برگزیده های پرشین تولز

behroozkami

Registered User
لایک‌ها
91
گروه حذف شد

دلیل: رعایت نکردن کاربران به موضوع گروه و عدم وقت کافی اینجانب در مدیریت گروه

Last edited:

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
.....

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
یاد اون دوران بخیر ک همه وبمسترا تو یاهو پلاس بودن و راحت میشد دسترسی داشت بهشون
الان که دیگه دوره ای شده یارو عین جن میمونه :|
نمیدونی کیه چیه ! یهو یه سایت میاره بالا و بعد کلی تحقیق میفهمی متولد ۸۵ بوده !
عه ببخشید گفتم ۸۵ :| فیلترم نکنن یوقت !

berna

Registered User
لایک‌ها
53
بزن آقا بزن
گروه بزن

behnam69.x

Registered User
لایک‌ها
439
بنده ترجیح میدم هیچ وقت عضو این گروه ها نشم . عضو شدن توی این گروه ها یعنی انداختن خودت توی دهن شیر :p فکرشو بکن بری گروهی پر از وب مستر و اونجا آدرس سایتت از زبونت بپره ! 100 تا وب مستر در عرض 5 دقیقه میرن 100 تا ریپورت برات ثبت میکنن :p کلا از جماعت وب مستر خوشم نمیاد . خودمم تا دو سه سال پیش آدرس سایتام رو اینجا میگفتم اما الان دیگه لینکش رو هم توی امضا نمیزارم و از خیر بک لینک از این انجمن گذشتم مبادا آدرسم دست کسی بیافته بره ریپورت بده .

behroozkami

Registered User
لایک‌ها
91
بنده ترجیح میدم هیچ وقت عضو این گروه ها نشم . عضو شدن توی این گروه ها یعنی انداختن خودت توی دهن شیر :p فکرشو بکن بری گروهی پر از وب مستر و اونجا آدرس سایتت از زبونت بپره ! 100 تا وب مستر در عرض 5 دقیقه میرن 100 تا ریپورت برات ثبت میکنن :p کلا از جماعت وب مستر خوشم نمیاد . خودمم تا دو سه سال پیش آدرس سایتام رو اینجا میگفتم اما الان دیگه لینکش رو هم توی امضا نمیزارم و از خیر بک لینک از این انجمن گذشتم مبادا آدرسم دست کسی بیافته بره ریپورت بده .

در پاسخ به شما دوست عزیز ،،، اولا سایت شما اصولی بره بالا با تولید محتوای خوب هرکی هم ریپورت کنه مشکلی پیش نمیاد
دوما جامعه ی وب مستران عزیز ما اینقدر با شخصیت هستند و شعور دارند اگه بخوان سایت کسی رو یک نفر ریپورت کنه قطعا بدون سایت خودش ریپوت میشه و سایت اون یارو ریپورت نمیشه
سوما ، اگه میخواستن ریپورت کنن به امضای کسی احتیاج نبود چی زیاده آدرس سایت که ریپورت بشه ( توی گوگل و ... )
به نظرم سایت هایی باید ریپورت بشه که هرزنامه هستند ( نظر شخصیه ) خداروشکر سایت های هرزنامه در گوگل تعدادشون بسیار کمتر از چند سال پیش شده
به یک داستان خوب گوش کن : در حدود هزار سال پیش در کشور عربستان هرکی پدر پیری داشت مینداختن دور ، بعد یک نفر داشت پدرش رو کول می کرد که بندازه دور و از دستش راحت بشه در راه این پدر میخنده و پسر جوان میگه چرا میخندی تو الان باید گریه کنی ، پیر مرد میگه من به کاری که 20 سال پیش کردم میخندم من هم پدرم رو دور انداختم و الان دارم در این دنیا تاوان پس میدم
---- هر کی در این دنیا کاری انجام بده مطمئن باش در این دنیا جوابش رو میگیره ----

behroozkami

Registered User
لایک‌ها
91
بالا