برگزیده های پرشین تولز

کیف پول امن نصب کن، ترون زیاااااد هدیه بگیر

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
♨️جایزه نصب کیف پول جدید ترون لینک

🔅اعتبار: 5 از 5
🔅پاداش: 300 ترون به ارزش 36 دلار
🔅رفرال: 300 ترون به ارزش 36 دلار
🔅وظایف: فقط نصب کیف پول

🔥 توضیح:
از طریق لینک زیر یا مراجعه به گوگل پلی یا اپ استور، اپلیکیشن tronlink wallet pro رو نصب کنید.

نحوه گرفتن پاداش 👇👇👇

- بعد از نصب، وارد صفحه برنامه میشین. در قسمت my (پایین صفحه سمت راست)گزینه friend invitation رو بزنید.

-بالا سمت چپ old version رو انتخاب کنید (درگوشی اندروید نیازی به انجام این کار نیست)

-گزینه claim rewards رو بزنید.

-کد معرف که به عنوان کاربر دعوت شده در این کمپین شامل این هدیه ۳۰۰ ترون بشین این کد رو را وارد کنید
{ 9chM }
🤚به حروف کوچک بزرگ دقت کنید

بعد از مدتی این 300 تا برای شما فعال میشه و می توان چنج کرد که به قیمت الان بالای 900 هزار تومان ارزش دارد.

🔅فرصت این افر محدوده و احتمالا وقتی به تعداد نصب مورد نظر برسه دیگه اعتبار هدیه نمیدن پس بجنبید

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
چرا بعد زدن کد معرف وقتی روی Confirm میزنم اتفاقی نمیفته؟؟

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
چرا بعد زدن کد معرف وقتی روی Confirm میزنم اتفاقی نمیفته؟؟
به محض اینک confirm رو بزنی همونجا پیام تبریک و اینکه 300 امتیاز گرفتی رو بهت میده . اگه یه وقت دیدی نشد، ممکنه ارتباطش با سرور قطع شده باشه . یکی دو ساعت بعد دوباره تکرار کن ، اوکی میشه

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
با تایید و حمایت رسمی شبکه اصلی ترون از این کیف پول، اعتبار این کیف پول وارد فاز جدیدی شد

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
با تایید و حمایت رسمی شبکه اصلی ترون از این کیف پول، اعتبار این کیف پول وارد فاز جدیدی شد
لطفا لینک تایید و حمایت رسمی قرار بدید

پ ن: هر کیف پولی نصب نکنید الان چندین کیف پول هستن که تروجان روی سیستم نصب میکنن و تمام اطلاعات هارد یا موبایل شمارو برای هکر ارسال میکنن به شدت روی این نکته حساس باشید.

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
لطفا لینک تایید و حمایت رسمی قرار بدید

پ ن: هر کیف پولی نصب نکنید الان چندین کیف پول هستن که تروجان روی سیستم نصب میکنن و تمام اطلاعات هارد یا موبایل شمارو برای هکر ارسال میکنن به شدت روی این نکته حساس باشید.
توی یوتیوب خودتون سرچ کنید می بینید زبان اصلی ها رو سرچ کنید . این کیف پول امن هست و وقتی اپ استور و گوگل پلی با اون قوانین سخت گیرانه در دسترس قرار میدن و بیشتر از چند میلیون نصب از طریق این دوتا انجام شده است، لذا بحث آلوده بودن این کیف پول منتفی هست.
با خیال راحت نصب کنید. چون من خودم دقیقا روی گوشی که این اپ رو دارم، اپلیکیشن باینانس رو با موجودی زیاد هم دارم و توی این یک ماهی که نصب دارم ، هر روز ترید باینانس هم رو انجام میدم و خوشبختانه هیچ اتفاقی برای موجودی و اکانتم اتفاف نیفتاده است.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
سلام

خود ترون لینک که معتبر هست اما تا آنجایی که من اطلاع دارم جایزه ای که برای نصب این نرم افزار تعیین کرده بودن منقضی شده و فقط یه چیزی مثل Point میدن به کاربرها.

حالا اگر همچنان بابت عضویت و نصب این نرم افزار ترون هدیه میدهند با ذکر منبع معتبر به اشتراک بگذارید

ali_2021

Registered User
لایک‌ها
800
سلام

خود ترون لینک که معتبر هست اما تا آنجایی که من اطلاع دارم جایزه ای که برای نصب این نرم افزار تعیین کرده بودن منقضی شده و فقط یه چیزی مثل Point میدن به کاربرها.

حالا اگر همچنان بابت عضویت و نصب این نرم افزار ترون هدیه میدهند با ذکر منبع معتبر به اشتراک بگذارید

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
حتما و حتما هر کیفی میخواید نصب کنید از جاهای معتبر سایت های خود ارزها و گوگل پلی نصب کنید

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
حتما و حتما هر کیفی میخواید نصب کنید از جاهای معتبر سایت های خود ارزها و گوگل پلی نصب کنید
این کیف پول دقیقا توی گوگل پلی و اپ استور هست . در ضمن برابر تحقیقات من این کیف پول از 2 سال پیش فعال بوده و هر از چندگاهی از این اهدای توکن ها داشته که اینو توی بخش اخبار و اطلاعات خود اپ بر اساس تاریخچه اخبارش می تونید ببینید

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
ترون لینک معتبر هستش

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
بعد از مدتی این 300 تا برای شما فعال میشه و می توان چنج کرد که به قیمت الان بالای 900 هزار تومان ارزش دارد.

🔅فرصت این افر محدوده و احتمالا وقتی به تعداد نصب مورد نظر برسه دیگه اعتبار هدیه نمیدن پس بجنبید

این بعد از مدتی کی میشه دقیقا؟ :D تا حالا 20 نفر گفتن نصب کن میده! میگم به شما داده میگن میاد تو ولت یه مدت دیگه! اما نکتش اینه هیشکی تا حالا نگرفته 300 تا رو!

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
این بعد از مدتی کی میشه دقیقا؟ :D تا حالا 20 نفر گفتن نصب کن میده! میگم به شما داده میگن میاد تو ولت یه مدت دیگه! اما نکتش اینه هیشکی تا حالا نگرفته 300 تا رو!

ایردراپش خیلی وقت تمام شده ..

داره همچنان دست به دست میشه

پ.ن

ولی ترون تو ترون لینک نگه دارید ! هر از گاهی بدون استک کردن توکن های جدید میده

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,455
چقدر باید باشه؟
حداقلی نیست

درکل اگر هلدر ترون هستید همین ترون لینک نگه دارید هر از گاهی سان کیسه شل میکنه بهتون توکن هایی مثل jst و بیت تورنت میده

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
کسی تجربه برداشت وجه داره؟
اینطور نیست که یکی الان گرفته باشه یکی هفته آینده . ایردراپ ها چه اهدای توکن یک توکن جدید یا اهدای توکن یک کیف پول بعد از اتمام پروموشن زمانی توی یک زمان مقرر قابل برداشت و چنج میشن. البته ممکنه مهلت زمانی تمدید بشه . با این حال برابر بسیاری از سایتها و نقل قول ها زیر یک ماه آینده ، امتیازات قابل تبدیل به ترون خواهد شد.

poole-irani.blogfa.com

Registered User
لایک‌ها
24
کسی تجربه برداشت وجه داره؟
اینطور نیست که یکی الان گرفته باشه یکی هفته آینده . ایردراپ ها چه اهدای توکن یک توکن جدید یا اهدای توکن یک کیف پول بعد از اتمام پروموشن زمانی توی یک زمان مقرر قابل برداشت و چنج میشن. البته ممکنه مهلت زمانی تمدید بشه . با این حال برابر بسیاری از سایتها و نقل قول ها زیر یک ماه آینده ، امتیازات قابل تبدیل به ترون خواهد شد.

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
تو گوگل پلی نوشته بودن از 2019 پرداختی نداشته.

بالا