برگزیده های پرشین تولز

$گارانتي درآمد شما تا 5250

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از david_sh :
سلام
اين يك سايت رندمايز هستش فقط كافيه 25 دلار بپردازيد و سايت درآمد شما را تا 5250 دلار تضمين ميكند حالا اگه خواستين از طريق لينك زير بريد تو سايت من كه اونجا آموزش كامل رو گذاشتم در ضمن كساني كه از طريق بنر وبلاگ من عضو بشن فوراٌ 3$ به ايگولدشان واريز خواهد شد.:)
www.egold2.blogfa.com
يني چي نضمين ميکنه؟ چک ميده يا سفته؟
چرا بچه هار گول ميزني. يکي از مزخرفترين سايتها ردومايزر ها هستند که هيچي از توشون در نمياد هيچييييييييييييي.

sinoohe

Registered User
لایک‌ها
0
اولندش گول این قولا رو نخورید
دومن شما این همه میگی از اوزویت ما ولی 3$میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از sinoohe :
اولندش گول این قولا رو نخورید
دومن شما این همه میگی از اوزویت ما ولی 3$میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اينهمه درآمد داشت ميدمد تبليغ کنه و 3$ هم بده؟
آقا يه توصيه ي دوستانه ميکنم اونم اينکه پولتو اينجوري هدر نده

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
ببين عزيزم اولا نه چك ميده و نه سفته و نه من انقدر نامردم كه بچه ها رو گول بزنم من فقط پيشنهاد ميكنم براي يك بار هم كه شده وبلاگ من رو باز كنيد و در مورد اين سايت مطالب رو بخونيد دوما ً اين رندمايز كلاً با بقيه فرق داره چون اصلاً شما چيزي به حساب ادمين وارد نميكنيد يعني در سه مرحله پرداخت داريد يعني پرداخت به اونر ها اسپانسرها و يه پرداخت تصادفي هم هست كه بر اساس يه تابع رندم كار ميكنه و از اعضا يه نفر به صورت تصادفي براي پرداخت سوم انتخاب ميشه اين پرداختها به ترتيب $10 -8$-7$ هستش يعني اولي رو مستقيم به اونر دومي رو مستقيم به اسپانسر و سومي رو تابع رندوم ميگرده و يه نفر رو بصورت كاملاً تصادفي انتخاب ميكنه حالا اگه دوست داشتيد بريد توي وبلاگ من مطالب رو بخونيد مطمئن باشيد اوني نيست كه توي ذهنتونه.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
يه موضوع مهم ديگه اونم اينه كه من خودم خيلي رندومايزها رو ديدم ولي همشون اسپم هستن چون يه پرداخت به ادمين انجام ميشه ولي اين كاملاً فرق داره يعني كل پرداختها رو اشخاص به هم ميپردازند در ضمن در جواب اون دوستمون كه ميگه فقط سه دلار بايد بگم كه اون سه دلار رو سايت به شما نميده بلكه من به شما پرداخت ميكنم البته اگه از طريق بنر وبلاگم عضو بشيد باز هم من توصيه ميكنم بريد توي وبلاگ www.egold2.blogfa.com تا بهتر بفهميد قضيه چيه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از david_sh :
ببين عزيزم اولا نه چك ميده و نه سفته و نه من انقدر نامردم كه بچه ها رو گول بزنم من فقط پيشنهاد ميكنم براي يك بار هم كه شده وبلاگ من رو باز كنيد و در مورد اين سايت مطالب رو بخونيد دوما ً اين رندمايز كلاً با بقيه فرق داره چون اصلاً شما چيزي به حساب ادمين وارد نميكنيد يعني در سه مرحله پرداخت داريد يعني پرداخت به اونر ها اسپانسرها و يه پرداخت تصادفي هم هست كه بر اساس يه تابع رندم كار ميكنه و از اعضا يه نفر به صورت تصادفي براي پرداخت سوم انتخاب ميشه اين پرداختها به ترتيب $10 -8$-7$ هستش يعني اولي رو مستقيم به اونر دومي رو مستقيم به اسپانسر و سومي رو تابع رندوم ميگرده و يه نفر رو بصورت كاملاً تصادفي انتخاب ميكنه حالا اگه دوست داشتيد بريد توي وبلاگ من مطالب رو بخونيد مطمئن باشيد اوني نيست كه توي ذهنتونه.
وبلاگتو ديدم قشنگ بود.
اولا من از اون که گفتم گول ميزني منظوري نداشتم به دل نگير بيشتر منظورم رو بد بودن اين سيستم بود نه شخص شما.
تميتونم بپرسم شما از طريق رندوم اين سايت تا حالا چقدر در چه مدت گرفتي؟ خدا وکيلي راستشو بگو. فکر نکنم تا حالا چيزي از طريق رندومش گرفته باشي.
يه مثال مينم برات تا ببيني چقدر احتمال درآمد تو اين سايتا کمه.
با توجه به اينکه سايت 1 ساله داره کار ميکنه البته هويز نگرفتم اوني که اون پايين بودو ميگم. کم کم بايد 5000 عضو داشته باشه درسته؟ اگه بهترين حالت رو در نظر بگيريم اونم اينکه تا به همه پرداخت نکنه به يه نفر دوبار پرداخت نميکنه چقدر طول ميکشه شما اولين پورسانتو بگيري؟ ظرف يک سال اول که معمولا چند برابر سال بعد فعاليت داشته مثلا 5000 عضو داشته حالا تو سال بعد عمرا 2000 تا هم نميگيره ولي اگه ما فرض کنيم که همون 5000 تا رو هم بگيره شما يک سال طول ميکشه تا اولين پورسانت رندوم رو بگيريد. تازه اينم ناديده گرفتيم که اعضاي جديد هم شانس دارن و اونا هم هي به ليست رقباي شما اضافه ميشن. من رو تعداد بحثي ندارم رو زمان کار دارم تازه گفتم عمرا سال دوم به اندازه ي سال اول بگيره.
من قصد بحث ندارم.خدا شاهده به خاطر خودتون ميگم که پولاتونو اينجور جاها هدر نديد من 3-4 سال تو اين زمينه ها فعاليت داشتم و به همه فوتو فنش آشنا هستم و خيلي مايه هم تو راه گزاشتم از اول تابستون تا آخرش بچه هاي قديم ميدونن 2 ميليون پول گزاشتم ولي هيچ کدومن از اين راها مطمئن نيست. تازه هايپ ها بهترينا هستن در مقابل اينا. الانم به اين نتيجه رسيدم اين کارا کار نميشه الان دارم اساسي کار ميکنم ديگه از اين کارا نميکنم. خدا شاهده تنها دليلي که اينجا هستم هنوز اينه که نزارم بقيه مثل خودم متضرر بشن. بزا ببينم اين راهي که ميرم خوبه يا نه بعد ميخوام دوستامو که بچه هاي همين فوروم هستنو هم به راه درست بيارم.
اينا فقط يه سري نصيحت دوستانه بود. من خوشحال ميشم که دوستام به جايي برسن ولي بايد راه درست باشه.
موفق باشي.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
شروين جون بين عزيزم من شما رو خيلي وقته ميشناسم و ميدونم كه 2ميليون از دست ندادي بلكه بالاي 2 ميليون سوزوندي حتي مبلغ دقيقش رو ميدونم البته شايد تو من رو نشناسي ولي شايد بهت بگم بجا بياري اما اينا باشه براي بعد ولي من خودم چند سال در زمينه تجارت الكترونيك كار كردم البته هيچ وقت حال عضو شدن تو فرومها رو نداشتم اما ديدم بهتره تجربيات خودم رو در اختيار بچه ها بزارم اولاً در اين سايتي كه معرفي كردم 120 نفر عضو داره
دوماً در تمام سايتهاي سرمايه گذاري از قبيل هايپ ، رندومايز ، دوبلر، ماتريكسي ، گيم و ....... شما بايد پولتون رو مستقيم وارد حساب اين سايتها بكنيد كه خوب اين خطرناكه و ريسك بسيار بالايي داره اما اين سايت هيچ پولي به حساب سايت واريز نميشه پس نميتونه كلاهبردار باشه در ضمن اگر مطالب وبلاگ رو درست بخونيد بهتر متوجه ميشيدو نكته مهم ديگه اينكه درآمد شما فقط از راه پرداخت تصادفي نيست مجددا تكرار ميكنم كه بهتره مطالب وبلاگ رو كاملاً بخونيد .
در ضمن با توجه به تجربياتي كه دارم از تمام دوستان ميخوام كه به هيچ عنوان در سايتهاي هايپ سرمايه گذاري نكنند حتي اگر دارا سيستمهاي ssl-ddos-no scam و ... بودند چون تمام اينها رو ميشه تقلبيش رو ساخت مثلا اگر شما سايت williams-fund رو ديده بوديد تمام اين امكانات رو داشت حتي داراي شماره شناسايي كمپاني و همچنين تلفن و آدرس كمپاني بود اما همش تقلبي بود حتي جالبه بدونيد از اسكريپتهاي بسيار پيشرفته استفاده كرده بود اما شايد باور نكنيد كسي كه تونست ثابت كنه اين سايت كلاهبرداره من بودم اگه خواستيد ميتونم براتون در جاهاي ديگه توضيح بدم البته اين براي بچه هاي ايراني افتخاره به هر حال اكيدا توصيه ميكنم اگه خواستيد در سايتي عضو بشيد با من مشورت كنيد مطمئن باشيد كلاهبردار بودن يا نبودن سايت رو با دليل براتون ميگم. البته فكر نكنيد اينا تعريف از خودمه بلكه تجربيات من در اين زمينه هست .
در ضمن يك نكته بسيار مهمه ديگه در اين سايت اين هستش كه مجهز به يك شمارنده هست يعني اگه عضوي به مبلغ 5250 دلار رسيد از بانك اطلاعاتي اين سايت حذف ميشه و جا براي بقيه باز ميشه.
فعلا بدرود.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خوشحال ميشم خودتو معرفي کني

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
به نقل از david_sh :
شروين جون بين عزيزم من شما رو خيلي وقته ميشناسم و ميدونم كه 2ميليون از دست ندادي بلكه بالاي 2 ميليون سوزوندي حتي مبلغ دقيقش رو ميدونم البته شايد تو من رو نشناسي ولي شايد بهت بگم بجا بياري اما اينا باشه براي بعد ولي من خودم چند سال در زمينه تجارت الكترونيك كار كردم البته هيچ وقت حال عضو شدن تو فرومها رو نداشتم اما ديدم بهتره تجربيات خودم رو در اختيار بچه ها بزارم اولاً در اين سايتي كه معرفي كردم 120 نفر عضو داره
دوماً در تمام سايتهاي سرمايه گذاري از قبيل هايپ ، رندومايز ، دوبلر، ماتريكسي ، گيم و ....... شما بايد پولتون رو مستقيم وارد حساب اين سايتها بكنيد كه خوب اين خطرناكه و ريسك بسيار بالايي داره اما اين سايت هيچ پولي به حساب سايت واريز نميشه پس نميتونه كلاهبردار باشه در ضمن اگر مطالب وبلاگ رو درست بخونيد بهتر متوجه ميشيدو نكته مهم ديگه اينكه درآمد شما فقط از راه پرداخت تصادفي نيست مجددا تكرار ميكنم كه بهتره مطالب وبلاگ رو كاملاً بخونيد .
در ضمن با توجه به تجربياتي كه دارم از تمام دوستان ميخوام كه به هيچ عنوان در سايتهاي هايپ سرمايه گذاري نكنند حتي اگر دارا سيستمهاي ssl-ddos-no scam و ... بودند چون تمام اينها رو ميشه تقلبيش رو ساخت مثلا اگر شما سايت williams-fund رو ديده بوديد تمام اين امكانات رو داشت حتي داراي شماره شناسايي كمپاني و همچنين تلفن و آدرس كمپاني بود اما همش تقلبي بود حتي جالبه بدونيد از اسكريپتهاي بسيار پيشرفته استفاده كرده بود اما شايد باور نكنيد كسي كه تونست ثابت كنه اين سايت كلاهبرداره من بودم اگه خواستيد ميتونم براتون در جاهاي ديگه توضيح بدم البته اين براي بچه هاي ايراني افتخاره به هر حال اكيدا توصيه ميكنم اگه خواستيد در سايتي عضو بشيد با من مشورت كنيد مطمئن باشيد كلاهبردار بودن يا نبودن سايت رو با دليل براتون ميگم. البته فكر نكنيد اينا تعريف از خودمه بلكه تجربيات من در اين زمينه هست .
در ضمن يك نكته بسيار مهمه ديگه در اين سايت اين هستش كه مجهز به يك شمارنده هست يعني اگه عضوي به مبلغ 5250 دلار رسيد از بانك اطلاعاتي اين سايت حذف ميشه و جا براي بقيه باز ميشه.
فعلا بدرود.
خوشحالم که شما در صدد هستید تا تجربیاتتون رو با بقیه به اشتراک بذارید.
در ضمن تمام هایپ ها بد نیستند.

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
خوشحالم از اينكه مدير انجمن به تاپيك من اومدن و نظر دادن البته منظور من اين نبود ولي هم من و هم شما ميدونيد همه هايپها بالاخره يه روز ميزارند ميرند از جمله گولدن استار كه خيلي ها بهش تعصب داشتند اما من ميدونستم كلاهبرداره و همچنين ويليامز فاند كه من خيلي جاها گفتم كلاهبرداره اما بچه هاي خارجي باور نميكردند ميگفتند آخه ايرانيها رو چه به نظر دادن اما حالا فهميدند كه ما ايرانيها چقدر ازونا باهوشتريم .
به اميدسربلندي همه جووناي ايراني

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
راستي از مدير انجمن تقاضا ميكنم اون تاپيك اسكم ليست هميشه بالا باشه تا دوستان بتونن استفاده كنن(البته اگه امكان داشت)

davidmors

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
31
بقیه بحث در تاپیک مربوط به خودش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا