برگزیده های پرشین تولز

گاز و نارنجک و ....برای 4شنبه سوری

faraz-hacker

Registered User
لایک‌ها
1
یه سوال من می خوام که اس÷ری را در دستم بگیرم و اتش بزنم به نظر شما خطر ناکه ؟می ترسم یه موقع بره توش و منفجر بشه؟ راهنمایی لطا بدش هم بگید از کدوم اس÷ری استفاده کنم (به به یا فندک یا ÷یف ÷اف)کدومشون خطرناکه؟

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
هر اسپریی میخری یه مدلشو بخر که به بقیه آسیب نزنه خودت هم که بیخیال

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر من اینکارا خیلی خطر داره با همون سیگارت اینا حال کنی نمیشه ؟

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
راست ميگه من يه بار نزديك بود همينجوري بتركم كه زود پرتش كردم
223.gif

us lover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من که بکلی با این کار مخالفم!:grrr:
در ایین باستانی ایرانیان چهارشنبه سوری با پریدن از روی اتش و مراسم خاص خودش وجود داشته و باید تمام ایرانیها این مراسم را گرامی بدارند اما یک موضوع مهم:
بعد از انقلاب برگزاری این مراسم بکل ممنوع اعلام شد و نیروی محترمه پلیس بشدت با برگزار کنندگان برخورد میکرد که البته با اعتراضهای زیادی همراه بود و مردم حمایت از ایین های باستانی را حق مسلم خود!!! میدانستند بهرحال از زمستان 81 شهرداری تهران مکانهایی رو برای این مراسم در نظر گرفت که خودتون وضعیتشو بهتر از من میدونین مسلما این مکانها برای جلوگیری از اختلاط و با حضور نیروهای جان بر کف بسیجی ایجاد شدند اما جلوگیری از برگزاری این مراسم بدون دلیل برای دولتمردان گران تمام میشد چون بازتابهای وسیعی بخصوص در خارج کشور داشت و عملا برخورد با مردمی بود که سعی در حفظ ایین های زیبای باستانی خود داشتند بنابراین دستهایی بر آن شدند تا با ترویج زشتیها و ناهنجاریها بتوانند برای برخورد با مردم وجهه ای قانونی پیدا کنند در اولین گام توزیع سیگارت در بین بخصوص نوجوانان که از طرف سازمان اتش نشانی صورت میگرفت بخشی از این کار بود ودر طی این چند ساله کار بجایی رسیده است که نوجوانان صحبت از خرید نارنجک و امثالهم میکنند بهرحال در این شرایط برخورد با هنجارشکنان کاملا قانونیست و مورد تایید همه مردم. چون این سروصداهای وحشتناک نقض حقوق شهروندی محسوب میشود ومزاحم اسایش دیگران
اما سوال اینجاست که چرا ما باید بهمان راهی برویم که آنها برایمان متصور شده اند و سوال دیگر اینکه اینجا کجای دنیاست که سرگرمی کودکانش بازی با نارنجک است؟

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اما سوال اینجاست که چرا ما باید بهمان راهی برویم که آنها برایمان متصور شده اند و سوال دیگر اینکه اینجا کجای دنیاست که سرگرمی کودکانش بازی با نارنجک است؟
در برره!:cool:
همینه که هست اگر دوست نداری باید از برره فرار کنی! یا اینکه درستش کنی.:D

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
يك لينك هست كه چند مورد درباره ساختن مواد محترقه در 4 شنبه سوري نوشته
اين هم لينكش
http://bitasoft.topcities.com/all_fo...aterat1012.htm
ببين
يك چيزايي پيدا ميشه:cool:
ه بار دیگه از این پست های چرت تبلیغاتی بزنی ریپورت میدم
عزیزم شما میتونید از اسپری (زیر بغل
294.gif
)که تقریبا تموم شده استفاده کنید ولی به به و پیف پاف الکش زیاده خطریه بهترینش همونه اون پیف پاف باید بندازی تو اتیش

merdadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لوك بد شانس به خاطر همين لينك Ban گرديد
http://bitasoft.topcities.com/all_folders/fa_pages/shakhsi/khaterat1012.htm
ما كه چيز غير اخلاقي تو اين لينك نديديم كه مثلا 25 تا مدير رو يهو . . . . .. كنه كه همه بگن اين رو Ban كنيد.
واقعا عجيبه
اون بابايي رو كه از اون عكسهاي مستهجن جلوي اسمش ميزاره Ban نميشه.
اون وقت يك صفحه نوشته Ban ميشه.
خوب كاريش نميشه كرد.
چشمها را بايد شست
از برره بايد رفت
جور ديگر بايد نخود خورد.:wacko:

gooliof_iran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بالا