برگزیده های پرشین تولز

کیلیک یاب هم به جاده خاکی زد .. عدم شمارش صحیح و کاهش شدید درامد ها

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
سلام روز بخیر

دیشب ایمیلی با مضمون زیر اومد برام ...نگو که اینا برنامه داشتن.. 50 تومان اضافه کردن اما دوبار کلیک رو برای هر بنر در موبایل قرار دادن که باعث کاهش خیلی خیلی شدید درامد شده..پیشنهاد میدم بنراشو بردارید

نکته جالب اینه که اصلا راجب این دوبار کلیک برای مشاهده هر بنر چیزی نگفته ! فکر کرده وب مستر جماعت ...

همراهان همیشگی کلیک یاب، به تازگی تعداد وب سایت‌های برتر که به جمع همکار کلیک‌یاب پیوستند افزایش پیدا کرده است.
پس با توجه به گسترش و بهبود وب سایت‌های ناشران، برای جلب رضایت تبلیغ‌کنندگان و همچنین مدیران این وب سایت‌ها حداقل قیمت هر کلیک را ۵۰ تومان افزایش داده ایم، همینطور همانند گذشته هزینه اضافی بابت فیلترها از تبلیغ کنندگان دریافت نخواهد شد.

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اره امدن تو موبایل کاری کردن کاربر دوبار کلیک کنه الان که ما بیشتر کاربرامون با موبایل میان یبار کلیک میکنن و وقتی تایید میخوان پشیمون میشن یا نمیدونن چیکار کنن درامد ها امده پایین از طرفی دو شرکت صبا ویژن و ای نتورک این تاییدیه رو نمیخواد ولی اوناهم مشکلات خودشون دارند کلا بنظر من باید با تبلیغات کلیکی اصلا کار نکرد فقط همکاری در فروش پاپ اپ

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
اصلا دلیل شون چیه واسه این کار ؟
کجای دنیا اینکار ها را میکنن ؟
نشد تو ایران یکی کار درست را بکنه
دوستان بهشون ایمیل بزنید و گلایه خودتون را ابراز کنید حتما تا مجبور بشن رسیدگی کنن

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
دوستان جالبه واسه سایت پی سی دانلود کلیک کنی راحت باز میشه
چون تبلیغاتش دست خودشونه !!!
اما واسه بقیه اینجور کردن
همش سر سایت های متوسط باید کلاه بره
شما هم چک کنید اینجا نتیحه را بزارید

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان جالبه واسه سایت پی سی دانلود کلیک کنی راحت باز میشه
چون تبلیغاتش دست خودشونه !!!
اما واسه بقیه اینجور کردن
همش سر سایت های متوسط باید کلاه بره
شما هم چک کنید اینجا نتیحه را بزارید
بله برای سایت هایی که اجاره کردن رو ازاد گذاشتند..برای بقیه رو اوردن پایین
دودش به چشم خودشون میره

mhabob_16

Registered User
لایک‌ها
70
خیالتون راحت همه میزنن جاده خاکی این اولیش نیست اخریشم نیست

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

mohammad8814

Registered User
لایک‌ها
16
اره امدن تو موبایل کاری کردن کاربر دوبار کلیک کنه الان که ما بیشتر کاربرامون با موبایل میان یبار کلیک میکنن و وقتی تایید میخوان پشیمون میشن یا نمیدونن چیکار کنن درامد ها امده پایین از طرفی دو شرکت صبا ویژن و ای نتورک این تاییدیه رو نمیخواد ولی اوناهم مشکلات خودشون دارند کلا بنظر من باید با تبلیغات کلیکی اصلا کار نکرد فقط همکاری در فروش پاپ اپ
داداش ببخشید زمینه سایت شما چیه؟ و چقدر بازدید دارید؟؟؟

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سایت بنده در مورد گوشی و موبایل هست روزانه 4000 ای پی

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با موبایل سایت را باز کنید مشاهده خواهید کرد دوبار باید کلیک کنید تا بنر باز بشه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
ما یه بار خواستیم تسویه بزنیم دیدم پول رو کم کرد ولی تسویه نزد

سقف تسویه 50 بود ولی من 30 تومن رو درخواست زده بودم و کم کرده بود

بعد یه ماه متوجه شدم

ایمیل زدم گفتن شما تقلب کردید :D

یه سایت بازی داشتم که کاربرا رو بنر ها کلیک میکردن و ویو هم ورودی گوگل بود

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
این روش کار سایتهای ایرانی هست که اوایل برای جذب کاربر شیرینی و نقل و نبات هم میدن به هر کاربر :)
بعد از مدتی که یکم کاربر جذب کردن با یه ترفند کل سیستم رو به نفع خودشون تغییر میدن.
x و y میفهمن انصراف میدن ، اما از اونجایی که سیستمشون جا افتاده و اسم در کرده توی این مدت کاربرای جدید میان و تا اونا بفهمن و انصراف بدن ، دوباره کاربرای جدید میان و این روال تا اسکم شدن کامل سایت ادامه پیدا میکنه و در نهایت در یک لحظه سایت داون میشه و دیگه کسی جوابگو نیست.

اینقد از اینا دیدم و ضرر و کردم که تصمیم گرفتم با سایت ایرانی کار نکنم و اگرم قراره درآمدی داشته باشم با کافرهای خارجی همکاری کنم. حداقل اگر پولتو ندن میگی خارجی و کافر بود و تح ریم بودیم ندادن و بدتر از این نیست که توی کشور خودت پولتو بالا بکشن و دستت هم جایی بند نباشه ، حتی اونی که حواسش به همه جا هست اینجا حواسش نیست و نخواهد شد :) :D

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
به همین دلیل عرض کردم بهترینه!
کیفیت رو حفظ میکنه و پول رو هم پرداخت میکنه
من واقعا درک نمیکنم شما با دلار 4200 تومنی و پول بی ارزش چطور هزینه های روز مره رو درمیارید ! درامد ما نسبت به سایت های خارجی خیلی پایین ا ! 80 درصدشو این سایت ا میخورن ! بعد یک پاپ هم نتونیم بزاریم ؟ !

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
صبا ویژن اکانت منو مسدود کرد بدلیل ای پی از ای اس پی نا معتبر می گفتند ای پی ها شما نامعتبر هست من موندم چطور میشه ربات ساخت تا رو بنرهای اینا کلیک کنه اون هم با ای پی ایران چون رو بحث اینکلود بنرها هم چنین چیزی خیلی بعید بنظر میرسه ولی خوبیش این بود پول رو دادن مثل اینتورک نخوردن تنها راه کار تحریم سیستم های تبلیغات کلیکی هست همین سایت صبا ویژن شما بنز ثابت و لایت باکس رو بذارید بعد تو موبایل نگاه کنید غیب میشه چون تو ایجنت موبایل غیر فعال شده کاش تحریم ها برداشته بشه تا با سایت های خارجی کار کنیم

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
جواب واحد ناشران به ایمیل من

سلام
ممنون از توجه شما ، این مورد مفهوم حادثه انگشت چاق یا بعبارتی Fat Finger هستش که میتونید در موردش تحقیق کنید تا متوجه بشین چیزی نیست که ما از خودمان در آورده باشیم. در کلیک یاب این مورد برای تمامی سایت ها وجود دارد تا کیفیت کلیک ها بیشتر باشد و تبلیغ دهنده رضایت داشته باشه.
درآمد ناشران رابطه مستقیم با درآمد کلیک یاب دارد و هرچقدر درآمد شما وبمستر عزیز بالاتر باشد درآمد کلیک یاب هم بالاتر میرود اما نکته اینجاست که در کلیک یاب برای حقوق تبلیغ دهندگان ارزش قائلیم و هدفمان خوشحال بودن تبلیغ دهنده و ناشران در کنار یکدیگر است. برای شما مثالی میزنم،‌ فرض کنید با موبایل وارد سایتی شدید و در حال اسکرول کردن هستید که به صورت اتفاقی انگشت شما به یکی از تبلیغات میخورد و تبلیغ باز میشود و همان لحظه شما صفحه باز شده را میبندید (چون صفحه تبلیغ برخلاف میل شما باز شده است)،‌ در این حالت کلیک شمرده شده و از حساب تبلیغ دهنده کسر شده اما شما حتی سایتش را هم ندیده اید . این از نظر ما کلیک معتبری و با کیفیتی نیست.
نه تنها پی سی دانلود بلکه تعداد بسیار زیادی از سایت ها هستند که تبلیغاتشان در نسخه موبایل ۲ مرحله ای نیست و دلیلش هم کیفیت بالای کلیک های آنان است. شما و همه دوستانی که در انجمن نظر دادند اگر فکر میکنید سایت و کلیک هایتان با کیفیت هستند میتوانید برای واحد ناشران کلیک یاب درخواست ارسال کنید تا برای مدتی ۲ مرحله ای بودن تبلیغات در نسخه موبایل روی سایتشان غیرفعال گردد و اگر کیفیت کلیک هایشان خوب بود در همان حالت بماند.

در انتها از اینکه با ما مکاتبه کردید از شما سپاسگذاریم .

موفق باشید
واحد ناشران کلیک یاب

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
جواب واحد ناشران به ایمیل من

سلام
ممنون از توجه شما ، این مورد مفهوم حادثه انگشت چاق یا بعبارتی Fat Finger هستش که میتونید در موردش تحقیق کنید تا متوجه بشین چیزی نیست که ما از خودمان در آورده باشیم. در کلیک یاب این مورد برای تمامی سایت ها وجود دارد تا کیفیت کلیک ها بیشتر باشد و تبلیغ دهنده رضایت داشته باشه.
درآمد ناشران رابطه مستقیم با درآمد کلیک یاب دارد و هرچقدر درآمد شما وبمستر عزیز بالاتر باشد درآمد کلیک یاب هم بالاتر میرود اما نکته اینجاست که در کلیک یاب برای حقوق تبلیغ دهندگان ارزش قائلیم و هدفمان خوشحال بودن تبلیغ دهنده و ناشران در کنار یکدیگر است. برای شما مثالی میزنم،‌ فرض کنید با موبایل وارد سایتی شدید و در حال اسکرول کردن هستید که به صورت اتفاقی انگشت شما به یکی از تبلیغات میخورد و تبلیغ باز میشود و همان لحظه شما صفحه باز شده را میبندید (چون صفحه تبلیغ برخلاف میل شما باز شده است)،‌ در این حالت کلیک شمرده شده و از حساب تبلیغ دهنده کسر شده اما شما حتی سایتش را هم ندیده اید . این از نظر ما کلیک معتبری و با کیفیتی نیست.
نه تنها پی سی دانلود بلکه تعداد بسیار زیادی از سایت ها هستند که تبلیغاتشان در نسخه موبایل ۲ مرحله ای نیست و دلیلش هم کیفیت بالای کلیک های آنان است. شما و همه دوستانی که در انجمن نظر دادند اگر فکر میکنید سایت و کلیک هایتان با کیفیت هستند میتوانید برای واحد ناشران کلیک یاب درخواست ارسال کنید تا برای مدتی ۲ مرحله ای بودن تبلیغات در نسخه موبایل روی سایتشان غیرفعال گردد و اگر کیفیت کلیک هایشان خوب بود در همان حالت بماند.

در انتها از اینکه با ما مکاتبه کردید از شما سپاسگذاریم .

موفق باشید
واحد ناشران کلیک یاب
پول ما رو بدن ، کیفیت کلیک پیش کش .
از حساب کم شده ولی به طور ناگهانی حجم پول از بین رفت و موجود صفر شد و هیچ چیزی در بخش درخواست واریز دیده نشد (ماجرای 1 سال قبل)

بالا