برگزیده های پرشین تولز

کی پنجشنبه جاده چالوس بوده؟

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بعد از بوقی این چند روز رو برنامه گذاشتیم یه شمال بریم
یکی از بچه ها که به قولی مسئول تیم شده بود گفت سر ساعت 5 صبح فلان جا حرکته خلاصه تا همه جمع بشن حرکت شد 7 چشمتون روز بد نبینه از اول جاده چالوس، اینکه می گم اول یعنی قبل از زور آباد ترافیک سنگین بود به مسافت دقیقا 150 کیلومتر یعنی 10 یا 15 تا بعد از تونل کندوان خلاصه بگم ساعت 3 بعد از ظهر رسیدیم نوشهر دیگه خودتون حسابشو بکنید چه حالی میمونه واسه آدم
یه مسئله ای تو راه فکر منو مشغول کرده بود اونم اینکه این همه ماشین یعنی یه قطار 150 کیلومتری از اول صبح تا آخر شب که همه مسیر رو موتورا روشن بود بیشر هم توقف بود تا حرکت کند چقدر بنزین مصرف کردن و اگه واقعا یه عقل سلیم بیاد بشینه 2 زار فکر کنه متوجه میشه که هزینه راه اندازی یه چیزی مثل اتوبان تهران شمال یا سگ خور تعمیر همین جاده که علت بسته شدن راه خراب شدن یه تیکه 20 متری از جاده به خاطر باران بوده(اونم تازه اتفاق نیافتاده بوده جریان ماله دو ماه پیش بود) درسته که به نظر زیاد میاد ولی علاوه بر اینکه جلوی هدر رفتن سوبسید بنزین رو میگیره از اون طرف یه جای زیربنایی خرج شده
هی ... (آه از ته دل)
حالا هم میگی رضا شاه فلان بود ای کاش همین چند تا کار رو هم نمیکرد تا ببینم فرق ما با افغانستان چی بود.
من واقعا شاکیم از این همه سوء مدیریت خدا به داد نسل های بعدی برسه با این همه کارهای زیر بنایی ما

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عزیز من اگه قرار بود برای کارای که انجام میدن 2 زار که هیچی 1زار فکر میکردن که اینجوری نبود(به دلیل رعایت قوانین فروم از اظهار نظر در این مورد معذورم)

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
عزیزم ما جمعه خواستیم بریم باغمون نرفتیم تا 3 راه عظیمیه ترافیک بود لووووووووووووول

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای برگشت هم من شنیدم هر کی دیر جنبیده تو راه مونده ما که قید موندن رو زدیم و شنبه 5 صبح خرکت کردیم حالا جدا از بچه های ایجا هیچکس تو جاده چالوس نبود

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
جای شایان خالیه:D
ما که جرات نداریم از این تاپیکا بزنیم چون سه سوت درش تخته میشه:(

saeed_19_karaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ما شا الله همه خوب كرج رو بلد هستين

اونجايي كه شما گفتيد زور آباد نيست و بيلاقان و حصار هست قبل از تونل

ببخشيدا شما اگه زور آباد بريد سالم بر نميگرديد

من كه تو كرج بزرگ شدم 2 بار كلا زور آباد رفتم . زور آباد يه جايي هست مثل شهرك B13 يا مرز B13

بالا