برگزیده های پرشین تولز

فروش کپی خور کردن PS3 های با فریمور اصلی بالاتر از ۳٫۵۵

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
خب دوستان همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست موضوع کپی خور کردن کنسولهای PS3 هست اما با کمی تفاوت که پایین تر توضیح میدم

اگر شما از اون دسته از کاربرانی هستید که مایل به کپی خور کردن کنسول خود که یا از ابتدا با فریمور بالاتر از ۳٫۵۵ خریداری شده یا به اشتباه به یکی از این نسخه‌های جدیدتر به‌روز اوری شده و کپی خور ان از بین رفته است میتوانید دوباره لذت کپی خور شدن کنسولتان را بچشید:D:eek::general601:
این روش بسیار جدید هست و کنسول خودم که نسخه ۴٫۰۰ اصلی رو داشت رو به ریباگ ۴٫۸۱ کپی خور اپدیت کردم
در این روش کنسول به هیچ وجه باز نخواهد شد برعکس روش های مرسوم که نیازمند بازکردن کنسول هستند.
برای اطلاع از اینکه کنسول شما قابلیت این نوع کپی خوری را دارد مدل آن را همانند نمونه زیر پیام خصوصی کنید
مثلا کنسول خودم CECH-2004B هست.
دقت کنید درصورتی که مدل دقیق کنسول را نمیداند بپرسید تا راهنمایی های لازم صورت بپذیرد.

لازم به ذکر است که هر فریموری روی دستگاه باشد را به راحتی میتوانم کپی خور کنم.

برای اطلاع از هزینه پس از تایید قابل کپی‌خور بودن کنسولتان به توافق خواهیم رسید.

Last edited:

KMSDVDDIVX

Registered User
لایک‌ها
766
سلام
مدلهای سوپراسلیم هم بهمین روش جدید میشه کپی خور کرد؟؟

h_jal

Registered User
لایک‌ها
69
دوست عزیز شما که خودت نمیدونی داستان چیه واسه چی تاپیک میزنی که دستگاه مردم رو خراب کنی! اشتباه نوشتی! هر فیرم ویری نمیشه باید کارخونه ای دستگاه زیر 3.56 یا مساوی این باشه وگرنه نمیشه به هیچ وجه و دستگاه بریک میشه! فقط خوبی این روش اینه نیازی به E3 و باز کردن دستگاه نیست!

Last edited:

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
دوست عزیز شما که خودت نمیدونی داستان چیه واسه چی تاپیک میزنی که دستگاه مردم رو خراب کنی! اشتباه نوشتی! هر فیرم ویری نمیشه باید کارخونه ای دستگاه زیر 3.56 یا مساوی این باشه وگرنه نمیشه به هیچ وجه و دستگاه بریک میشه! فقط خوبی این روش اینه نیازی به E3 و باز کردن دستگاه نیست!
لطفا پست اول رو دوباره بخونید
برای اعمال این روش یه سری پیشنیازها هست(علت اینکه گفتم باید اول هماهنگ کنید کنسول کپی خور میشه یا نه همین مورد هست)
درضمن الان کنسول شما رو هر فریموری باشه و اون پیش نیاز ها رو هم داشته باشه میشه به راحتی اون رو کپی خور کرد.
براتون قسمت آخر پست اول رو ویرایش و بزرگ و بلد کردم تا متوجه بشید بنده قصد هیچ گونه خرابکاری و احیانا کلاه برداری ندارم.

h_jal

Registered User
لایک‌ها
69
لطفا پست اول رو دوباره بخونید
برای اعمال این روش یه سری پیشنیازها هست(علت اینکه گفتم باید اول هماهنگ کنید کنسول کپی خور میشه یا نه همین مورد هست)
درضمن الان کنسول شما رو هر فریموری باشه و اون پیش نیاز ها رو هم داشته باشه میشه به راحتی اون رو کپی خور کرد.
براتون قسمت آخر پست اول رو ویرایش و بزرگ و بلد کردم تا متوجه بشید بنده قصد هیچ گونه خرابکاری و احیانا کلاه برداری ندارم.
شما متوجه نشدید و نیستید! همین که دارید به ایشون میگید دستگاه سوپر اسلیم شاید کپی خور بشه پس معلومه اشرافی به مساله ندارید! وقت دوستان رو نگیرید فقط PS3 های تولید 2011 به قبل با فیرم ویر کارخونه ای 3.56 به قبل قابلیت رایت NAND NOR دارند با این روش.

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
عزیز از اونجایی که دیدم بعضا اسلیم رو با سوپر اسلیم اشتباه میگیرن به طور کلی چک های پایه ای رو حتی برای مدلهای فت هم انجام میدم
پس این دلیل بر عدم اشراف نیست
قصد من فقط بیان با دلیل به دارندگان این کنسولهاست که بنا به دلیل فلان کنسول شما کپی خور نمیشه.
+ همیشه تست کردن بهتر از رد کردن درجا هست
و فک نمیکنم تلاش بیمثال شما برای اعلام عدم اشراف بنده به موضوع دلیل خاصی داشته باشه حالا دقیقا چرا اصرار داری به این موضوع خداندگار عالم هست.(دقت کنید من تا زمانی که نتایج چک هامو نبینم چیزی نمیگم نه رد میکنم نه تایید پس فک میکنم این روش یعنی ابتدا بررسی سپس رد یا تایید بهترین حالت ممکنه باشه)
حد اقل من ترجیح میدم وقتی رد میکنم با دلیل رد کنم.
اینم اضافه کنم یه سری از CECH-25XX کپی خور میشن و یه سری نمیشن(که باید تست بشه)

Stevens

Registered User
لایک‌ها
209
minvercheck رو لینک بده نصب کنن مشخص میشه .
در ضمن فریمور کارخونه ای بالای 3.56 نمیشه .
این روش جایگزین داونگرید سخت افزاری هستش فقط .

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
minvercheck رو لینک بده نصب کنن مشخص میشه .
در ضمن فریمور کارخونه ای بالای 3.56 نمیشه .
این روش جایگزین داونگرید سخت افزاری هستش فقط .

سلام
شما مثل اینکه اشتباه متوجه شدید.
ببینید کلا فریمور ها به ۳ دسته تقسیم بندی میشن که در پایین به جزئیات توضیح میدم
CFW: Custom firmware این فریمور ها بهمون اجازه انجام هرکاری مثلا نصب سیستم عامل دیگه میدن
OFW: Original firmware فریمور اصلی کار خونه (که تو این روش مهم نیست کنسول شما رو چه نسخه‌ای از این فریمور هست)
MFW: Minimum firmware حد اقل فریموری که کنسول میتونه بهش دانگرید بشه(که کنسولهایی که این فریمور در اونها بالاتر از ۳٫۵۵/۳٫۵۶ باشن کلا قابلیت کپی خوری ندارن)
درضمن در این روش اصلا دانگرید صورت نمیگیره!
مین ور چک هم نصبی نیست بلکه اجرا شدنیه!
یا حق............:general601:

Stevens

Registered User
لایک‌ها
209
سلام
شما مثل اینکه اشتباه متوجه شدید.
ببینید کلا فریمور ها به ۳ دسته تقسیم بندی میشن که در پایین به جزئیات توضیح میدم
CFW: Custom firmware این فریمور ها بهمون اجازه انجام هرکاری مثلا نصب سیستم عامل دیگه میدن
OFW: Original firmware فریمور اصلی کار خونه (که تو این روش مهم نیست کنسول شما رو چه نسخه‌ای از این فریمور هست)
MFW: Minimum firmware حد اقل فریموری که کنسول میتونه بهش دانگرید بشه(که کنسولهایی که این فریمور در اونها بالاتر از ۳٫۵۵/۳٫۵۶ باشن کلا قابلیت کپی خوری ندارن)
درضمن در این روش اصلا دانگرید صورت نمیگیره!
مین ور چک هم نصبی نیست بلکه اجرا شدنیه!
یا حق............:general601:
آقا بعد 11 سال چه اطلاعات مفیدی بهم دادی [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]

Sent from my SM-A300H using Tapatalk

abed2karimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خب دوستان همونطور که از عنوان تاپیک مشخص هست موضوع کپی خور کردن کنسولهای PS3 هست اما با کمی تفاوت که پایین تر توضیح میدم

اگر شما از اون دسته از کاربرانی هستید که مایل به کپی خور کردن کنسول خود که یا از ابتدا با فریمور بالاتر از ۳٫۵۵ خریداری شده یا به اشتباه به یکی از این نسخه‌های جدیدتر به‌روز اوری شده و کپی خور ان از بین رفته است میتوانید دوباره لذت کپی خور شدن کنسولتان را بچشید:D:eek::general601:
این روش بسیار جدید هست و کنسول خودم که نسخه ۴٫۰۰ اصلی رو داشت رو به ریباگ ۴٫۸۱ کپی خور اپدیت کردم
در این روش کنسول به هیچ وجه باز نخواهد شد برعکس روش های مرسوم که نیازمند بازکردن کنسول هستند.
برای اطلاع از اینکه کنسول شما قابلیت این نوع کپی خوری را دارد مدل آن را همانند نمونه زیر پیام خصوصی کنید
دقت کنید درصورتی که مدل دقیق کنسول را نمیداند بپرسید تا راهنمایی های لازم صورت بپذیرد.

برای اطلاع از هزینه پس از تایید قابل کپی‌خور بودن کنسولتان به توافق خواهیم رسید.
سلام

سلام
ورژن کنسول من ۴.۸۱ هست
و ۲۵۰۴a هست
میشه لطف کنید راهنمایی کنید

بالا