برگزیده های پرشین تولز

کی اینجا ماهیانه 10 تا 20 میلیون درامد داره؟

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
عجب. حقوقا پس رفت کرده جا پیشرفت! چقدر سابقه کار دارین

حقوق که چه عرض کنم بهتره اسمش رو بزاریم کمک هزینه ! دو سال سابقه دارم
نزدیک 20 سال میشینیم درس میخونیم آخر سر میشیم زیر دست یه فرد بیسواد ! طرف حتی بلد نیست با اسیلوسکوپ کار کنه اسم خودش رو هم گذاشته مهندس !

یه دوستی دارم لیسانس برق رو تموم کرد رفت به عنوان حفاظت دادگستری استخدام شد الان بالای 2.5 حقوق میگیره . کارش هم فقط ثبت کد ملی مراجعه کننده هاست :دی

وضعیت خیلی بدتر از ایناست . شرکت هایی رو میشناسم که هر ماه یه سری جوون بدون سابقه کار رو به کار میگیرن بدون قرارداد مثلا بهشون وعده میدن که یه ماه به عنوان آزمایشی یا کارآموز کار کنید اگر ما پسند کردیم با شما قرارداد میبندیم با فلان حقوق و مزایا . سه هفته بهشون کارهای سبک رو میدن تا از کار زده نشن ، هفته آخر شروع میکنن به حمالی کشیدن ! تا جایی که بنده خدا دیگه از کار زده میشه و خودش نمیاد سر کار !!!
در عوض اینا یه ماه نیروی کار جوون و پر انرژی رو به کار میگیرن بدون یک ریال حقوق و بیمه !!! از این شرکتا خیلی زیاده

مشکل همینجاست پول که نمیدن هیچ جنس رو هم گرون میکنن واقعا این چه استدلالیه؟باز جنس رو گرون نمیکردن یه چیزی با همین ۲تومن میشد یه جوری زندگی کرد خونه ای که تا ۵ماه پیش بود ۲۵۰تومن الان ۴۰۰تومنه:general710:واقعا چی میخواد بشه؟خداکنه زودتر منابع این خراب شده تموم بشه تا اینا شاخشونو بکشن برن

شما مطمئن باش اینا حاضر ــن کشور رو کویر کنن ولی همچنان بر تخت پادشاهی ـــشون تکیه بزنن !!! مگر کویر پادشاه نمیخواد ؟ :دی

♥gorg♥

Registered User
لایک‌ها
13
دوستان چند روز پیش رفتم یه فلکه وایستادم
صبح زود بود یه مدت گذشت ساعت 7 میشد
یه شاستی بلند اومد 5 متر جلوتر از ما وایستاد ... نیم ساعت اینا بعد یه ماشین مدل بالا اومد بغل ماشین وایستاد شیشه رو پایین داد از داخل شاسی بلند یه چیزی پرت شد تو ماشین مدل بالا
فکر کنید با اون همه وضع مالی خوب :general208: داشتن خرید فروش میکردن یاد بگیرید هم سنای من و شماها کلی در آمد دارن
سوالم اینه اون چیز دقیقآ چه چیزی میتونسته باشه که اینا اونجور خطر کردن عایا ؟

web-developer

Registered User
لایک‌ها
725
الان بازار خیلی خوبه
یعنی همه چیز نقد شده و فروش هم رفته بالا
متاسفانه ادمی که بخاد کار بکنه واقعا کمه
من خودم وقتی شروع کردم رفتم پیش نفرات تاپ شغل خودم و گفتم حاظرم رایگان کار کنم
حتی یادمه به کارمند یکی شون سال 91 ده میلیون پول تا بمونم پیششون و کار یاد بگیرم
شبها تو ماشین می خوابیدم وبه صاحب شرکت می گفتم خونمون تهرانه ولی از شهرستان رفته بودم

الان به برادر خودم هم میگم بیا پیش من رایگان کار بکن و یاد بگیر قبول نمی کنه میگه چرا مفت کار کنم()
مردم هر چی در میارن میخورن و میدن ماشین میخرن و تفریح می کنن
الانم 17 روزه بعد سال(خیل ها هم 7 روز قبل از عید) تعطیل کردن رفتن
بعد 17 میخایم بیایم به هم نگاه کنیم و بگیم چرا دامدار گوشت رو گرون میده(غافل از اینکه دامدار در خود روز عید هم داشت کار می کرد و باید گوشت رو کیلویی 200 تومن بده نه 100 تومن)
یا صف بکشیم برای مرغ
بخدا خودمون کار نمی کنیم
50 درصد مشکلات از کم کاری ماهاست

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
به نظرم ملت پول دارن ، زیاد نه ولی کم هم نیست ، فقط عادت دارن غر بزنن

بالا