برگزیده های پرشین تولز

کینگ یا گردو یا لورد

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
سلام بر دوستان

اي بابا اين رفيقمون يه سئوال كرد ، چقدر گفتمان خارج از موضوع ميكنيد:D

به نظر من يه پك نرم افزاري هميشه بايد آماده دم دست باشه ، حالا چه برا كسي كه اينترنت موشكي داره چه برا كسي كه اينترنتش لاك پشتيه

تجربه خودم از اين 3 پك:

لرد​

از اولين شمارش تا آخريش كه ورژن 8 باشه رو گرفتم ، اوايل بد نبود تا اينكه بهتر شد و پيشرفت كرد و تو ورژن 4 به اوج خودش رسيد ولي تو ورژن 5 كمي عجله يا شايد كم دقتي كرده بودند ولي قابل گذشت بود . ورژن 6 خوب بود و به نظرم بهترين ورژنش هم شماره 7 بود . متاسفانه ورژن 8 رو هم نميدونم بذارم به حساب عجله يا بي دقتي ! ميتونم بگم بدترين ورژنش بود . اكثر كرك ها كار نميكردند . اونم كدوم برنامه ها ؛ برنامه هاي عمومي كه اكثرا استفاده ميشه مثل winrar & powerdvd & adobe acrobat &... . طوري شد كه تصميم گرفتم براي سري بعد يه پك ديگه رو امتحان كنم

مزاياي جانبي پك : اتوران مناسب ، جستجوي پيشرفته حتي در متن توضيحات برنامه ( مخصوص ورژن 8 ) ، تنوع برنامه ها و توضيحات مناسب هر برنامه ، كارت قرعه كشي ( استفاده نكردم ولي شنيدم برنده زياد داشته ) ، پك ورژن 8 هم بسيار شكيل بود و هم 2 پك آموزشي جداگانه داشت .

فقط اگه عجله به خرج ندن و انگيزه روز اول رو داشته باشند ميتونند هميشه حرف اول رو در مقايسه با باقي رقبا بزنند

گردو​

ورژن 8 پك لرد باعث شد كه برم طرف يه پك ديگه . كمي سرچ كردم تا بالاخره گردوي 20 توماني رو تهيه كردم ( ورژن 5 ) ماشاالله عجب پك بزرگي ؛ پنجاه درصدش شامل هوا ميشد . كلا شامل 9 دي وي دي . پشت پكيج زده " هديه ويژه گردو ، ويندوز 7 نسخه نهايي " در واقع اين هديه همون ديسك شماره 9 هست كه داخل يه بسته بندي جداگانه قرار داده شده . حالا بگذريم زياد مهم نيست . كلا لود ديسك ها داخل درايو از لرد سريع تر هست كه يه مزيت محسوب ميشه و از اون مهم تر اينكه تا الان تمامي برنامه هايي كه تست شده بسيار كامل و خوب كار ميكنند
طوري كه براي بيشتر برنامه ها لازم نيست فايل كيجن رو باز كنيم و بعد پچ كنيم . خود برنامه اتوران گردو دكمه اي داره كه با زدن اون اتوماتيك وار برنامه پچ ميشه ( مهم ترين مزيت ) . يه موردي كه ميتونم بهش ايراد بگيرم اينه كه تعداد و تنوع برنامه ها در هر عنوان كمه يعني براي يه كار خاصي كه ميخواي انجام بدي انتخاب هاي كمتري نسبت به پكيج لرد داري . اتورانش مثل لرد راحت نيست و البته ترتيب قرار گيري برنامه ها در هر ديسك متفاوته ( چون 8 ورژنه كه دارم با لرد كار ميكنم و عادت نكردم ) خلاصه رو هم رفته تا الان خوب جواب داده

مزاياي جانبي پك : يك عدد كتابچه 320 صفحه اي شامل توضيحات برنامه ها + راهنمايي و آموزش هاي كامپيوتري( هنوز نخوندم ) ، كارت قرعه كشي

كينگ

راستش ميخواستم براي اين سري تهيه كنم كه تغيير عقيده دادم و گردو گرفتم . مهم ترين موردي هم كه از خريدش انصراف دادم اين بود تعداد و تنوع برنامه ها بسيار نسبت به 2 مورد ديگه كمتر بود و اين موضوع خيلي براي من مهمه ( البته ممكنه براي ديگران مهم نباشه ) البته نگرش شركت پرند اينه كه كيفيت رو فداي كميت نميكنه و همين موضوع باعث ميشه كه يكسري مشتري خاص داشته باشه ( در نظرمه سري بعد كينگ رو هم امتحان كنم )

جدا از مزاياي جانبي ، موضوع مهم در اين نوع پكيج ها ، نصب و كرك كامل و بدون دردسر برنامه ها هست

دوستان ديگه هم اگه با اين نوع پكيج ها كار كردند نظرشون رو عنوان كنند تا دوستان راحت تر بتونند براي خريد تصميم بگيرند ( نظرتون رو هم در مورد كينگ پرند بگيد )

ممنون

من نمیدونم از کدوم نسخه کینگ استفاده کردی ولی کینگ 2010 که من دیدم برنامه هاش از گردو خیلی بهتره
و گردو اصلا برنامه های خیلی مهم رو تگذاشته !!! و فقط با یک سری برنامه های خورد مجموعشو پر کرده به عنوان مثال
من مجموعه گردو رو که خریدم برنامه Visual studio 2008 نداره و بجای vb 6 گذاشته !!!! maya نداره و همانند اینها
پس همینطور که خودتون هم دیدید کینگ برنامه های اصلی رو گذاشته

2- مطلب بعد اینکه نصب خودکار برنامه های باعث میشه توی سورس برخی از برنامه ها تغییر اعمال بشه این هم باعث خراب شدن نرم افزارها در اکثر موارد میشه مثل نرم افزارهای MRT که اکثرا باگ دارند در ضمن اینکار باعث میشه بعضی از آنتی ویروسها اجازه رجیستر شدن نرم افزار را هنگامی که رجیستری بصورت خودکار وارد میشه ندهند و توی ویندوزهای 64 بیتی هم دچار مشکل است و می بینی توی ویندوز 32 بیت برنامه رجیتسر میشه ولی توی 64 بیت رجیستر نمیشه

موسی به کیش خویش عیسی به کیش خویش
بشین دانلود کن بعد از 2 سال تازه می تونی اندازه 160.00 تومان برنامه دانلود کنی!

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
عزیزم من جایی که اجازه بردن کولدیسک ندارم از قبل روی سی دی رایت می کنم
در حال حاضر همه اداره جات و ارگانها حداقل سرعت 512 استفاده میکنند به بالا که برای مدیریت از دور دست کم که نیست اضافه هم هست
من دانلود می کنم چون دوست ندارم همیشه یه پله عقب باشم
چون مدتهایی که برای جمع اوری و تولید و تکثیر و پخش میشه باعث می گردد که همیشه یه پله عقب باشند
قصد من کش دادن بحث نیست
به قول قدیمی ها عیسی به دینش موسی به دینش
در کل شما برید بخرید هر سه پک رو تا همون دانلود من در بیاد
من هم دان میکنم
تازه از بروبچ هم میتونید بگیرید تا برید بخرید
شب خوش

eeeeeeeeeeeeeeeee

پس این اینترنتی که میگن تویی:D

بابا باشه قبول اصلن تو مستقیم به همه سرورها وصلی :wacko:

مثل بچه ها دیدین میگن ماله من بزرگتره:p

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
از دوستاني كه كينگ 2010 يا لورد 2010 استفاده كردن اگه ممكنه درباره آتوران هاشون يه توضيحي بدن

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
از دوستاني كه كينگ 2010 يا لورد 2010 استفاده كردن اگه ممكنه درباره آتوران هاشون يه توضيحي بدن

من از جفدشون استفاده کردم در مورد اوتوران لورد که فکر کنم با vb نوشتن محیط زیبایی نداره و باگ هم زیاد داره - توضیح نرم افزارهاش کامل نیست - اوتوران کینگ با فلش طراحی شده و بسیار زیبا هستش ، عکس از محیط نرم افزار داره بر خلاف لورد که اکثر عکسهاش در اندازه های مختلف و برخی هم یک عکس ثابت که برای همش گذاشتند. از همه مهمتر کینگ فیلم آموزشی مراحل نصب را و اکتیو برنامه ها رو بصورت فارسی داره توضیح تمامی برنامه ها کامل هستش البته شنیدن کی بود ماندن دیدن من پیشنهاد می کنم حتما خودت یه نگاهی به این دو مجموعه نرم افزاری بندازی

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,724
من از جفدشون استفاده کردم در مورد اوتوران لورد که فکر کنم با vb نوشتن محیط زیبایی نداره و باگ هم زیاد داره - توضیح نرم افزارهاش کامل نیست - اوتوران کینگ با فلش طراحی شده و بسیار زیبا هستش ، عکس از محیط نرم افزار داره بر خلاف لورد که اکثر عکسهاش در اندازه های مختلف و برخی هم یک عکس ثابت که برای همش گذاشتند. از همه مهمتر کینگ فیلم آموزشی مراحل نصب را و اکتیو برنامه ها رو بصورت فارسی داره توضیح تمامی برنامه ها کامل هستش البته شنیدن کی بود ماندن دیدن من پیشنهاد می کنم حتما خودت یه نگاهی به این دو مجموعه نرم افزاری بندازی

ممنون از توضيخاتت
لود آتورانشون به چه صورته ؟

من لورد 2009 رو دارم موقع لود كردن 3-4 تا برنامه نصب مي كنه و ...

Bella_aster

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2,615
سلام

Quantum جالبه... به جای لرد و کینگ من امسال کوانتوم گرفتم تا اینجا که نقص نداشته... 16 تا دی وی دی هست... بقیه شو اینجا ببینید...

دانلود کردن برای همه چیز کاربرد نداره... بالاخره یه بسته نرم افزاری نیاز هست...

Keyhaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نسخه 9 مجموعه لرد رو دارم.
برنامه های ادوبی به خصوص برنامه فتوشاپ سی اس فورش کرک داره و به محض اینکه کرکش رو کپی میکنم، قابلیت های جدید برنامه از کار می افته.
مثلاً تو فتوشاپش قسمت 3D از بین میره و تو برنامه ایندیزاین قسمت Rotate Spread بعد از یک ماه ازکار می افته.
نمی دونم مجموعه های دیگه هم همین مشکل رو دارن یا نه ؟

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بابا اکثر اینایی که از کینگ تعریف میکنن کارمندان شرکت پرند هستن. من چند جای دیگه دیدم دستشون رو شده. خیلی حقه باز و بی شرم هستن که میخوان توی فرومهای عمومی بجای دادن اطلاعات و راهنمایی مردم به تبلیغ محصول خودشون و تخریب محصولات شرکتهای دیگه بپردازن. شما یک نگاه به این کاربران تازه ثبت نام کرده و مطالبشون بندازید. دقیقاً دارن تیترهای تبلیغاتی میزنن. انگار که میرن و از سایت کینگ مطالب رو کپی و پیست میکنن. من با دیدن این تبلیغات داشتم فریب میخوردم. اینجارو که دیدم و یه کم بررسی کردم دیدم درسته و اینا همگی کارمندای شرکت کینگ پرندن:
http://iran-eng.com/showthread.php?p=1721762#post1721762

ببینید چقدر قشنگ دست این آدمای بی شرف رو رو کردن که به خاطر فروش محصولاتشون حاضرن به دروغ و تخریب دیگران مشغول بشن. اگر محصولشون خوبه نیازی به اینکارا ندارن که. حتماً مردم نمیخرن میخوان اینجوری بفروشن. ایکاش یکم اخلاق کاری حالیشون بود. بیچاره شرکتهای لرد، گردو، هلو، MRT که یک همچین رقیب پستی دارند که دست به چنین کارای غیر انسانی و غیر اخلاقی میزنه. واقعاً برای کینگ پرند و مدیریتش متاسفم که به این سطح از بی ارزشی رسیدن.
مجموعه های دیگه رو من دارم. گردو و لرد سگشون شرف داره به این مجموعه کینگ. کارمندای کینگ تند تند میان توی فرومها ثبت نام میکنن و هی بدگویی مجموعه های دیگه رو میکنن. من نمیدونم اینا چقدر بی شرفن که میخوان مجموعه آشغالشون رو با بدگویی از مجموعه های مردمی مثل لرد و گردو بفروشن. یکم حیا ندارن. مثل این لاتای بی سروپا فقط به فکر بردن آبروی دیگران و به خیال خودشون کسب آبرو برای کینگ بی آبرو هستن. کاربران عیز مواظب باشید فریب اینها رو نخورید. از قدیم گفتن مشک آنست که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نسخه 9 مجموعه لرد رو دارم.
برنامه های ادوبی به خصوص برنامه فتوشاپ سی اس فورش کرک داره و به محض اینکه کرکش رو کپی میکنم، قابلیت های جدید برنامه از کار می افته.
مثلاً تو فتوشاپش قسمت 3D از بین میره و تو برنامه ایندیزاین قسمت Rotate Spread بعد از یک ماه ازکار می افته.
نمی دونم مجموعه های دیگه هم همین مشکل رو دارن یا نه ؟

مگه مجموعه لرد پشتیبانی نداره که اومدی اینجا سوال میپرسی؟ حتماً میخوای بگی زنگ زدی و تلفن هاشون جواب نمیداد یا مثلا جواب الکی بهت دادن؟

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

شما هم خجالت بکش. فکر کنم اینکارایی که کردید فقط باعث بی آبرویی شرکت پرند و مجموعه کینگ میشه. یک جوری از کینگ صحبت میکنی که انگار داری بیانیه تبلیغاتی میگی. یه نگاه به لینک زیر بنداز. مثل اینکه اینجا از قلم افتاده و نتونستید برید نظرات جالبتون رو بدید. البته بودن کابرای تازه ثبت نام کرده در حضور مدیران سایت و سرپرستان انجمن فکر نکنم چندان خوشایند باشه.
http://www.pca.ir/forum/showthread.php?6427-king-2010/page2

بهتر نیست یکم خجالت بکشید و دست از این مدل جدید و غیر اخلاقی تبلیغاتی بردارید؟

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان لینک زیر رو ببینید. مدیر این سایت هم متوجه مشکوک بودن حرکات کارمندای کینگ شده. اینکه خودشون میان سوال مطرح میکنن و بعد با نام های کاربری تازه ثبت نام کرده میان و نظر میدن یه چیز خیلی تابلو است. آبرو ریزی کردید. البته همونطوری که گفتم من چون از اینکار شما خیلی بدم اومده هر جا برید و تبلیغ کنید میام و آبروتون رو میبرم. البته با نظرات واقعی کاری ندارم. خوب میفهمم کی کارمنده و کی کاربر واقعی. انقدر لحن بیانتون تابلو است که اگر با صد تا نام کاربری هم بیاید قابل شناسایی هستید:
http://www.lupforum.com/index.php/topic,646.15.html

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
:D
raymond10171
من نمی دونم برای کدوم شرکت نرم افزاری کار می کنی عزیزم که اینقدر به داری خودتو عذاب می دی و دیگران را متهم می کنی !! من به عنوان یک مشتری کینگ که مجموعه های دیگه نرم افزاری رو هم تهیه کرده نظرمو در مورد این مجموعه نرم افزاری گفتم اما این برای من جالبه که یک نفر مثل تو چه زمانی گذاشته که بخواد بیاد ثابت کنه فلانی تبلیغ فلان شرکتو کرده اگه بخوای اینجوری بگردی صدها کامنت هست که کاملا مشخص شده اومدند و از مجموعه های دیگه تعریف کردند حالا این چه سودی داره که من بیام پیدا کنم اینهارو و بگم تبلیغ یا حقیقته !!!!!!! مگر اینکه اینجا حقیقتی پنهان باشه و شخصی به علت ضرر می خواد به این صورت تغییری در فروشش ایجاد کنه!!
از اینجا که کاملا واضح است که برای شرکتی کار می کنی که دچار ضرر در این زمینه شدی به نظر من بهتره بیایی و برتری های مجموعه خودتو بگی و اونها رو با مجموعه های نرم افزار دیگر مثل مجموعه نرم افزاری کینگ شرکت پرند مقایسه کنی شاید ما هم اگر حق با تو بود مشتری محصول دیگری شدیم.
من پیشنهاد می کنم کابران به سایتهای این شرکتها مراجعه کنند و خودشون قابلیتها رو مقایسه کنند
شرکت لورد : www.parandco.ir البته برای من خیلی جالب بود که شرکت لورد اسم پرندو برای سایتش انتخاب کرده شایدم برای دگران جالب باشه البته یک سایت دیگه هم ازش پیدا کردم http://www.proshat.us/
شرکت پرند : www.parandco.com
شرکت گردو : www.gerdoo.net
سایت بقیه مجموعه ها رو ندارم اگه کسی داره بذاره
فکر کنم بجای اعتماد به نظر من یا هرکس دیگه خودتونه یه مقایسه کوچک بکنید

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
raymond10171
من نمی دونم برای کدوم شرکت نرم افزاری کار می کنی عزیزم که اینقدر به داری خودتو عذاب می دی و دیگران را متهم می کنی !! من به عنوان یک مشتری کینگ که مجموعه های دیگه نرم افزاری رو هم تهیه کرده نظرمو در مورد این مجموعه نرم افزاری گفتم اما این برای من جالبه که یک نفر مثل تو چه زمانی گذاشته که بخواد بیاد ثابت کنه فلانی تبلیغ فلان شرکتو کرده اگه بخوای اینجوری بگردی صدها کامنت هست که کاملا مشخص شده اومدند و از مجموعه های دیگه تعریف کردند حالا این چه سودی داره که من بیام پیدا کنم اینهارو و بگم تبلیغ یا حقیقته !!!!!!! مگر اینکه اینجا حقیقتی پنهان باشه و شخصی به علت ضرر می خواد به این صورت تغییری در فروشش ایجاد کنه!!
از اینجا که کاملا واضح است که برای شرکتی کار می کنی که دچار ضرر در این زمینه شدی به نظر من بهتره بیایی و برتری های مجموعه خودتو بگی و اونها رو با مجموعه های نرم افزار دیگر مثل مجموعه نرم افزاری کینگ شرکت پرند مقایسه کنی شاید ما هم اگر حق با تو بود مشتری محصول دیگری شدیم.
من پیشنهاد می کنم کابران به سایتهای این شرکتها مراجعه کنند و خودشون قابلیتها رو مقایسه کنند
شرکت لورد : www.parandco.ir البته برای من خیلی جالب بود که شرکت لورد اسم پرندو برای سایتش انتخاب کرده شایدم برای دگران جالب باشه البته یک سایت دیگه هم ازش پیدا کردم http://www.proshat.us/
شرکت پرند : www.parandco.com
شرکت گردو : www.gerdoo.net
سایت بقیه مجموعه ها رو ندارم اگه کسی داره بذاره
فکر کنم بجای اعتماد به نظر من یا هرکس دیگه خودتونه یه مقایسه کوچک بکنید

شما کاملاً تبلیغ کردی و از بقیه بد گفتی. من کجای کارم تبلیغ کردم؟ فقط از روش جدیدی که پیش گرفتید و تند تند میرید در انجمن ها ثبت نام میکنید و نظر میدید بدم اومده. فکر نکنم دیگه ابرویی برای خودتون گذاشته باشید. الان لینکها توی گوگل رفته. بهتره بیشتر از این ادامه ندید که بوی گندش همه جا میپیچه. اون سایت شرکت لرد رو دیدم. اصلاً چنین سایتی کار نمیکرد. سایت شرکت لرد اینه :www.Proshat.us www.npshop.net www.parsnew.com
از دوستان عزیز میخوام این تاپیکها رو خوب بخونن تا خودشون متوجه دست و پا زدن های کارمندان کینگ بشن. آخه آدم اینهمه تابلو:

http://iran-eng.com/showthread.php?t=137077&page=3

http://iran-eng.com/showthread.php?t=55946&page=2

ببین همه کابران قدیمی و خود مدیران سایتها هم متوجه موضوع شدن. فقط من نیستم که بخوای اتهام همدستی با شرکتهای دیگه رو بهم بزنی. متاسفانه انقدر کار شما زشت و ناپسنده که صدای خیلیها دراومده و مطمئن باشید مسئولین شرکتهای دیگه هم این موضوع رو متوجه شدن و از امکاناتی که دارن استفاده میکنن تا جواب شما رو بدن. من در دوران جوونیم (حدود 17 سال پیش) تجربه یک کل کل ساده خیابانی رو داشتم با یکی از مسئولین بلندپایه کشور. بعضی مواقع غرور و احساس خودبزرگ بینی برای آدم دردسر میشه. اصلا فکر نمیکردم یک آدم ساده پوش میتونه چه بلاهایی سر من بیاره که اگر در نگاه اول میشناختمش الان اوضاعم خیلی فرق میکرد. بعدا که فهمیدم چه آشی برای خودم پختم تا مدتها دنبال جمع کردن و درست کردن ماجرا بودم. یادتون باشه هیچ وقت نباید کار رو به سمت روشهای غیر اخلاقی ببرید. چون مسلماً رقبا هم وارد این وادی میشن و اونوقت باید بزنید توی سرتون که چرا چنین کردید و چنان. توصیه من به شما اینه که این ماجرارو تموم کنید وگرنه حرفای ناگفته ای که توی انجمن مهندسین نگفتم رو اینجا خواهم گفت. اونوقت مدیرتون باید سرشو بندازه پایین و بشه همون حکایت 17 سال پیش من. تبلیغ کنید. بنر بزنید. کیفیت محصولتون رو بالا ببرید. کسی چیزی نمیگه. حق هم نداره چیزی بگه. ولی شما برای تبلیغ محصولتون از تخریب سایر محصولات استفاده میکنید. دروغ میگید. اطلاعات غلط میدید. اسمش رو هم میذارید انتقال تجربیات و دادن نظر. هر آدمی میتونه بفهمه پستهای شما کاملا تبلیغاتی و با سوء نیته. یکم حیا و خجالت هم خوبه. البته من فعلا این مسایل رو میذارم بپای سن و سال کم شما. انشالله در روزهای آتی با مدیریت شرکتتون در این خصوص صحبت میکنم. امیدوارم ایشون از اینکارای زشت کارمندانشون بی خبر باشه.

Last edited:

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
شما کاملاً تبلیغ کردی و از بقیه بد گفتی. من کجای کارم تبلیغ کردم؟ فقط از روش جدیدی که پیش گرفتید و تند تند میرید در انجمن ها ثبت نام میکنید و نظر میدید بدم اومده. فکر نکنم دیگه ابرویی برای خودتون گذاشته باشید. الان لینکها توی گوگل رفته. بهتره بیشتر از این ادامه ندید که بوی گندش همه جا میپیچه. اون سایت شرکت لرد رو دیدم. اصلاً چنین سایتی کار نمیکرد. سایت شرکت لرد اینه :www.Proshat.us www.npshop.net www.parsnew.com
از دوستان عزیز میخوام این تاپیکها رو خوب بخونن تا خودشون متوجه دست و پا زدن های کارمندان کینگ بشن. آخه آدم اینهمه تابلو:

http://iran-eng.com/showthread.php?t=137077&page=3

http://iran-eng.com/showthread.php?t=55946&page=2

ببین همه کابران قدیمی و خود مدیران سایتها هم متوجه موضوع شدن. فقط من نیستم که بخوای اتهام همدستی با شرکتهای دیگه رو بهم بزنی. متاسفانه انقدر کار شما زشت و ناپسنده که صدای خیلیها دراومده و مطمئن باشید مسئولین شرکتهای دیگه هم این موضوع رو متوجه شدن و از امکاناتی که دارن استفاده میکنن تا جواب شما رو بدن. من در دوران جوونیم (حدود 17 سال پیش) تجربه یک کل کل ساده خیابانی رو داشتم با یکی از مسئولین بلندپایه کشور. بعضی مواقع غرور و احساس خودبزرگ بینی برای آدم دردسر میشه. اصلا فکر نمیکردم یک آدم ساده پوش میتونه چه بلاهایی سر من بیاره که اگر در نگاه اول میشناختمش الان اوضاعم خیلی فرق میکرد. بعدا که فهمیدم چه آشی برای خودم پختم تا مدتها دنبال جمع کردن و درست کردن ماجرا بودم. یادتون باشه هیچ وقت نباید کار رو به سمت روشهای غیر اخلاقی ببرید. چون مسلماً رقبا هم وارد این وادی میشن و اونوقت باید بزنید توی سرتون که چرا چنین کردید و چنان. توصیه من به شما اینه که این ماجرارو تموم کنید وگرنه حرفای ناگفته ای که توی انجمن مهندسین نگفتم رو اینجا خواهم گفت. اونوقت مدیرتون باید سرشو بندازه پایین و بشه همون حکایت 17 سال پیش من. تبلیغ کنید. بنر بزنید. کیفیت محصولتون رو بالا ببرید. کسی چیزی نمیگه. حق هم نداره چیزی بگه. ولی شما برای تبلیغ محصولتون از تخریب سایر محصولات استفاده میکنید. دروغ میگید. اطلاعات غلط میدید. اسمش رو هم میذارید انتقال تجربیات و دادن نظر. هر آدمی میتونه بفهمه پستهای شما کاملا تبلیغاتی و با سوء نیته. یکم حیا و خجالت هم خوبه. البته من فعلا این مسایل رو میذارم بپای سن و سال کم شما. انشالله در روزهای آتی با مدیریت شرکتتون در این خصوص صحبت میکنم. امیدوارم ایشون از اینکارای زشت کارمندانشون بی خبر باشه.

فکر کنم توهم زیاد زدی این لینکها که دادی چه ربطی به کامنتهای من داشته !!! اگه کسی از کینگ راضی باشه یا ناراضی کلا یک نفره از نظر تو!! همونطور که گفتم فکر می کنم شدیدا به خاطر محصولات کینگ دچار ضرر شدی که این چنین بی ربط صحبت می کنی - خوب بیا ضعفهای محصولات شرکت پرند رو بگو و برتری های محصول خودتو کی جولوتو گرفته من نمی دونم چرا فکر می کنی با این کار می تونی تبلیغ سوبرای شرکتی کنی :D:D:D

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم توهم زیاد زدی این لینکها که دادی چه ربطی به کامنتهای من داشته !!! اگه کسی از کینگ راضی باشه یا ناراضی کلا یک نفره از نظر تو!! همونطور که گفتم فکر می کنم شدیدا به خاطر محصولات کینگ دچار ضرر شدی که این چنین بی ربط صحبت می کنی - خوب بیا ضعفهای محصولات شرکت پرند رو بگو و برتری های محصول خودتو کی جولوتو گرفته من نمی دونم چرا فکر می کنی با این کار می تونی تبلیغ سوبرای شرکتی کنی :D:D:D

ماشالله اعتماد به نفس. چرا همش از ... شرکتهای دیگه میخوری. توی گوگل لینکها پخش شده و لو رفتید. ادامه بده. منم هر جا تبلیغ دروغی کنید میام و جواب میدم تا فقط ضایع بشید. متاسفانه نتیجه معکوس گرفتید. مردم فریب انتخابات رو نخوردن. دغل بازی تازه کارایی مثل شما که جای خود. انشالله منتظر یک موج سبز برای درهم شکستن این کارای زشت و پلیدتون باشید. فکر کنم برای حذف شرکتتون دارید بین رقبا اتحاد ایجاد میکنید. من که با مسئولین پخش صحبت کردم و موضوع رو گفتم همه واکنش نشون دادن. بچرخ تا بچرخن.

ghazal-m

Registered User
لایک‌ها
42
ماشالله اعتماد به نفس. چرا همش از ... شرکتهای دیگه میخوری. توی گوگل لینکها پخش شده و لو رفتید. ادامه بده. منم هر جا تبلیغ دروغی کنید میام و جواب میدم تا فقط ضایع بشید. متاسفانه نتیجه معکوس گرفتید. مردم فریب انتخابات رو نخوردن. دغل بازی تازه کارایی مثل شما که جای خود. انشالله منتظر یک موج سبز برای درهم شکستن این کارای زشت و پلیدتون باشید. فکر کنم برای حذف شرکتتون دارید بین رقبا اتحاد ایجاد میکنید. من که با مسئولین پخش صحبت کردم و موضوع رو گفتم همه واکنش نشون دادن. بچرخ تا بچرخن.

دوستانی که این مطلبو می خونند دقت داشته باشند برای من خیلی جالب بود ادعای این شخص ! تمامی پستهای که این فرد فرستاده فقط در مورد همین مطلب هست!!
در ضمن بی شک این فرد از شرکت لورد می باشد که ظاهراند به خاطر محصول کینگ دچار ضرر بسیار زیادی شده چرا که همانطور که گفتم شرکت لورد بخاطر اینکه بتونه محصولشو به جای کینگ به مردم بندازه سایت parandco.ir رو برای محصول شرکتش انتخاب کرده بود پس از عنوان این مطلب در اینجا و لو رفتن آن بلافاصله سایت parandco.ir از کار افتاد چطور چون که این فرد که برای شرکت لورد که کار میکنه و چون خودش اینکارست همه رو هم اینطوری میبینه سریعا سایت parandco.ir رو از از کار انتداختند اما برای اینکه حرف من ثابت بشه فقط کافیست در سایت google و در قسمت Search نام parandco.ir را تایپ کنید و نتایج را خود مشاهده کنید خوشبختانه هنوز حرفی که من زدم سند هست و در cache سایت گوگل هنوز موجود هست !!! :D:D:D:D

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2
ایجا هم دعوا شد. یه بار تو عمرمون تاپیک اومدیم ببینم دیدیدم اینجا هم کل کل و ...
یعنی واقعا ارزش داره اینکارا؟؟؟؟؟؟!!!

raymond10171

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که این مطلبو می خونند دقت داشته باشند برای من خیلی جالب بود ادعای این شخص ! تمامی پستهای که این فرد فرستاده فقط در مورد همین مطلب هست!!
در ضمن بی شک این فرد از شرکت لورد می باشد که ظاهراند به خاطر محصول کینگ دچار ضرر بسیار زیادی شده چرا که همانطور که گفتم شرکت لورد بخاطر اینکه بتونه محصولشو به جای کینگ به مردم بندازه سایت parandco.ir رو برای محصول شرکتش انتخاب کرده بود پس از عنوان این مطلب در اینجا و لو رفتن آن بلافاصله سایت parandco.ir از کار افتاد چطور چون که این فرد که برای شرکت لورد که کار میکنه و چون خودش اینکارست همه رو هم اینطوری میبینه سریعا سایت parandco.ir رو از از کار انتداختند اما برای اینکه حرف من ثابت بشه فقط کافیست در سایت google و در قسمت Search نام parandco.ir را تایپ کنید و نتایج را خود مشاهده کنید خوشبختانه هنوز حرفی که من زدم سند هست و در cache سایت گوگل هنوز موجود هست !!! :D:D:D:D

تو هرجوری دوست داری فکر کن. برای من مهم نیست. مهم اینه که نشون دادی کامند شرکت پرند هستی. شما هستید که این مدل تبلیغات کثیف رو راه انداختید. اون لینک رو من سرچ کردم چیزی ندیدم. اصلاً از کجا معلوم کار خود شما نباشه؟ شاید خواستید نام رقیبتون رو لکه دار کنید. از آدمای پستی مثل شما همه کار برمیاد. مثل برخی ها که روز عاشورا کاروان شادی راه می اندازند و میندازند گردن مردم!!! امثال شما آدمای پلید هستید که ترفندهای کثیف و مظلوم نمایانه میزنید. من فکر نمیکنم شرکت لرد بیاد و چنین کار ضایعی بکنه. صد در صد مطمئنم کار خودتون بوده. من از لینک که چیزی ندیدم. زنگ هم زدم اظهار بی اطلاعی کردن. ولی بالاخره با این حرفات نشون دادی اشتباه نمیکردم و کارمند بی ارزش و حقیر شرکت کینگ پرند هستی. حاک بر سرتون با این روشهای کثیف و ابلهانه بازاریابیتون. حرصم میاد میبینم یکی میخواد با تخریب محصولات بقیه تبلیغ و فروش کنه. من جلوی اینها کم نمیارم. از میرحسین هم لجبازترم. وقتی میبینم شرکتهای رقیب این کینگ نمیان و از خودشون دفاع کنم دلم میسوزه و یکتنه جلوی اینها وایمیستم. اگر لرد یا گردو یا هلو یا MRT هم بخوان از این کارای نامردی بکنن اولین نفری که میبینی پته مته اونها رو روی آب میریزه منم. میدونی اگر شما از کینگ تعریف میکردی چیزی نمیگفتم. چون لحن بیان معلومه کی داره تجربه میگه و کی داره تخریب میکنه. وقتی یکی میگه مجموعه فلان آشغاله میدونی یعنی چی؟ بعدش هم در ادامه بگه ولی کینگ گرفتم و خیلی راضی هستم. قبول داری مجموعه های موجود در بازار تقریباً با یک تلرانس 20 درصدی توی یک سطح هستن؟ پس دلیل نداره کسی از یکی انقدر بد بگه و از یکی انقدر خوب. تازه میان تیتر تبلیغاتی میزنن. تمام ویژگی های بیلبوردی کینگ رو میگن. میشه بپرسم توی کدوم پست دیدی کسی اینجوری از یک مجموعه دیگه تعریف کنه؟ در حد اینکه از یک مجموعه راضی بودن نظر میدن. شاید کار من رو به حساب دشمنی با کینگ بزاری. ولی اینجوری نیست. من توی زندگیم آدم پست فطرت و نامرد زیاد به پستم خورده و کلی زخم از اونها دارم. به خاطر همین هر جا از این تیپ آدمها ببینم وظیفه خودم میدونم واکنش نشون بدم. تازه اگر دقت کنی من از مجموعه کینگ بدی نگفتم. هر چی گفتم فقط در خصوص کثیف بودن روش تبلیغاتی و مدل تخریب کردن محصولات رقیب بود. من از این بدم میاد. وگرنه به من چه کی چی میفروشه و کی بیشتر میفروشه. توی جیب من که نمیره.

Last edited:
بالا