برگزیده های پرشین تولز

کیفیت محصولات شبکه فرزان (مدیر شبکه)؟؟؟

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
کسی از محصولات شبکه فرزان (مدیر شبکه) استفاده کرده؟؟ میخوام ببینم کیفیتشون رو چجور میدونید؟ میخوام اگر خوبه پکه mcitp ایش رو خریداری کنم، ممنون میشم راهنمایی بدید :wub:

mahdiv

Registered User
لایک‌ها
1,033
itttc که مفت گرونه,مدرس انقدر لحجه مسخره ای داره که خندتون می گیره,کیفیت هم زیاد جالب نیست,اما ایمیج های کپی شدش با قیمت خیلی پاییین تر از قیمت اصلش پیدا میشه
محصولات فرزان هم خوبن اما یه مشکلی که دارن اینه که با تعویض ویندوز سریال نرم افزار از بین میره و اگه بیشتر از 3 بار ویندوز رو عوض کنید دیگه کار نمی کنه
درکل شکل تدریس فرزان به مراتب بهتر از itttc هستش اما اون مشکلی که عرض کردم بنده رو که خیلی اذیت کرد
موفق باشید

فرهام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.دوست عزیز، من از محصولات آموزشی فرزان استفاده کردم، از لحاظ سطح کیفی نمیشه واقعا بهش امتیازی رو داد خیلی جای تعریف آنچنانی نداره، اگر بخوای دقیقا بدونی در چه سطحی هست یه توضیح اجمالی بهت میدم، آموزش سرویسهای پایه مثل DHCP و DNS ضعیفه واقعا، و اگر کسی بخواد اطلاعاتشو گسترده کنده تازه متوجه میشه که حتی چقدر تو مباحث تعریفی، اصول و مقدمات پیچونده شده!!! چیزی که برای من جالب بوده اینه که مدرس دوره اشتباهات ادبی و لفظی و بدتر فنی داره، مثلا در جایی NTLM تو نوشته هایی که از روش میخوند، NTLS، نوشته شده بود و دقیقا عین این جملرو خوند و حتی تصحیحش نکرد!!! این نشون میداد که از لحاظ فنی دانش سطحی داره!!! مباحث Infrastructure هم ضعیفه، در کل کسی که این دوره رو گذرونده باشه، یا مطالعه داشته باشه و این فیلمهارو ببینه، دقیقا متوجه ضعفهاش میشه، وگرنه به همون دروس اکتفا میکنه و در عمل ممکنه به مشکلات مفهومی بربخوره، من به شما توصیه می کنم اگر مجبوری این آموزشهارو خریداری کنی به تدریس مدرس اکتفا نکنی و حتما مطالعات جانبی داشته باشی، ااز فیلمهای Trainsignal هم استفاده کن
موفق باشی.

Last edited:

kaitkait

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام به همه دوستان ، من یه پیشنهادی دارم بهش نه نگید لطفا. یه مجموعه آموزشی فوق العاده محشر که من رو واقعا غافلگیر کرد ! که یعنی تو ایران ، اون هم بسته آموزشی شبکه ، کاملا فارسی ، میشه با این کیفیت ارائه و تدریس بشه ؟

من از طریق یکی از بچه ها این سایت رو شناختم و محصول CCNA و CCNP-Route اون رو گرفتم ، انصافا عالی بود. پیشنهاد میدم برید سایتش رو ببینید و دقیق صفحات مربوط به بسته های آموزشیش رو مطالعه کنید.
نمونه فیلمهای آموزشی ، نمونه آزمایشگاهها ، رزومه استاد دوره و ... رو هم گذاشته. به بررسی اش واقعا میارزه...

...

Last edited by a moderator:

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
سلام به همه دوستان ، من یه پیشنهادی دارم بهش نه نگید لطفا. یه مجموعه آموزشی فوق العاده محشر که من رو واقعا غافلگیر کرد ! که یعنی تو ایران ، اون هم بسته آموزشی شبکه ، کاملا فارسی ، میشه با این کیفیت ارائه و تدریس بشه ؟

من از طریق یکی از بچه ها این سایت رو شناختم و محصول CCNA و CCNP-Route اون رو گرفتم ، انصافا عالی بود. پیشنهاد میدم برید سایتش رو ببینید و دقیق صفحات مربوط به بسته های آموزشیش رو مطالعه کنید.
نمونه فیلمهای آموزشی ، نمونه آزمایشگاهها ، رزومه استاد دوره و ... رو هم گذاشته. به بررسی اش واقعا میارزه...
...

دوست عزیز شما احیانا مسئول تبلیغ فروش این سایت نیستید که خودتون رو به دارید به عنوان خریدار محصولات این شرکت جا میزنید؟؟؟ به نظرم اصلا خوب نیست این کارتون، صداقت داشته باشید بگید که فروشنده اید نه این که برای جلب مشتری خودتون رو خریدار جا بزنید و ازش تعریف کنید :)

Last edited by a moderator:

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615

...
دوست عزیز !

تبلیغ محصول جایی غیر از بازارچه خلاف قوانین هست، لطفا برای دفعه ی چهارم تکرار نکنید!

ضمنا، قبل اینکه خودتون رو بی طرف جا بزنید در جریان باشید که کاربرا دسترسی دارن که ببین شما چه تاپیک هایی زدین...!

kaitkait

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز !

تبلیغ محصول جایی غیر از بازارچه خلاف قوانین هست، لطفا برای دفعه ی چهارم تکرار نکنید!

ضمنا، قبل اینکه خودتون رو بی طرف جا بزنید در جریان باشید که کاربرا دسترسی دارن که ببین شما چه تاپیک هایی زدین...!

با سلام
در مورد تبلیغات چشم ، رعایت می کنیم.
اما اینکه پست تبلیغاتی میذاریم دلیل بر طرفداری نیست. اگر با دقت پست بنده رو بخونید میبینید که من حرفی از بی طرفی نزدم ، فقط گفتم من از محصولات این شرکت استفاده کردم و راضییم. الان هم همین رو عرض میکنم.
حالا این مسئله ربطی به بی طرف یا طرفدار بودن نداره ، عزیز دل برادر.

موفق باشید

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
كلا شبكه مخصوصا cisco نيازمند زبان انگليسي خوبه . حتما بايد به انگليسي مسلط بود و از پك هاي اصلي استفاده كرد . كلا ترجمه ها خيلي اشتباه دارند .

بهار سفری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از محصولات مدیر شبکه (فرزان) استفاده کردم، به نظر من که خیلی عالی بوده، مخصوصا TMG 2010 حرف نداره، به نظر من یکی از بهترین مزیت هایی که محصولات فرزان داره اینه که برای هر کدوم از فیلم ها یه کتاب الکترونیکی هم دارند، در صورتی که هیچ کدوم از شرکت های این جوری مثل itttc یه همچین چیزی نداره، پس نشون میده که این تیم داره تحقیق میکنه و از روی تئوری های فارسی دارن فیلم آموزشی تولید می کنن در صورتی که من نمونه فیلم های بقیه سایت ها رو با فیلم های زبان انگلیسی مقایسه کردم تقریبا کپی هستش! البته من به خودم اجازه نمیدم که زحمت هیچ کسی رو زیر سوال ببرم
دوستانی هم که به صراحت میگن فلان گروه بده یا به درد نمی خوره به نظر من اشتباه می کنن، بدون تحقیق هیچ وقت زحمات هیچ فرد یا گروهی رو نباید زیر سوال ببرید
خلاصه کسانی که میخوان از فیلم های فرزان استفاده کنن من بهشون میگم که استفاده کردم و راضی هم بودم

فرهام

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خانم سفری، چیزی که تو صحبتهای شما برای من جای سوال و تامل گذاشت و اول به اون اشاره می کنم عین جمله خودتون بود که گفتین: "لبته من به خودم اجازه نمیدم که زحمت هیچ کسی رو زیر سوال ببرم... بدون تحقیق هیچ وقت زحمات هیچ فرد یا گروهی رو نباید زیر سوال ببرید" در صورتی که قبلش همه فیلمهای آموزشی شرکتهای دیگرو زیر سوال بردین و گفتین " من نمونه فیلم های بقیه سایت ها رو با فیلم های زبان انگلیسی مقایسه کردم تقریبا کپی هستش!" ، و دقیقا جمله خودتون رو نقض کردین، شما حتی به گفته های خودتون هم اعتقادی ندارین! اینکه نمونه فیلمهای شرکتهای دیگه کپی فیلمهای زبان انگلیسی هست یعنی چی؟ سطح استاندارد آموزش شبکه در دنیا تخصص شرکتهای معروفی هست که این آموزشها رو ارائه می ده، شما برای تبلیغ محصولات فرزان رو سایت خودشون برید، دوستان ما محصول مالتی مدیا TMG 2010 رو بعد از کلی انتظار قبل از عید خریداری کردن، طی تدریس محیط آموزش به فضای آزمون و خطا شبیه! بحث تنظیمات *** که مورد اصلی جهت تهیه این محصول بود کلی مشکل داره و ناقصه، سبک تنطیمات IP و DNS هم غلط بود! یک آموزش حتی اگر کپی باشه لااقل صحت مطلب ارائه شده و مراحل آموزش داده شده رعایت شده! در ضمن نظر واقعی در مورد محصولات هر شرکتی رو از آموزشگاه های خبره در زمینه شبکه و از اساتید اونها جویا بشید. بهتر از بیراهه رفتن و اتلاف وقت و به چالش کشیدن بقیه هست! اگر آموزشگاه ها و اساتید رو هم قبول ندارید که کلا موضعتون با همه متفاوته!

Last edited:

بهار سفری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خانم سفری، چیزی که تو صحبتهای شما برای من جای سوال و تامل گذاشت و اول به اون اشاره می کنم عین جمله خودتون بود که گفتین: "لبته من به خودم اجازه نمیدم که زحمت هیچ کسی رو زیر سوال ببرم... بدون تحقیق هیچ وقت زحمات هیچ فرد یا گروهی رو نباید زیر سوال ببرید" در صورتی که قبلش همه فیلمهای آموزشی شرکتهای دیگرو زیر سوال بردین و گفتین " من نمونه فیلم های بقیه سایت ها رو با فیلم های زبان انگلیسی مقایسه کردم تقریبا کپی هستش!" ، و دقیقا جمله خودتون رو نقض کردین، شما حتی به گفته های خودتون هم اعتقادی ندارین! اینکه نمونه فیلمهای شرکتهای دیگه کپی فیلمهای زبان انگلیسی هست یعنی چی؟ سطح استاندارد آموزش شبکه در دنیا تخصص شرکتهای معروفی هست که این آموزشها رو ارائه می ده، شما برای تبلیغ محصولات فرزان رو سایت خودشون برید، دوستان ما محصول مالتی مدیا TMG 2010 رو بعد از کلی انتظار قبل از عید خریداری کردن، طی تدریس محیط آموزش به فضای آزمون و خطا شبیه! بحث تنظیمات *** که مورد اصلی جهت تهیه این محصول بود کلی مشکل داره و ناقصه، سبک تنطیمات IP و DNS هم غلط بود! یک آموزش حتی اگر کپی باشه لااقل صحت مطلب ارائه شده و مراحل آموزش داده شده رعایت شده! در ضمن نظر واقعی در مورد محصولات هر شرکتی رو از آموزشگاه های خبره در زمینه شبکه و از اساتید اونها جویا بشید. بهتر از بیراهه رفتن و اتلاف وقت و به چالش کشیدن بقیه هست! اگر آموزشگاه ها و اساتید رو هم قبول ندارید که کلا موضعتون با همه متفاوته!

من اسم گروه خاصی رو نیاوردم که بخوام ازشون بدگویی کنم! حالا شما چرا انقد موضع میگیری

iramirali

Registered User
لایک‌ها
1
تبلیغات به شکل نیو یوزری....

darkseed2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من از هردو محصول استفاده میکنم و راضیم . اگه کم و کسریم داشته از طریق اینترنت حلش کردم. چیزاییو بلدم که دوستانم که میلیون میلیون پول بیزبون جیب آموزشگاه های سایبرتک و امثالهم میریزند اصلا اسمشم نشنیدند.
آدم خوبه یه مقدار با انصاف بشه. دارید 20 - 39 تومن پول از جیبتون میدید اونوقت دوقورتو نیمتونم باقیه؟
شما که انقدر انگیلیسی انگیلیسی میکنید از سایت پی سی دانلود آموزش ccna و ccnp ناگت رو دانلود کنید ببینید . اصلا چیزی یاد میگیرید . تازه اینا برندهای جهانیند و نه مثل فرزان و itttc بدون پشتوانه باشند . و چندین استاد مختلف هم اونهارو بار ها edit میکنند . نشستید اینارو دانلود میکنید خبر از قیمت همین سی دی های انگیلیسی ندارید.وگنه باید پرایتونم میفروختید تا بخرید آخرشم هیچی یاد نگیرید
آدم باید انصاف داشته باشه. یکم از ایرانی گری دست برداریم.
من نه آشنایی با اینا دارم نه تبلیغی میخوام بکنم ولی واقعا بدم اومد از طرز برخوردای بدتون .
سعید کریمی طاری

Errick

Registered User
لایک‌ها
173
دوستانی که قصد مطالعه مباحث تخصصی شبکه رو دارن.... پیشنهاد من اینه که کتابهای مایکروسافت و سیسکو به زبان اصلی رو بگیرین و با vmware , packet tracer و نرم افزارهای مجازی دیگه خودتون رو راه بندازید.... این بهترین نوع یادگیری به صورت تجربی هستش.... اینی که میگم...خودم تجربش کردم....من 10 سال پیش اینطوری خودم یاد گرفتم و وقتی با برخی از همکارا که کلاسهاش رو رفته بودن باهم کل مینداختیم... چیزهایی رو من بلد بودم که اونها اصلا نمیدونستن چیه... یا یه چیزایی رو میدونستن ولی در عمل اصلا باهاش کار نکرده بودن.....

_hosein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
متاسفانه توی یکسری از محصولات آموزشی گروه فرزان توضیحات اضافی زیادی وجود داره که باعث خستگی میشه یک مطلب رو که میشه توی 10 الی 15 دقیقه کامل توضیح داد توی 40 دقیقه توضیح میده یعنی اول یک ویندوز نصب میکنند بعد تنظیم میکنند و بعد از یک تبلیغ ریز برای محصولات دیگر گروه، آموزش اصلی رو میگن که خیلی خسته کننده است و مشکل دیگه هم همون پکیج پیشنیاز های نصب برای استفاده از آموزش هست که خیلی سخت میکنه کارو و خیلی هم کار بیهوده ای هست چون هر کسی بعد از یک بار نصب میتونه تمام آموزشها رو کپچر کنه و مثل یک فایل ویدیو نگاه کنه. اگه خود گروه آموزشی این کارو میکرد خیلی یوزر فرندلی تر میشد و به نظر من فروش بیشتری میتونست داشته باشه

بالا