گذاشتن آرشیو توی صفحه ی اصلی (2)

kaafarjaan

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
3 مارس 2003
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
درود دوستان
من می خواستم مشکلی رو در ارتباط با گذاشتنِ آرشیو تویِ صفحه ی اصلی مطرح کنم.
اول اینکه بگم که من هر 2 راهِ پیشنهادی احسان و neverhood رو امتحان کردهام و هر 2 تا هم اتفاقن جواب داده و درست کار می کنه! ضمن اینکه راهِ پیشنهادیِ احسان رو هم برای این که آرشیو به صورتِ مثلن March2003 نوشته بشه هم، با موفقیت انجام دادم. اما الان دو تا مساله پیش اومده:
1. تویِ ماهِ مارس2003، من دو تا March2003 دارم، و هر کاری می کنم، درست نمیشه! که یکیش کلِ ماه رو دربرمی گیره و دومیش، مالِ هفته یِ سوم ماهِ مارس2003 است!!! شونصد بار هم Template اصلی و Template آرشیو رو عوض کردم و Republish رو زدم، اما درست نشد که نشد! حالا میگین چیکار کنم؟!
2. از وقتی که Template مربوط به آرشیو رو برایِ نشون دادنِ آرشیو به صورت حرفی به جایِ عددی در آوردم(یعنی به جای 3/1/2003-3/31/2003 ، بنویسه March2003)، این کامپیوتر جونش بالا میاد تا صفحه ی اصلیِ بلاگ رو Load کنه! آیا به نظرتون راهی برایِ سبک کردنِ Template هست؟ لازم به ذکره که من ADSL-BROADBAND با سرعتِ فوق العاده بالا دارم(در حدود 6 مگا بیت در ثانیه)، و اگه قرار باشه من برایِ LOAD کردن صفحه مشکل داشته باشم، تکلیف دیگران که معلومه دیگه!
شما برایِ این 2 مشکل، راه حلی دارید؟
با سپاس، ایمان
<a href='http://kaafaraaneh.blogspot.com' target='_blank'>http://kaafaraaneh.blogspot.com</a>
 

kaafarjaan

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
3 مارس 2003
نوشته‌ها
8
لایک‌ها
0
انگار خودم باید به خودم جواب بدم! :
در مورد سوالِ شماره 2 که ایتج مطرح شد، باید بگم که بعد از تغییر دوباره ی Template و برگردوندنش به حالت قبلی ( یعنی از خیر نشون دادن تیتر آرشیو ها به صورتِ حرفی مثلِ March2003 گذشتم ) مشکلِ LOAD شدن صفحه حل شد.
اما مشکل اول همچنان سر جایِ خودش هست و با شونصد بار Publish و Republish دوباره هم مشکل حل نشد و من همچنان 2 تا آرشیو مربوط به ماهِ مارس 2003 دارم که یکیش کل ماه رو دربرمیگیره و اون یکی مالِ هفته ی سوم ماه مارس است! من دیگه عقل و سوادم به جایی قد نمیده!
شما چطور؟
با تشکر، ایمان.
<a href='http://kaafaraaneh.blogspot.com' target='_blank'>http://kaafaraaneh.blogspot.com</a>
 

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
تاریخ عضویت
5 دسامبر 2002
نوشته‌ها
7,935
لایک‌ها
3,826
محل سکونت
Internet
چرا آخه يه سوال رو دو جا مينويسي؟ :x
اينجا چند نفر هم حتي جواب دادن بهت...
<a href='http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=176' target='_blank'>http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=176</a>
 
بالا