آژانس هواپیماییexchanging

گرفتن و جمع کردن

شروع موضوع توسط KungLee ‏18 ژانویه 2010 در انجمن گفتگوی آزاد

1. KungLee

KungLee کاربر تازه وارد

گرفتن و جمع کردن

درود به دوستان عزیز
    دو روز قبل زمزمه هایی در مورد جمع آوری satellite ها در شهری که در اون زندگی میکنم شنیدم.
    اولش شک کردم به صحت این گفتار! ولی الان فهمیدم که گروهی از جانب خداوند(به تعبیر خودشون) مامور شده اند رسیورها رو بگیرند اما خودشان جمع نمیکنن. فقط یه کاغذ از فرمایشات اعاظم میدهند دست آدم که: «خودت فردا جمع میکنی و با زبان خوش و ظرافت تمام به خدمت نیروی انتظامی میای و همه چیزتو تحویل میدی و جریمه شو میپردازی و دفعه ی دوم بی قیدوشرط زندان!.»
    اولش فکر میکردم خائنان و مف خوران موجود در سطح این شهر کوچک دارن مردم رو لو میدن، بعدش فهمیدم که قضیه جور دیگه هست. مردان حق که از جانب خداوند(باز به تعبیر خودشون) مامور به این کار شده اند، دست در دست این خائنان مف خور دارند. دو روز پیش فقط خائنان مردم رو لو میداند، ولی الان متاسفانه شکارچیان پیشرفت کرده اند، با خود دستگاهی اورده اند که میتونه رسیورها و دیشها رو شناسایی کنه.
    امروز بساط همسایه ی برادم رو گرفته اند و بیچاره دیش در دست رفته نیرو انتظامی. بیچاره دیشش رو بالای پشت بوم گذاشته بود و چون کناره های پشت بومشو دیوار کشیده بود، عملاً هیچی دیده نمیشد. مامورا اومدن به خونه اش و گفته اند ماهواره تونو بیارین تحویل بدین. این بیچاره انکار کرده و اونوقت دیده از دستگاهی آوردن که ردیابی میکنه.
    منه بدبخت دانلود داشتم از یکی از سایتها که متاسفانه گیر این مزدوران وقیح افتادم.
    امیدوارم روزی رهایی یابیم.
    مژده به همه ی فقیران:
    1)رئیس جمهور گفته: ایران رو بهشت میکنیم و به تبع آن دنیا رو.
    2)در صورت برداشت یارانه ها، هزینه ی برق 21.5 برابر میشود که مثلاً اگه ده هزار تومن پول برق میدادید باید الان 215هزار پول برق خواهید داد. گاز و آب و ... هم مستثنا نیستند.
    ما نفت هم نخواهیم تونست پیدا کنیم که به زمانهای قبل برگردیم و خانه مان را با چراغ نفتی روشن سازیم. دلم بحال مردم بیچاره و خودم میسوزد. افسوس.......
    به یاد شعر اندیشمند ایران زمین و محافظ زبان پارسی و میهن از گزند تازیان افتادم: