه دار نمیشه! باید مقصد رو عوض کنی.

@Benchmarker هم حیون دوسته میتونه در راه بهتون راهنمایی بده.
من نون برگر دوست دارم

===============
منم یه خرگوش دارم خععلی اذیت میکنه:( خوب شد این این پست رو دیدم بعدا تاپیکشو میزنم :general601:
استارتر امیدوارم کوکیدو زودتر بچه دار بشه :rolleyes: خرگوشه ما که بخاری ازش بلند نمیشه
منم خرگوش داشتم نرو ماده.بچه دارشدنشون شرایط میخاد.باید حتما نر تو خونه ی خودش بمونه بعد هروروز تقریبا یه ربع ماده رو ببری پیشش که جفت گیری کنن و بعد دور کنی ازهم. چون ماده تو خونه خودش جفت گیری نمیکنه.شوعره باید ازخودش خونه داشته باشه :)) غیرازین یه ربع نباس پیش هم باشن.ضمنا اگه ماده هه دلش نخادو اماده نباشه همچین جفتکی میزنه به نر که شش مترپرت میشه :))) اسم خرگوش من " پینکی بینکی مینی نینی جونیور" بود :)) یه خلگوش سفید باچشمای قرمز ..یه پرنس واقعی بود :) خانومش هم "عسل " بود ....که دادمشون به یه باغدار and they lived happily ever after .. :D

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
qkwgi8l09e32ybn703ln.jpg

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,854
پست اول منو برد ب 9سالگی م :general308:

اگر میبینی ماده تمایلی نشون نمیده نر رو از کنارش بردار . معمولا نرها سریعا به بلوغ جنسی میرسند و آمادگی ماده ها دیرتره .علائم بلوغ جنسی در نر هم بزرگ شدن testis هاست + قطور شدن دم شون(هرچند یذره دم دارن)

فعلا ک همون غذاها رو بده روزگاری اگر باردار شد **** غذایی ش رو عوض کن شیر برنج و فرنی و سرلاک و امثال اعهم

بالا