برگزیده های پرشین تولز

گذشتن از محدودیت پرمیشن

Shahzadeh_Eshgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
شاید این سوال مستقیما مربوط به برنامه PHP نباشه ولی امیدوارم اساتید پی اچ پی کار یا سایر دوستان بتونند مشکلم رو حل کنند.

توی سایت http://susan-video.memebot.com/archives/page01.htm بالای 300 مگا بایت ویدیو آپلود کردم مشکلم اینه که وقتی روی لینک دانلود کلیک میکنم مستقیما فایل دانلود نمیشه و حتما باید کلیک راست بشه و SAVE TARGET AS انخاب بشه تا ویدیو شروع به دانلود شدن کنه .
من میخوام وقتی روی لینک کلیک میشه دانلود شروع بشه و نیازی به کلیک راست کردن نباشه

ارور در حالت کلیک مستقیم اینه:
Forbidden
You don't have permission to access /files/9735/SUSAN ROSHAN FILE/Delbari.wmv on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.37 Server at www.uploadingit.com Port 80​

خواهش میکنم اگه کسی یاد داره کمکم کنه​

Pedram_carp3

Registered User
لایک‌ها
1
مثل اینکه اگه رفر داشته باشه این رو میده . میتونید reffer رو disable کنید .
تو فایرفاکس میتونید اینجوری disable کنید : http://m1.freeshare.us/view/?129fs2409137.png

میتونید به کاربر هم بگیر که URL رو در Address bar کپی کنه .

Shahzadeh_Eshgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مثل اینکه اگه رفر داشته باشه این رو میده . میتونید reffer رو disable کنید .
تو فایرفاکس میتونید اینجوری disable کنید : http://m1.freeshare.us/view/?129fs2409137.png

میتونید به کاربر هم بگیر که URL رو در Address bar کپی کنه .

پدرام جان ممنون از راهنماییتون ولی اگه راهی پیدا بشه که با همون کلیک چپ روی جایی که نوشته دانلود پنجره دانلود باز بشه و بازدید کننده شروع به دانلود کردن کنه خیلی بهتره و فکر کنم تنها راهش اینه که یک جوری محدودیت پرمیشن رو دور بزنیم

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ببین نمی دونم سایت خودته یا نه؟
ولی این سایتی که روش فایل آپلود شده hotlink داره برای همین نمی زاره از جای دیگر جز خود دومین دانلود کنیش
تنها راهش اینه که کپی پیس در ِادرس بار کنی و یا همون disable کردن refere ها چون hotlink فقط با چک refere ها کار می کنه

Shahzadeh_Eshgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببین نمی دونم سایت خودته یا نه؟
ولی این سایتی که روش فایل آپلود شده hotlink داره برای همین نمی زاره از جای دیگر جز خود دومین دانلود کنیش
تنها راهش اینه که کپی پیس در ِادرس بار کنی و یا همون disable کردن refere ها چون hotlink فقط با چک refere ها کار می کنه

سلام ممنون از راهنماییتون سایت که سایت خودمه :) اصلش اینه www.roshan-music.com .
چون برای ویدیو فضا و باند کم داشتم توی www.uploadingit.com آپلود کردم تازه فهمیدم اhotling داره .

من بلد نیستم refer ها رو چطور میشه disable کرد به نظر شما روش disable کردن راحت تره یا همون که توی سایت بنویسم save target as رو برای دانلود انتخاب کنند؟

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
با CURL کپی کن روی هاست خودت.

hba

کاربر فعال
لایک‌ها
1
هاستش میگه جا نداره
ببین reffere ؤو Disable کنی برای خودت فقط Disable میشع بقیه نه
همون Save بنویسی بهتره

Shahzadeh_Eshgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با CURL کپی کن روی هاست خودت.

سلام
میشه یکم بیشتر توضیح بدین ... میتونم ببرم روی یک هاست دیگه که hotlink diable نباشه :) .
میخوام بدونم CURL چی هست و وقتی که باهاش کپی میکنم دیگه مثل آپلود کردن طول نمیکشه؟

hba جان ممنونم از راهنماییتون اگه بشه با CURL سریع یک جای دیگه بگذارمشون مثلا اینجا http://beta.xm.com/
عالی میش​
ه

hba

کاربر فعال
لایک‌ها
1
اگر اون سایتی که دوباره می خواهی روش بفرسی php و curl ؤو ساپورت می کنه می تونی ادرس قبلی رو بدی برات کپی کنه
راحت تر فقط استفاده از دستور Copy با php هست curl هم نمی خواهد

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
اگر اون سایتی که دوباره می خواهی روش بفرسی php و curl ؤو ساپورت می کنه می تونی ادرس قبلی رو بدی برات کپی کنه
راحت تر فقط استفاده از دستور Copy با php هست curl هم نمی خواهد
أره. copy خيلي راحت تر هست. معمولاً کار میکنه. البته من یکی دو بار با یه سری سایت ها که hotlink رو هم بسته بودند به مشکل خوردم (طوری که copy کار نمی کرد ولی curl به خوبی کار می کرد). این شد که گذاشتمش کنار

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ... میتونم ببرم روی یک هاست دیگه که hotlink diable نباشه .
میخوام بدونم CURL چی هست و وقتی که باهاش کپی میکنم دیگه مثل آپلود کردن طول نمیکشه؟
curl هم همچین پیچیده نیست. یک سری تابع هست. منتهی باید هاست support کنه. در هر دو حالت چون انتقال از سرور به سرور انجام میشه برای فایل های کوچک (مثل تصویر) اصلاً زمانی نمیبره. اگه copy کار کنه (اغلب کار میکنه) به نظر به خاطر سادگی و ... اولویت داره.

بالا