برگزیده های پرشین تولز

کیا تو بازی آنلاین forge of empires هستن؟

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
جالبه که برای این بازی معظم اصلا تاپیکی وجود نداره!!
Forge-of-Empires-Stadt-nach-sechsmonatiger-Spielzeit-1024x576-8427a0d456ab76e3.jpg

از بچه ها کسی هست این بازیو در حال انجامش باشه؟
کسی هست بخواد شروعش کنه؟
forge of empires یا FOE یه بازی آنلاین استراتژیکه مثل تراوین و امثالهم و البته با گرافیک بیسار جذابتر و بنظر من محیط و سورپرایزهاش بسیار گیراتر و اعتیاد آورتره!!!
من روی سرور 2 بازی میکنم اگه کسی هست با همین یوزر اونجا هستم درخواست دوستی بفرستید به هم کمک کنیم :)
اگرم از دوستان کسی میخواد تازه شروع کنه سرور 2 (brisgard) رو انتخاب کنه که بهم دسترسی داشته باشیم.
اگرم میخواین تازه بازیو شروع کنین و همه جوره از polish , motivate گرفته تا trade محصول و.... از طرف بنده و دوستان حمایت بشین از لینک رفرال بنده ثبت نام کنین.
موفق و موئد باشید انشالله تعالی/
راستی تو همین تاپیک هم میتونین وضعیت و سوالات و اوضاع و احوالارو پیگیری کنید.

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
pt چرا اینجوری شده جدیدا!! تا همین یکی دوسال پیش تاپیک میزدی 5 مین بعد که برمیگشتی صفحه 3 رسیده بود

armin7070

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جالبه که برای این بازی معظم اصلا تاپیکی وجود نداره!!
Forge-of-Empires-Stadt-nach-sechsmonatiger-Spielzeit-1024x576-8427a0d456ab76e3.jpg

از بچه ها کسی هست این بازیو در حال انجامش باشه؟
کسی هست بخواد شروعش کنه؟
forge of empires یا FOE یه بازی آنلاین استراتژیکه مثل تراوین و امثالهم و البته با گرافیک بیسار جذابتر و بنظر من محیط و سورپرایزهاش بسیار گیراتر و اعتیاد آورتره!!!
من روی سرور 2 بازی میکنم اگه کسی هست با همین یوزر اونجا هستم درخواست دوستی بفرستید به هم کمک کنیم :)
اگرم از دوستان کسی میخواد تازه شروع کنه سرور 2 (brisgard) رو انتخاب کنه که بهم دسترسی داشته باشیم.
اگرم میخواین تازه بازیو شروع کنین و همه جوره از polish , motivate گرفته تا trade محصول و.... از طرف بنده و دوستان حمایت بشین از لینک رفرال بنده ثبت نام کنین.
موفق و موئد باشید انشالله تعالی/
راستی تو همین تاپیک هم میتونین وضعیت و سوالات و اوضاع و احوالارو پیگیری کنید.

armin7070

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم تو این بازی هستم با اکانت armin.ir یسری سوال دارم راجبش اگه میشه بهم کمک کن /نمیدونم تو کدوم سرورم 1ماه پیش شروع کردم /نمیدونم چطوری باید dye و wine به دست بیارم

sir urchin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم تازه شروع کردم
توی ساختن کارگاه lumbermill برای تولید lumber مشکل دارم
پیش نیاز هاش همه اماده کردم ولی بعد اینکه روش کلیک میکنم این پیام میده نمیدونم منظورش چیه
you do nat have te matching good deposit on
the conthnent map to boost the production
of this goods building.
you will produce less lumber

sir urchin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منم تو این بازی هستم با اکانت armin.ir یسری سوال دارم راجبش اگه میشه بهم کمک کن /نمیدونم تو کدوم سرورم 1ماه پیش شروع کردم /نمیدونم چطوری باید dye و wine به دست بیارم

با ساختن کارگاه wine و dey میتونید بدست بیارید
ضمنا اگه سرزمینش کشف کرده باشی هر 8 ساعت 10 تا تولید داری اگه سر زمین همین محصولات که نام بردی کشف نکردی تولیدت هر8 ساعت فقط 2 تا میشه
پس بخاطر کمبود جا وخانه ومسکن برای جمعیت بهتره هر محصولی که سرزمینش کشف کردی کارگاهش بزنی تا تولیدت بصرفه باشه بعد می تونید توی بازار با کسانی دیگه بقیمت برابر حتما بسود با دیگر محصولات تعویض کنید

rezalgman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چطورى ميشه اسممون رو تو بازى عوض كنيم ؟

بالا