برگزیده های پرشین تولز

کیلیک یاب هم به جاده خاکی زد .. عدم شمارش صحیح و کاهش شدید درامد ها

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
صبا ویژن هم دزد دیگری توی همین سیستمها هست ، تاپیک من و دیگر دوستان هم در این فروم و در دیگر تاپیکها موجود هست.

آخرین مشکل من با صبا ویژن موقع برداشت بود و الان خبر ندارم چقد هست سقف برداشت ، اما آخرین مشکل من باهاشون سر همین سقف برداشت بود که 15000 تومن بود و زمانیکه درآمد من به حدود 14000 تومان رسید سقف برداشتشون شد 20000 تومان و من رسیدم به مبلغ 19000 تومان و سقف برداشت اونا شد 25000 تومان و من رسیدم به درآمد 23000 تومان که دیدم سقف برداشت شد 50000 تومان!!!

دیدم همینطوری ادامه بدم من برسم به 50000 تومان سقف برداشت میشه 1000000 تومن و .... ، و فقط داشتم براشون تبلیغ میکردم و از برداشت خبرری نبود.
تصمیم گرفتم بیخیال کار کردن باهاشون بشم ، چون چیز الکی ای بود.

برای همین میگم هیچ سیستم ایرانی رو شخصا قبول ندارم و باهاشون کار نمیکنم ، همکاری با کافرها بهتره تا با هموطنها.

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
صبا ویژن هم دزد دیگری توی همین سیستمها هست ، تاپیک من و دیگر دوستان هم در این فروم و در دیگر تاپیکها موجود هست.

آخرین مشکل من با صبا ویژن موقع برداشت بود و الان خبر ندارم چقد هست سقف برداشت ، اما آخرین مشکل من باهاشون سر همین سقف برداشت بود که 15000 تومن بود و زمانیکه درآمد من به حدود 14000 تومان رسید سقف برداشتشون شد 20000 تومان و من رسیدم به مبلغ 19000 تومان و سقف برداشت اونا شد 25000 تومان و من رسیدم به درآمد 23000 تومان که دیدم سقف برداشت شد 50000 تومان!!!

دیدم همینطوری ادامه بدم من برسم به 50000 تومان سقف برداشت میشه 1000000 تومن و .... ، و فقط داشتم براشون تبلیغ میکردم و از برداشت خبرری نبود.
تصمیم گرفتم بیخیال کار کردن باهاشون بشم ، چون چیز الکی ای بود.

برای همین میگم هیچ سیستم ایرانی رو شخصا قبول ندارم و باهاشون کار نمیکنم ، همکاری با کافرها بهتره تا با هموطنها.
سقف برداشتش 150000 تومان است.

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
نمیدونم والا چرا ما وبمستران همیشه باید شاکی باشیم
و سیستم ها همیشه دست به حق
یا ما داریم اشتباه میکنیم یا اونا یا یه چیزی این وسط مشکل داره !!!
من که کلا گ
گیج شدم دیگه

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
جواب واحد ناشران به ایمیل من

سلام
ممنون از توجه شما ، این مورد مفهوم حادثه انگشت چاق یا بعبارتی Fat Finger هستش که میتونید در موردش تحقیق کنید تا متوجه بشین چیزی نیست که ما از خودمان در آورده باشیم. در کلیک یاب این مورد برای تمامی سایت ها وجود دارد تا کیفیت کلیک ها بیشتر باشد و تبلیغ دهنده رضایت داشته باشه.
درآمد ناشران رابطه مستقیم با درآمد کلیک یاب دارد و هرچقدر درآمد شما وبمستر عزیز بالاتر باشد درآمد کلیک یاب هم بالاتر میرود اما نکته اینجاست که در کلیک یاب برای حقوق تبلیغ دهندگان ارزش قائلیم و هدفمان خوشحال بودن تبلیغ دهنده و ناشران در کنار یکدیگر است. برای شما مثالی میزنم،‌ فرض کنید با موبایل وارد سایتی شدید و در حال اسکرول کردن هستید که به صورت اتفاقی انگشت شما به یکی از تبلیغات میخورد و تبلیغ باز میشود و همان لحظه شما صفحه باز شده را میبندید (چون صفحه تبلیغ برخلاف میل شما باز شده است)،‌ در این حالت کلیک شمرده شده و از حساب تبلیغ دهنده کسر شده اما شما حتی سایتش را هم ندیده اید . این از نظر ما کلیک معتبری و با کیفیتی نیست.
نه تنها پی سی دانلود بلکه تعداد بسیار زیادی از سایت ها هستند که تبلیغاتشان در نسخه موبایل ۲ مرحله ای نیست و دلیلش هم کیفیت بالای کلیک های آنان است. شما و همه دوستانی که در انجمن نظر دادند اگر فکر میکنید سایت و کلیک هایتان با کیفیت هستند میتوانید برای واحد ناشران کلیک یاب درخواست ارسال کنید تا برای مدتی ۲ مرحله ای بودن تبلیغات در نسخه موبایل روی سایتشان غیرفعال گردد و اگر کیفیت کلیک هایشان خوب بود در همان حالت بماند.

در انتها از اینکه با ما مکاتبه کردید از شما سپاسگذاریم .

موفق باشید
واحد ناشران کلیک یاب

بهشون بگید سپاسگزار صحیح است.
با تشکر

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
نمیدونم والا چرا ما وبمستران همیشه باید شاکی باشیم
و سیستم ها همیشه دست به حق
یا ما داریم اشتباه میکنیم یا اونا یا یه چیزی این وسط مشکل داره !!!
من که کلا گ
گیج شدم دیگه
هم شرکت ها حق دارن هم وبمسترا !
همیشه یکسری وبمستر نما هستند که گند میزنن به همه چیز من تو بعضی سایتا میرم دیدم طرف اومده بنر 300x250 بصورت شناور گذاشته!! این سایز یه جوریه با هر دوبازدید موبایل حداقل یه کلیک میخوره اونم فیک. شرکتاهم مجبورن از این حرکتا بزنن.
نمیخوام حالا بیام از کلیک یاب دفاع کنم حتی خوشمم از کلیک یاب نمیاد ( چند روز باش کار کردم جالب نبود برای من) ولی همیشه همه جوانب قضیه رو باید در نظر بگیریم.
بعید میدونم این مورد هم تاثیر انچنانی روی کلیک های معتبر داشته باشه وقتی کاربری بخواد تبلیغی رو ببینه حالا دوبارم کلیک کنه چیزی ازش کم نمیشه.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
همیشه یکسری وبمستر نما هستند که گند میزنن به همه چیز من تو بعضی سایتا میرم دیدم طرف اومده بنر 300x250 بصورت شناور گذاشته!! این سایز یه جوریه با هر دوبازدید موبایل حداقل یه کلیک میخوره اونم فیک. شرکتاهم مجبورن از این حرکتا بزنن.
نمیخوام حالا بیام از کلیک یاب دفاع کنم حتی خوشمم از کلیک یاب نمیاد ( چند روز باش کار کردم جالب نبود برای من) ولی همیشه همه جوانب قضیه رو باید در نظر بگیریم.
بعید میدونم این مورد هم تاثیر انچنانی روی کلیک های معتبر داشته باشه وقتی کاربری بخواد تبلیغی رو ببینه حالا دوبارم کلیک کنه چیزی ازش کم نمیشه.
سلام
زمانی می تونید بگید که هم وبسمتر حق داره هم شرکت که هر دو حضور داشته باشن من ندیدم شرکتی بیاد اینجا از خودش دفاع کنه در حالی که مطمئنم هم ما ارزش اینو داریم که جواب بدن هم اینکه اینکار در سرار دنیا انجام میشه نمونشو تو سایت هایی نظر dp,aff,tb می تونید ببینید.
بهشون بگید سپاسگزار صحیح است.
با تشکر
توهین آمیز تر از این پاسخ پشتیبانی مگه داریم؟ چطور تونسته اینارو تایپ کنه ...

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
پیشنهاد من به واجد ناشران کلیک یاب - دوستان نظر شما چیه ؟
خب به نظر من بهتر اینه که شما واسه موبایل یک محدودیت بزارید
مثلا صفحه ای که اشتباها باز میشه و بسته میشه حدود 3 ثانیه طول میکشه
شما بزارید اگر روی 10 ثانیه و بیشتر کاربر توی سایت موند بعدا کلیک بشه
اینجور که خیلی بهتره
دیگر تبلیغ دهندگان به صبا ویژن و ای نتورک و ... دارن تبلیغ میدن اما اونها همچین کاری نکردن

PrMaster

Registered User
لایک‌ها
401
پیشنهاد من به واجد ناشران کلیک یاب - دوستان نظر شما چیه ؟
خب به نظر من بهتر اینه که شما واسه موبایل یک محدودیت بزارید
مثلا صفحه ای که اشتباها باز میشه و بسته میشه حدود 3 ثانیه طول میکشه
شما بزارید اگر روی 10 ثانیه و بیشتر کاربر توی سایت موند بعدا کلیک بشه
اینجور که خیلی بهتره
دیگر تبلیغ دهندگان به صبا ویژن و ای نتورک و ... دارن تبلیغ میدن اما اونها همچین کاری نکردن
10 s ? :) حتی 5 ثانیه هم زیاده چون سیستمی ندارن که بتونه کلیکا رو درست بشماره و حداکثر بازدهی 30 درصد هست .

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
پرداختی های دوره اول این ماه هم هنوز واسه من انجام ندادن و تاخیر دارن
نمیدونم واقعا چرا سرویس های ایرانی کلا اهمیتی به نظم و احترام به نمایش دهنده نمیدن

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
پرداختی های دوره اول این ماه هم هنوز واسه من انجام ندادن و تاخیر دارن
نمیدونم واقعا چرا سرویس های ایرانی کلا اهمیتی به نظم و احترام به نمایش دهنده نمیدن

:D:D:D

تسویه حساب سریع

ناشران همیشه میتوانند درخواست برداشت خود را ثبت کنند، درخواست ها در روزهای ۵ و ۶ و ۷ و ۲۰ و ۲۱ و ۲۲ هرماه پرداخت میشوند.

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
پرداختشون نسبتا بهتره نسبت به صبا ویژن و ای نتورک
ولی این تبلیغات دو کلیکی در موبایل خیلی بده
در ضمن خدانکنه باهات در بیوفتن یک سری فیلتر شمارش میذارن رو سایتت من یادمه پارسال درامدم روزی 4 هزار تومان از این سایت بود در حالی که صباوِزن روزی 25 هزار تومان درامد داشت تماس که گرفتم گفتن ما سایت شما رو فیلتر شمارش تبلیغاتی کردیم حداقل باید از 10 فیلتر بگذره تجزیه بشه تا شاید کلیک سالم حساب بشه خیلی راحت میتونن درامدتو کم و زیاد کنن

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
پرداختشون نسبتا بهتره نسبت به صبا ویژن و ای نتورک
ولی این تبلیغات دو کلیکی در موبایل خیلی بده
در ضمن خدانکنه باهات در بیوفتن یک سری فیلتر شمارش میذارن رو سایتت من یادمه پارسال درامدم روزی 4 هزار تومان از این سایت بود در حالی که صباوِزن روزی 25 هزار تومان درامد داشت تماس که گرفتم گفتن ما سایت شما رو فیلتر شمارش تبلیغاتی کردیم حداقل باید از 10 فیلتر بگذره تجزیه بشه تا شاید کلیک سالم حساب بشه خیلی راحت میتونن درامدتو کم و زیاد کنن

جل الخالق

Nokia_Game

Registered User
لایک‌ها
32
کلیک یاب برای کسی واریزی داشته ؟ واقعا دارن به کجا میرن و چی کار می کنن ؟ قرار نبود 5 ام همه واریزی ها انجام بشه ؟

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
مشکلات کلیک یاب رو درامد هست یبار درامدم منفی بود -150000 تومان بعد درامد روزانه ام ازش کم می شد میکفتن جریمه شدی خخخ

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
کلیک یاب برای کسی واریزی داشته ؟ واقعا دارن به کجا میرن و چی کار می کنن ؟ قرار نبود 5 ام همه واریزی ها انجام بشه ؟
واسه منم نریختن هنوز
امروز زنگ میزنم به دفترشون پیگیری میکنم

seoroot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
با ی سیستم خارجی کار میکنم که ازش راضی هستم پرداخت وب مانی داره و با ایران هم مشکلی نداره تبلیغات برای موبایل داره با 6000 اپی ازش روزی 10 تا 11 دلار در میارم
ثبت نام ساده داره وب مانی هم که میدونین ساختش خیلی راحت تره
بعد از ثبت نام سایت رو از قسمت sites اد کنید کد وری فای ور بردارید و قرار بدین بعدش جایگاه تبلیغاتی بسازید از گزینه Dialog Ads/Push Up استفاده کنید توجه کنید این نوع تبلیغات فقط روی موبایل نمایش داده میشه ولی باز هم درامد خوبی داره لینک ثبت نام
http://www.propellerads.com/?rfd=9m3
در ضمن برای خنثی کردن هر گونه بحث این لینک رفر اکانت من هست ییعنی من شمارو معرفی کردم ;)

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
با ی سیستم خارجی کار میکنم که ازش راضی هستم پرداخت وب مانی داره و با ایران هم مشکلی نداره تبلیغات برای موبایل داره با 6000 اپی ازش روزی 10 تا 11 دلار در میارم
ثبت نام ساده داره وب مانی هم که میدونین ساختش خیلی راحت تره
بعد از ثبت نام سایت رو از قسمت sites اد کنید کد وری فای ور بردارید و قرار بدین بعدش جایگاه تبلیغاتی بسازید از گزینه Dialog Ads/Push Up استفاده کنید توجه کنید این نوع تبلیغات فقط روی موبایل نمایش داده میشه ولی باز هم درامد خوبی داره لینک ثبت نام
http://www.propellerads.com/?rfd=9m3
در ضمن برای خنثی کردن هر گونه بحث این لینک رفر اکانت من هست ییعنی من شمارو معرفی کردم ;)
ادرس سایتتونو لطف میکنید تبلیغاتشو یه چک بزنیم ببینم چطوریاس؟

neeed

Registered User
لایک‌ها
125
با سلام
دو درخواست اول شما امروز صورت گرفته است و الباقی نیز به زودی صورت خواهد گرفت.
با تشکر از صبوری شما
پشتیبانی کلیک یاب

بالا