منتخب بازارچه

گاز ...!

b_amighi

کاربر تازه وارد
در نشست هفتگی هيأت نظارت بر مطبوعات ايران زدوخوردی ميان عيسی سحرخيز، نماينده مديران مسئول جرايد و غلامحسين محسنی اژه ای، نماينده قوه قضائيه در اين هيأت رخ داد.
نعمت احمدی، وکيل دادگستری در گفتگو با بخش فارسی بی بی سی گفت که آقای سحرخيز را پس از جلسه با وضعيت آشفته و پيراهنش پاره ديده که روی شانه اش محل گازگرفتگی به چشم می خورده، سرش بر اثر برخورد جسم سخت زخمی شده و بخشی از پائين تنه بدنش خراشدگی عميقی برداشته بوده تا آنجا که پزشک قانونی برای وی دو هفته طول درمان تعيين کرده است.

به گفته آقای سحرخيز، درگيری پس از آن ميان او و آقای محسنی اژه ای درگرفته بوده که در جلسه بحثی بر سر مطلبی که در يکی از مجلات هفتگی درباره روابط دختران و پسران چاپ شده بوده است در می گيرد که طی آن آقای محسنی اژه ای در پاسخ به اظهارنظرهای آقای سحرخيز در مورد اين موضوع سخنانی می گويد که آقای سحرخيز آن را توهين و فحاشی به خود و جامعه روشنفکر قلمداد می کند.

آقای سحرخيز مدعی است که اعتراض او به آنچه وی توهين می داند باعث می شود آقای محسنی اژه ای با پرتاب دو قندان به او حمله کند.

عيسی سحرخيز از آقای محسنی اژه ای به مراجع قضايی شکايت و او را به ايراد ضرب و شتم، فحاشی و افترا متهم کرده است.

اين در حالی است که آقای محسنی اژه ای خود قاضی و رئيس دادگاه ويژه روحانيت است.

وی به خبرنگاران گفته که پس از مطالعه اظهاراتی که آقای سحرخيز درباره اين درگيری داشته است، به اين اظهارات پاسخ خواهد داد.
 

فایل های ضمیمه

خوبی کن

کاربر تازه وارد

iranvig

کاربر تازه وارد
تا بحال ميخواستن واسه اينكه درد كسي نياد با ملايمت بكنن ولي حالا كه ميبينن طرف اصلا بي حس هست ديگه خشن شدن تا حال اساسي رو ببرن.(فكر بد مربوط به شماست من حرفم بد نيست)
 

mehrdad1355

Registered User
به نقل از Kako :
چقد شما با ادبی ماشالله !
ماشالله ماشالله ! ماشالله !
ماشالله به عباس ماشالله !
.
.
.
من براي چي بي ادبم بي ادب اونيه كه ديده بگير بگيره از ترس اينكه اين وسط اونو گاز نگيرين ول كرده بگرديد ببينيد كي بوده (احتمالا از مهمون ها بوده كه خبر از جاي نداشته كه اينجا فقط جاي شوخيه و حال كردن و اين حرفاست و جدي نيست) شمام گير مي ديا كي با شما بود تندي مي پري وسط !! :hmm: :hmm: :hmm:
 
بالا