برگزیده های پرشین تولز

گرافیستهای محترم لطفا من را راهنمایی کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
من دو دوره کلاس فتوشاپ و کرل رفتم، لیسانس منابع طبیعی دارم (البته این لیسانس رو که باید بذارم در کوزه آبش رو بخورم، حتی با این لیسانسم نمیتونم تو امتحانات ورودی بانک شرکت کنم
AddEmoticons0054.gif
) هنوز که هنوزه بیکارم هر جا میرم یا ازم سابقه کار میخوان یا میگن باید حرفه ای باشی، دیگه دارم دیوونه میشم
AddEmoticons00511.gif
AddEmoticons0051.gif
، گرافیستهای محترم لطفا من رو راهنمایی کنید و بگید چطور میتونم یک فتوشاپ کار یا طراح حرفه ای بشم؟
ممنونم
AddEmoticons00519.gif

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بستگي به خودت داره كه چقدر استعداد اين كار را داشته باشي .

من دوستي دارم كه مدرك ايشون ديپلم است ولي يك گرافيست واقعا ماهر است تا كنون چند بار آثار ايشان در 2 سالانه گرافيك ايران به نمايش در آمده است ، با شركت هاي تجاري و توليد كنندگان زيادي همكاري مي كند و هيچ كس از ايشان مدرك دانشگاهي طلب نمي كند چون گرافيك يك تخصص است ، پارسال از يكي از دانشگاه هاي هنر اتحاديه اروپا برايش دعوتنامه بورسيه اومد .

اينها رو گفتم كه بدوني اگه كار بلد در زمينه گرافيك باشي روي سر و دست شما را مي بَرند .

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
من سر کلاس طرحام از بقیه به گفته مربیم خیلی بهتر بود، یعنی فکر کنم استعداد کافی رو داشته باشم
میشه بگید دوستتون چه مراحل و کلاسهایی رو گذرونده بود؟ من فقط یه دوره کرل و دو دوره فتوشاپ گذروندم
ممنون میشم
AddEmoticons12729.gif

sanbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گرافیک وب و مولتی مدیا با گرافیک چاپ کمی متفاوت هست. می تونی هردو رو کار کنی می تونی یکیشونو

leila_t

Registered User
لایک‌ها
8
ممنون خیلی جالب بود

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
مجید آنلاین تایید میشه ، کلا محلیه برای گرافیک کار ها .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا