برگزیده های پرشین تولز

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
درود بر شما
یه گروه خوب برای بچه ها فعل در حوزه اینستاگرام
1607941675447.png
نام گروه : یوزر سل

این گروه مخصوص خرید و فروش پیج اینستا و رفع مشکلات اینستاگرام هست

گروه در تلگرام موجود است به آدرس زیر :
https://t.me/user_sale_ir
user_sale_ir

خرید و فروش در گروه فقط با احراز هویت از طریق سایت معرفی شده انجام بدید ، گروه هیچگونه مسئولیتی در مقابل معاملات اعضا ندارد

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
من یک مشکلی دارم در اینستاگرام . من یک پیج دیدنی و دانستنی باز کردم که درونش کلیپ و عکس های دیدنی میزارم .
پریروز یک ویدیو آپلود کردم که متاسفانه بابت کپی رایت اینستاگرام بهم گیر داد و پاکش کرد . میخواستم بدونم از کجا بفهمیم کلیپی کپی رایت داره یا نه ؟
راه حلش چیه که در آینده پیج من بسته نشه ؟

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
گرامی یا موزیک روش کپی رایت بوده یا تصویر اون شخص

اینستا از هوش مصنوعی استفاده میکنه

hamed102

Registered User
لایک‌ها
63
تو گروه پیام بده پیج زیاد هست

o0shahin

Registered User
لایک‌ها
122
دوستانی که مشکل افت کیفیت ویدیو و طولانی شدن زمان آپلود تو محیط اینستاگرام رو دارن این ویدیو مارو از دست ندن
یکم طولانیه ولی صفر تا صد قضیه رو بررسی کردیم

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من یک مشکلی دارم در اینستاگرام . من یک پیج دیدنی و دانستنی باز کردم که درونش کلیپ و عکس های دیدنی میزارم .
پریروز یک ویدیو آپلود کردم که متاسفانه بابت کپی رایت اینستاگرام بهم گیر داد و پاکش کرد. میخواستم بدونم از کجا بفهمیم کلیپی کپی رایت داره یا نه؟
راه حلش چیه که در آینده پیج من بسته نشه؟
ببینید، برای پیج شما؛ پایبند بودن به قوانین کپی رایت بسیار مشکله. در واقع برای اینکه یه پیج گرفتار مشکلات کپی رایت نشه بایستی صفر تا صد ویدیو رو خودش تهیه کرده باشه. از موزیک زمینه گرفته تا ویدیو و فونت ها و عکس ها و... و یا اینکه در اینترنت بگردید و از ویدیوهایی که دقیقاً نوع کپی رایتش استفاده رایگان تجاری یا غیرتجاری و... ذکر شده استفاده کنید و یا کپی رایت ویدیوها رو خریداری کنید.

بعدش باید اون اخطار کپی رایت که اینستاگرام براتون صادر کرده، اینجا بنویسید که مشخص بشه بابت چه موردی بوده. شاید برای موزیک زمینه بوده.

میخواستم بدونم از کجا بفهمیم کلیپی کپی رایت داره یا نه؟
من از نظر قانونی پاسخ تون میدم. کاری ندارم که فلان پیج گذاشته و تا حالا مشکلی نداشته و...

به صورت پیش فرض، شما حق استفاده از آثار دیگران (ویدیو، عکس، لوگو، فونت، موزیک ، صدا، نوشته، کتاب، قالب، کدک صدا و تصویر و...) رو ندارید؛ مگر اینکه صاحب اثر نوع کپی رایتش رو مشخص کرده باشه که بعدش میتونید بسته به نوع کپی رایت، از آثار دیگران در ویدیوی خودتون استفاده کنید. بعضی از صاحبان اثر با لینک دادن به پیج شون (در کپشن)، ممکنه اجازه استفاده از آثارشون رو بدن.

دوستان لطفاً در تاپیک زیر هم شرکت کنند:

بالا