برگزیده های پرشین تولز

کی از همه بیشتر مخ کامپیوتره توی این فروم؟

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832

استند بای هم درسته اما در سیستم های جدید و قدیم فرق فوکوله !

===============

یه سوال می کنم هر کی جواب داد واقعا ای ولا داره ! :

d6db2f532ae342b9abf4.jpg

هر کی گفت گذینه ی مشخص شده کارش چیه ! :lol:

amirmw

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
71
من هم یه دو سه تا سئوال دارم ... ولی خودم جوابش رو نمی دونم ... دوست دارم بدونم اگر جواب داره ...
1- بعضی وقت ها وقتی می خوای یه اکسترنال درایو (فلش یا هارد یا مموری) رو safely remove کنی میگه can not stop و ... میگه نمیشه در کل ... که احتمالا یه فایل یا فولدری درگیره ... هر چقدر هم همه چیز رو ببندی باز این ارور رو میده که نهایتا بی خیال میشی و همین جوری remove میکنی ... این مشکل رو چطوری میشه حل کرد ...؟
2- دومی هم یه جورایی مشابه اولییه ... بعضی وقت ها می خوای یه فولدر رو پاک کنی میگه با یه برنامه دیگه درگیره ... نمی تونی الان پاکش کنی ... چجوری میشه فهمید اون برنامه چیه یا یه جوری end task ش کنی؟
3- و سئوال آخر اینکه ... وقتی یه اکسترنال درایو (فلش یا هارد یا مموری) رو safely remove کردی و گفت می تونی حالا remove ش کنی ... چطوری میشه بدون اینکه ریموو کنی همون حالتی که وصل هست دوباره اکتیوش کنی ... انگار که درش اورده باشی و دوباره وصلش کرده باشی ... اصلا میشه بعد safely remove این کار رو کرد ؟

من جواب این 3 تا سئوال رو خودم نمیدونم ... ممنونم میشم اگر کسی می دونه بگه ...
جزء سئوال های سختیه که .. میگم .. من نتونستم جوابشون رو پیدا کنم (شایدم به طرز وحشتناکی اماتورم :دی)

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
یه سوال می کنم هر کی جواب داد واقعا ای ولا داره ! :

هر کی گفت گذینه ی مشخص شده کارش چیه ! :lol:

اون کمک میکنه که راحتتر نشانگر ماوس رو کنترل کنی.یه جورایی منظمتر حرکت میکنه وراحتر میتونی رو گوزینه ها بری:lol:

p30room

Registered User
لایک‌ها
3,562
وقتی کامپیتور رو روشن میکنم دود بلند میشه از پشتش مشکل چیه؟ :دی

والا من استاد کامپیوتر نیستم ولی چون خودم این مشکل رو داشتم می گم : مشکل من هم همین بود بعضی وقت ها از پشت کامپیوتر دود بلند میشد یکی از خازن های مادربورد نیم سوز شده بود که این مسئله بعث صدمات زیادی به کامپیوتر شد هم پاور سوخت و هم مونیتر اشکال پیدا کرد

Rap3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم یه دو سه تا سئوال دارم ... ولی خودم جوابش رو نمی دونم ... دوست دارم بدونم اگر جواب داره ...
1- بعضی وقت ها وقتی می خوای یه اکسترنال درایو (فلش یا هارد یا مموری) رو safely remove کنی میگه can not stop و ... میگه نمیشه در کل ... که احتمالا یه فایل یا فولدری درگیره ... هر چقدر هم همه چیز رو ببندی باز این ارور رو میده که نهایتا بی خیال میشی و همین جوری remove میکنی ... این مشکل رو چطوری میشه حل کرد ...؟
2- دومی هم یه جورایی مشابه اولییه ... بعضی وقت ها می خوای یه فولدر رو پاک کنی میگه با یه برنامه دیگه درگیره ... نمی تونی الان پاکش کنی ... چجوری میشه فهمید اون برنامه چیه یا یه جوری end task ش کنی؟
3- و سئوال آخر اینکه ... وقتی یه اکسترنال درایو (فلش یا هارد یا مموری) رو safely remove کردی و گفت می تونی حالا remove ش کنی ... چطوری میشه بدون اینکه ریموو کنی همون حالتی که وصل هست دوباره اکتیوش کنی ... انگار که درش اورده باشی و دوباره وصلش کرده باشی ... اصلا میشه بعد safely remove این کار رو کرد ؟

جزء سئوال های سختیه که .. میگم .. من نتونستم جوابشون رو پیدا کنم (شایدم به طرز وحشتناکی اماتورم :دی)

ج 1: قطعا مشکل از فلش یا هارد یامموری هست.

ج2: هر فایل اجرایی بر روی سیستم که نتونی پاکش کنی قطعا تو end task وجود داره و بیشتر اینایی که میان اینجا و پاک نمیشن اسمشون Setup هست که باید ازend task خارجش کرد سپس فولدر یا فیال مورد نظر را پاک کرد.

ج3: یک بار دیسیبل کن مجدادا انیبل کن اینگار رست شده یا به قول شما درش اوردی :دی

Last edited:

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
والا من استاد کامپیوتر نیستم ولی چون خودم این مشکل رو داشتم می گم : مشکل من هم همین بود بعضی وقت ها از پشت کامپیوتر دود بلند میشد یکی از خازن های مادربورد نیم سوز شده بود که این مسئله بعث صدمات زیادی به کامپیوتر شد هم پاور سوخت و هم مونیتر اشکال پیدا کرد
عزیز شوخی کردم!
ایشالا که کامپیتورت همیشه سالم و سلامت باشه!

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
ج 1: قطعا مشکل از فلش یا هارد یامموری هست.
نه احتمالا فلش شما ویروس داره و اون ویروس همچنان در حال اجراست،
کامپیوتر اونو نرم افزار تشخیص میده و چون در حال اجراست ویندوز میگه اول اون رو غیر فعال کن بعد remove کن،
منتها چون غیرفعال کردن ویروس دست من و شما نیست نمیتونی فلش رو Remove کنی.
kapish?!

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533

براي هر 3 مورد نرم افزار وجود داره كه نگاه ميكنم و اسمشو ميگم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
دنیای کامپیوتر انقدر وسیع هست که کسی نمیتونه بگه من بالاتر هستم

ممکنه یه بچه کوچیک یه مسئله ای رو بدونه در مورد ویندوز اما بیل گیتس ندونه

بستگی داره که نوع کار هر کس با کامپیوتر چیه

-----------------------

خارج از این موضوع یکی از بهترین سوالاتی که من شنیدم توی این کل کل بازیا توی یه مزاحم تلفنی بود طرفای سال 78

پسره یه سوال خیلی جالبی پرسید :

کامپیوتر چند تا ای ار کیو داره ؟

با احترام / حجت

به حجت عزیز از ست ست کشیدی اینجا؟؟؟چه طور شده؟؟؟

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
مخلصیم اقا

همینجوری یه پاتکی زدیم

دیگه فروم بازی نمیکنیم

خوشحال شدم دیدم شما رو

قربانت / حجت

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
یه سوال خیلی خیلی سخت دارم چطوری عکس دسکتاپ رو عوض کنم ؟؟؟؟ :دی

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
اقای مخ کامپیوتر من بلد نیستم اهنگ هم بزارم شما میگید از چه نرم افزاری استفاده کنم : )))
دیگه چقدر کمکت کنم . شما سعی کن روی پای خودت وایسی ... :)
پ.ن : کس دیگه ای هم کمک نکنه به ایشون تا روی پای خودشون وایسن :)

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
eg8qby3of8u0ehclghsw.gif

کمکم کنید حد اقل بگو چطوری Refresh کنم : )))

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
یه سوال جدی .
چرا را ویندوز 7 بعضی از برنامه ها اجرا نمیشه ؟؟؟؟؟
روی XP اجرا میشه ولی سون نه.

Last edited:

Blind Pig ®

Registered User
لایک‌ها
0
یه سوال جدی .
چرا را ویندوز 7 بعضی از برنامه ها اجرا نمیشه ؟؟؟؟؟
روی XP اجرا میشه ولی سون نه:(
بخاطر اینکه معماری ویندوز سون تا حد زیادی با معماری ویندوز اکس پی تفاوت داره و یک سری توابع ویندوزی درش اجازه استفاده مستقیم نداره به دلایل امنیتی ...
در کل نمی شه پالون خر را روی گاو انداخت :)

بالا