برگزیده های پرشین تولز

کی بدن سازی کار می کنه

شما بدن سازی کار می کنید؟

• Total voters
    22

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
رشته پرورش اندام از ورزش هاییه که علاقمندان زیادی رو در ایران به خودش جلب کرده، مخصوصا جوان هایی رو که عاشق خوش تیپ شدنن، در ایران به خاطر استقبال فراوان جوانان باشگاهای زیادی تاسیس شده که اغلب توسط قهرمانان این رشته مدیریت می شن. محسن یزدانی از قهرمانان صاحب نام رشته زیبای اندام ایران و آسیا و جهانه و اولین بدن سازیه که بعد از انقلاب به تیم ملی دعوت شد و در مسابقات برون مرزی مدال آورد. محسن سال گذشته مربی و سرپرست تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی بود و هم اکنون درکنار مربی گری و مدیریت باشگاه خودش "هیربد"، خودشو برای مسابقات حرفه ای جهان که رقیبانش حرفه ای ترین بدن سازان جهان هستن آماده می کنه.
20050826204132mohsen_2.jpg

20050826203057mohsen_6.jpg

20050826203123mohsen_9.jpg

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
در طی این مدت، چه مقامهایی موفق شدی کسب کنی؟

سه تا مدال آسیایی دارم، دو تا نقره و یک برنزدر سالهای 94و95 در کشورهای چین و مالزی، سال98 در ترکیه، نفردوم جهان شدم ، سال 99 طلای جهان رو در وزن خودم گرفتم، درهمین سال به عنوان پیشرفته ترین بدنساز جهان انتخاب شدم، چهار مدال طلای حرفه ای مسابقات آلمان رو دارم، سال 2000 نفر دوم جهان شدم که رقیبم یه آمریکایی بود و سال 2002 وارد مسابقات حرفه ای شدم، در همین سال در در مسابقات حرفه ای آمریکا در بین تمام حرفه ای ها ی جهان که 37 نفر بودن ،نفر 17 جهان شدم
20050826204125mohsen_1.jpg

اغلب علاقمندان این رشته جوانهایی هستن که در یک سن خاص به این رشته روی می ارن و بیشتر بخاطر خوشتیپ شدن، جذب این رشته می شن نظر شما چیه؟

خوب بله اغلب جوانها میان برای زیبا کردن بدن خود و تقریبا 70 درصد به این منظور پا به این رشته می گذارن ولی خیلی ها هم هستن که برای قهرمانی و حرفه ای شدن میان که تعدادشون هم کم نیست.
وقتی در بین مردم هستی چطوری نگاهت می کنن؟

خوب همه از بدن ورزیده و قوی خوششان میا، خوشبختانه مردم ما قهرمان هاشون را دوست دارن وبهشون احترام می گذارن، من تمام قهرمانی هام رو مدیون همین مردم هستم که با تشویق هاشون انگیزه منو به پیشرفت بیشتر می کردن.
محسن برای علاقمندان این رشته پرورش اندام رو بیشتر معرفی کن؟

رشته پرورش اندام یکی از ورزشهاییه که نه تنها در تناسب اندام و زیبایی بدن نقش داره بلکه باعث قوی شدن عضلات میشه و همین باعث میشه که زیاد بر مفصلها فشار نیاد واین رشته با تمرین و تغذیه خوب و استراحت نیاز داره و باید حتما راه درست تمرین کردن رو بلد بود.
در این رشته ورزشکار مستقیما با خودش سرو کار داره، با کسی درگیری نداره و به اندام خودش می پردازه و نواقص بدن خودشو را برطرف می کنه یعنی کسی که چاقه سعی می کنه لاغر بشه و کسی که لاغره، چاق بشه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
چرا ورزشکاران حرفه ای دوست دارن رنگ پوستشون تیره کنن؟

خوب رنگ تیره و روغن مالیدن روی آن باعث می شه که عضلات بهنر دیده بشن و در روز مسابقه خیلی مهمه و اغلب ورزشکاران خودشونو را توسط نور خورشید و یا با رنگهای موقت و روغن تیره می کنن.
ورزشکاران این رشته روزی چند وعده باید غذا زیاد بخورن؟

بین 4 تا 6 وعده قابل اجرا هست.

خودت روزی چند وعده می خوری؟

من روزی 5 وعده.

چی بیشتر می خوری؟

بستگی داره به برنامههای تمرینی ام. و لی بیشتر مواد پروئین دار و انرژی زا می خورم مثل گوشت فیله گوساله، ماهی، لبنیات وسبزیجات.
پس اصلا به صرفه نیست کسی مهمون پرورش اندام کار داشته باشه؟

بله، واقعا این طوریه این رشته ولقعا پر هزینست. یعنی اگه بگن کدوم رشته ورزشی پر هزینست من فکر می کنم پرورش اندام، چون هر روز باید چند وعده غذای حسابی بخوری.
این روزها در کنار تغذیه خیلی ها از داروهای مختلف استفاده می کنن نظرت چیه؟

خوب بعضی از دارو ها هستن که ضرری ندارن و نقش مکمل رو دارن ، البته باید با داروها آشنا بود ولی خوب خیلی داروها هم هستن که خطراتی برای ورزشکاران داره که باید حتما زیر نظر مربی استفاده بشه.

برای پیشرفت در این رشته چی باید کرد؟

توصیه ام اینه که کسایی که می خوان در این رشته فعالیت کنن حتما زیر نظر مربی شروع کنن چون شروع در این رشته همه چیزه و اگه اطلاعات نداشته باشن امکان داره در آینده بعضی از عضلاتشون خوب رشد نکنه یا آسیب برسه و باید تمرن مداوم و منظم و تغذییه مناسب و اطلاعات علمی درست داشت.

این رشته برای خانوم ها چطوره؟

اینطوری جا افتاده که خانومها اگه در این رشته فعالیت کنن، بدنشون عضله ای می شه. ولی اینطورنیست. اگه درست و زیر نظر مربی فعالیت کنن باعث تناسب اندامشون می شه، البته بستگی داره که دوست دارن بدنشون چطوری بشه، در بدنسازی هر برنامه ای برای یک هدف و یک بدن انجام می شه.
20050826204208mohsen_7.jpg

http://www.bbc.co.uk/persian/arts/story/2005/08/050830_sport_yazdani.shtml

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mehrdad1355 :
ورزشکاران این رشته روزی چند وعده باید غذا زیاد بخورن؟

بین 4 تا 6 وعده قابل اجرا هست.

خودت روزی چند وعده می خوری؟

من روزی 5 وعده.
.
20050826204208mohsen_7.jpg

http://www.bbc.co.uk/persian/arts/story/2005/08/050830_sport_yazdani.shtml
با این حساب دفی از لحاظ شکمی یه پا پرورش اندام کاره :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
آخه كي چي بدناشون اين همه قلمبه قلمبه شه؟؟!؟ خيلي قشنگه؟

bhrouz

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
88
خوبه كه ساق پاشون اندازه بازوشون باشه...؟لابد اين قشنگه؟؟؟
در رابطه با چيزي كه دوست نداري اظهار نظر نكن

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا چیه هیکل آدم ضایع میشه.من که خودم باید 30 کیلو چاق بشم تا وزنم درست بشه.تا حالا لاغر تر از من دیده نشده

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
اینا جلوی آیینه میرن حالت تهوع نمیگیرن؟ واقعا قیافه اینا تو کت و شلوار دیدنیه! یه جوری تو مایه خودنگاه (داور مردان آهنین) یه کم ضایع تر! اینا دیگه شکل آدم نمیشن؟؟؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از amin-asemi :
اینا جلوی آیینه میرن حالت تهوع نمیگیرن؟ واقعا قیافه اینا تو کت و شلوار دیدنیه! یه جوری تو مایه خودنگاه (داور مردان آهنین) یه کم ضایع تر! اینا دیگه شکل آدم نمیشن؟؟؟
خوب تا آخر عمرشون كه اينطوري نميمونن!
مثل آرنولد تا وقتي كه حرفه اي كار ميكرد هيكلش اوني بود كه تو Terminator1 بود اندازه یه گاو ولی الان که دیگه اونطوری حرفه ای کار نمیکنه یه هیکل نسبتا معمولی داره.
اینا هم بیشتر شهرت و مقام براشون مهمه تا اندام بعد از یه مدتی که ورزش حرفه ای رو میزارن کنار خیلی افت میکنن.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
در ضمن اگه دقت کنین اون هیکلی که اون پایین تو آشپزخونه نشسته همونی نیست که اون بالا فیگور گرفته!!
اینا نزدیکای مسابقه که میشه یه حرکاتی واسه تفکیک عضلات انجام میدن که اندامشون اونطوری میشه وگرنه همیشه اینجوری قلمبه نیستن.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از nima178 :
اگر بانوانش هست هم بزار يكباره ريپورت بديم

دوبراه حال كنيم
بانوانش از قدیم تو سایت هست!!! قدیمی ها یادشونه :D

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Humpop.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehrdad1355 :
بانوانش از قدیم تو سایت هست!!! قدیمی ها یادشونه :D
یه بازی هست باید یه پاتونو ببرین بالا بهم دیگه تنه بزنین ! یا این جور آدما خیلی می چسبه! چون 2 حالت داره . یا تو تنه میخوریو 100 متر پرت میشی یا اونا میخورن و می افتن و در نتیجه وزن زیاد عین سگ له میشن !

Humpop.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Piter1356 :
از .... مالي چي نصيبت ميشه ؟
توفیق حضور دایم در پرشین تولز ! راستی ، نیما شوخی کرد پیتر چرا جدی میگیری ؟!

Piter1356

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Humpop.com :
توفیق حضور دایم در پرشین تولز ! راستی ، نیما شوخی کرد پیتر چرا جدی میگیری ؟!

منم شوخي كردم . :cool:

حالا اين توفيقو كي داره ؟

حکیم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همونطور كه در لوگو پيداست من خودم عمري اين كارم :D

نه اقا ! اين كاره كه نيستم هيچي بدم هم مياد ! من عاشق هيكل موزون هستم ! حالا در مرد ها با يه شرايطي و در خانوم ها با يه شرايطي !:d ;) اما اين هيكل هايي كه عكساشون رو در صفحه اول ديديد ديگه افتضاحه ! از حد مجاز رد كرده !

رگ ها متورم شده و كلا اينا در سن هاي بالا 1000000 تا مرض ميگيرن !
:D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از حکیم :
همونطور كه در لوگو پيداست من خودم عمري اين كارم :D

نه اقا ! اين كاره كه نيستم هيچي بدم هم مياد ! من عاشق هيكل موزون هستم ! حالا در مرد ها با يه شرايطي و در خانوم ها با يه شرايطي !:d ;) اما اين هيكل هايي كه عكساشون رو در صفحه اول ديديد ديگه افتضاحه ! از حد مجاز رد كرده !

رگ ها متورم شده و كلا اينا در سن هاي بالا 1000000 تا مرض ميگيرن !
:D
اتفاقا دقيقا برعكسه. همون آقاي آرنولدي كه همه ميشناسنش الان حدود 60 سال داره كه حتي يه دونه از موهاش سفيد نشده و ظاهرش مثل جوونهاي 30 ساله ميمونه. اون رگهايي كه ميبيني متورم شده بخاطر فشاريه كه تو اون لحظه به عضلات وارد ميشه و هميشه اونطوري نيستش.

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
به نقل از mostafa_gm :
اتفاقا دقيقا برعكسه. همون آقاي آرنولدي كه همه ميشناسنش الان حدود 60 سال داره كه حتي يه دونه از موهاش سفيد نشده و ظاهرش مثل جوونهاي 30 ساله ميمونه. اون رگهايي كه ميبيني متورم شده بخاطر فشاريه كه تو اون لحظه به عضلات وارد ميشه و هميشه اونطوري نيستش.
پس باید مواظب باشن زیاد بهشون فشار نیاد مگرنه دل و روده شون از چشم و چارشون میزنه بیرون!

بالا