برگزیده های پرشین تولز

گارانتي ايرنوكيا يا اتصالات : مسئله اين است

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
براي خريد گوشي 6630 وكيا رفتم ولي در كمال تعجب با دو قيمت 245 با گارانتي ايرنوكيا و 275 با گارانتي اتصالات مواجه شدم.براستي اين دو شركت خدمات دهيشان 30000 تومان تفاوت داره؟
آيا به نظر نميرسد كه هزينه گارانتي اتصالات فقط بخاطر تبليغات بالا رفته؟
اصلا كسي با اين دو گارانتي كار كرده؟ واقعا چه فرقي بين اين دو شركت است. از هر كي ميپرسي ميگه آخرش يك عيبي روي گوشي ميزارن تا گوشي را از سرويس دهي گارانتي خارج كنند .
نظر شما چيست؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از farhoud :
براي خريد گوشي 6630 وكيا رفتم ولي در كمال تعجب با دو قيمت 245 با گارانتي ايرنوكيا و 275 با گارانتي اتصالات مواجه شدم.براستي اين دو شركت خدمات دهيشان 30000 تومان تفاوت داره؟
اصلا كسي با اين دو گارانتي كار كرده؟ واقعا چه فرقي بين اين دو شركت است. از هر كي ميپرسي ميگه آخرش يك عيبي روي گوشي ميزارن تا گوشي را از سرويس دهي گارانتي خارج كنند .
نظر شما چيست؟

فقط ديديم همه از هر دو شاكين

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از farhoud :
نظر شما چيست؟

هیچ کدوم از لحاظ سرویس دادن فرق ندارن توصیه من اینه که 245 تومنیه رو بگیرین و پولتونو دور نریزین
30000 تومن مبلغ زیادی هست و می تونید نگه دارید اگر گوشی مشکل داشت همون رو بدین براتون درست کنن
چون واضح است که اتصالات هم ازتون پول میگیره به بهانه های واهی پس چه بهتر که به قیمت کمتر بخرین و اون پول رو بدین برای تعمیر(اگه خراب شد)

♂MAJID

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از Sony Ericsson!! :
هیچ کدوم از لحاظ سرویس دادن فرق ندارن توصیه من اینه که 245 تومنیه رو بگیرین و پولتونو دور نریزین
30000 تومن مبلغ زیادی هست و می تونید نگه دارید اگر گوشی مشکل داشت همون رو بدین براتون درست کنن
چون واضح است که اتصالات هم ازتون پول میگیره به بهانه های واهی پس چه بهتر که به قیمت کمتر بخرین و اون پول رو بدین برای تعمیر(اگه خراب شد)
منم بودم همین کارو میکردم
تایید میشه:happy:

SiahSepid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Sony Ericsson!! :
دقیقا موافقم . گارانتی در ایران یعنی کشک
182.gif

webwiser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سگ زرد برادر شغاله!

:f34r:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
كلا گارانتي چيز مزخرفيه ... من كه تا حالا گوشي با گارانتي نخريدم .

mrlate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا میگن که با برنامه ریختن روی گوشی از گارانتی میوفته این راسته؟
اگه این جوری باشه که 2 قرون هم گارانتیه ارزش نداره:blink: :blink: :hmm:

samuraii40

Registered User
لایک‌ها
0
اتصالات به خاطر اینکه گارانتی تعویض داره و در تمامی خاور میانه میتونید از این گارانتی استفاده کنید کمی از ایراتل گرون تر هستش.البته این شرکت چند وقت به چند وقت قیمتها رو کاهش میده و احتمالا این سری ایراتل زودتر از اتصالات قیمتهاش رو پایین اورده و توصیه اکید من بعد از سالها تعویض گوشی این هستش که گوشی رو به هیچ وجه با گارانتی نخرید که مساوی با ریختن پول توی جوی اب هستش.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
خودت رو راحت کن
گارانتی ایرانیان بگیر . 1000 تومان ! همون کارها رو برات انجام می ده

بالا