برگزیده های پرشین تولز

گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
بابا اتو دست این مهدی نده !! این به مورد تو فضای نت جا مونده بود و حواس اینم نبود تو تابلو کردی :دی

لول ! مضلین اواتور :دی
شما کدوم رو دوست داری؟ :D
1- مفسد فی الارض 2- مضلین 3- ضد امنیت کشور 4- همه موارد

هر کدوم رو که دوست داشتی برات در نظر می گیرم :f34r:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

شما کمتر قاضی باش و برا مردم حکم صادر کن و بشون اهانت کن !
يک بار گفتی تمام کاربران اين سايت حامی اسرايل هستن و به همه اهانت کردی کافيه !!!
حداقله ميزانه اخلاق رو ياد بگير لطفا و رعايت کن

Eblis3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به جاي اين چيزا شاد باشيد *.* بزنيد كانال طپش برنامه هاش قشنگه *.* چقدر اين ويدا ميخنده

موفق باشي

يا قمر بني هاشم

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
ماهواره 8 سالی هست نديدم ! 3 ساله ندارم !! کاهو ترشی بهتر از طپش هست

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
قضيه اين امضات چيه؟نكنه تو هم شرط بندي باختي؟

اره .... چند وقته افتادم رو دور باخت !! :D
این کلمه "شرطبندی " رو جلو مهدی نمیگفتی :D:D:D !!! شبونه میریزن میگرنمون :D

بی زحمت تجاوز رو هم اضافه کن حداقل یه حالی تو اتهاماتمون برده باشیم :D:D:lol:

براي سلامتي خودت گفتم:f34r:

قربونت عزیزم :D

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راستش من برنامه این متهمان رو فرصت نکردم ببینم.

اما خب مجازاتشون حتما باید سنگین باشه. چون کارشون هیچ توجیهی نداره... هم از نظر قوانین شرعی و دولتی و هم از نظر امنیت اجتماعی باید باهاشون برخورد بشه.

البته در ایران تا اونجا که من میدونم خیلی ها از این سیستم چی چی پی ان استفاده میکنند. یادمه یه سری سایتها بودند که اکانت میفروختند با قیمتهای پایین که بعضی هاشون هم کلاهبردار از اب در اومدند.

صرفنظر از استفاده ها و تلقی نادرستی که از این سیستم هست. بعضی ها مجبورن که استفاده کنند. متاسفانه خیلی از سایتهای غربی مثل سایتهای اموزشی ، فرومها ، بانکی و اقتصادی کابران ایرانی رو تحریم کردند و ایرانیها چاره ای جز تعویض ای######پی در مقابل اونها ندارند. همین چند روز پیش میخواستیم یک کتابی در زمینه فارکس بخریم. با کمال تعجب دیدم که سایت مورد نظر اصلا در ایران باز نمیشود و پیغام صفحه مورد نظر وجود ندارد رو به کاربران ایرانی نشان میدهد. در حالیکه دوستم که در خارج زندگی میکنه براحتی سایت رو میدید.
خیلی از دوستان در زمینه های مالی فعالیت دارند. خیلی ها در زمینه های هاستینگ و بعضی ها هم در فرومهای اموزشی عضو هستند. اینها برای اینکه خدایی نکرده با مشکل مواجه نشوند مجبورند که از این سیستم استفاده کنند زیرا این سایتهای خارجی (به هر دلیلی که هست) با کاربران ایرانی مشکل دارند و همواره در پی محروم کردن ایرانیها هستند.

یه نمونه ذیگش سیستم مدیریت هاستینگ سی پنل بود که به بعضی از دوستان فعال در زمینه هاستینگ خیلی صدمه زد.

این مطلب رو به این دلیل عرض کردم که بدونید خود شرکت مخابرات و ارگانهای مریوطه میدونند که درصدی از کاربران از این سیستم استفاده میکنند اما به همین دلایلی که عرض کردم شاید زیاد سختگیری نمیکنند.

البته اینها نظر من هست و ممکنه هم نادرست باشه. ولی خب همه تقصیرها رو نباید گردن قضیه مسدود شدن سایتها انداخت.

gaurddragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به اينکه پروژه هاي انجام گرفته توسط نيروهاي **** يا …. مفيد بوده و نتيجه بخش بوده ، اما اشتباهات بارزي نيز داشته اند که شايد براي خودشان به چشم نيايد اما براي آناني که تصادفا وارد اين ماجرا شده اند و بي تقصيرند سنگين تمام ميشود.
آناني که در زمينه رايانه تخصص دارند ميدانند که براي راه اندازي يک سايت به ثبت دامين ، فضاي سايت نياز است ، که اينکار توسط شرکتهاي خصوصي انجام ميشود ، حال اگر شرکتي با دريافت وجه دامين و هاست را به مشتري تحويل دهد از کجا بداند چند ماه بعد چه چيزي طراحي ميشود براي سايت؟ آيا سرويس دهنده آنقدر زمان آزاد دارد که هرروز وارد صدها يا هزاران سايت مشتريان خود شود و آنها را بررسي کند؟؟؟؟
بديهي است اين امر غير ممکن است
درست است آنان بايد مورد بازجويي و سوال قرار گيرند تا به اهداف پروژه رسيد اما نه اينکه با پخش مشخصات آنان و عکس در تلويزيون آبروي آنان را برد.

من در شبکه سوم سيما اسم و عکس مديران و مسئولين بسياري از شرکتهاي بزرگ مانند روند تازه ، ايران اکسپلورر ، وطن هاست ، هاست ايران ، و..... را ديدم. کافيست فيلم را ضبط کرده و متوقف کنيد و با دقت ببينيد.

کار مسئولين واقعا ستودنيست و کار نشدني را شدني کردند و نمره 20 دارند که بزرگترين راه اندازان سايتهاي مستهجن را گرفته اتد.

اما اين نقص که براي آناني که تصادفا وارد اين ماجرا شده اند و بي تقصيرند سنگين تمام ميشود ، خود مسئولين ميدانند فردي سايت سرويس دهي وبلاگ رايگان راه اندازي مي کند و شخصي ثبت نام ميکند و وبلاگ سياسي و مستهجن يا .....راه مي اندازد ، مسئولين محترم فقط مالکيت دامين سرويس دهي وبلاگ رايگان را بررسي ميکنند و فردي که براي پيشرفت کشور هزينه کرده و سرويس رايگان ميدهد را دستگير مي کنند و يا سرويسهاي ديگر مانند اپلود سنتر يا هاست و دامين...... در حالي که ميتوانند با صحبت يا نامه اي سرويس دهنده يا شرکت هاست و دامين را خبر دهند و يا درخواست مشخصات باز کننده وبلاگ يا اپلود کننده عکس يا مشتري هاست و دامين را بکنند و نه اينکه انان نيز مجرم گردتد!

اينک اين افراد اگر زن و بچه و فاميل داشته باشند ، اگر شرکت معتبر داشته باشند ؛ چگونه مي توانند به افرادي که تخصص در رايانه ندارند اثبات کنند عکس و مشخصاتي که از انها در تلويزيون پخش ميشود ، تصادفا وارد ماجرا شده اند و اهل برنامه هاي ضد اخلاقي نيستند؟؟؟

از مسئولين تقاضا ميکنم کار خود را با معرفي افراد بي گناه به اتمام نرسانند ؛ انان که تصادفا وارد جريان شده اند و اصلا اهل اين برنامه ها نيستند را بدنام نکنند.

متشکرم

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
مهرداد من همیشه عاشق امضاهای تو بودم و هستم. خیلی باحاله :*

----------

در مورد موضوع تاپیک هم به نظرم باید این آدم های فاسد رو که جوونای مارو بیچاره کردن و باعث و بانی بدبختی و بیچارگی جوانانمون همینا هستن رو از ****شون دار بزنن تا توی این مدت عمرشون هرچی حال کردن در نهایت کوفتشون بشه..

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
منصور تو خيلي خشني

gaurddragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به اينکه پروژه هاي انجام گرفته توسط نيروهاي **** يا …. مفيد بوده و نتيجه بخش بوده ، اما اشتباهات بارزي نيز داشته اند که شايد براي خودشان به چشم نيايد اما براي آناني که تصادفا وارد اين ماجرا شده اند و بي تقصيرند سنگين تمام ميشود.
آناني که در زمينه رايانه تخصص دارند ميدانند که براي راه اندازي يک سايت به ثبت دامين ، فضاي سايت نياز است ، که اينکار توسط شرکتهاي خصوصي انجام ميشود ، حال اگر شرکتي با دريافت وجه دامين و هاست را به مشتري تحويل دهد از کجا بداند چند ماه بعد چه چيزي طراحي ميشود براي سايت؟ آيا سرويس دهنده آنقدر زمان آزاد دارد که هرروز وارد صدها يا هزاران سايت مشتريان خود شود و آنها را بررسي کند؟؟؟؟
درست است آنان بايد مورد بازجويي و سوال قرار گيرند تا به اهداف پروژه رسيد اما نه اينکه با پخش مشخصات آنان و عکس در تلويزيون آبروي آنان را برد.

من در شبکه سوم سيما اسم و عکس مديران و مسئولين بسياري از شرکتهاي بزرگ مانند روند تازه ، ايران اکسپلورر ، وطن هاست ، هاست ايران ، و..... را ديدم. کافيست فيلم را ضبط کرده و متوقف کنيد و با دقت ببينيد.

کار مسئولين واقعا ستودنيست و کار نشدني را شدني کردند و نمره 20 دارند که بزرگترين راه اندازان سايتهاي مستهجن را گرفته اتد.

اما اين نقص که براي آناني که تصادفا وارد اين ماجرا شده اند و بي تقصيرند سنگين تمام ميشود ، خود مسئولين ميدانند فردي سايت سرويس دهي وبلاگ رايگان راه اندازي مي کند و شخصي ثبت نام ميکند و وبلاگ سياسي و مستهجن يا .....راه مي اندازد ، مسئولين محترم فقط مالکيت دامين سرويس دهي وبلاگ رايگان را بررسي ميکنند و فردي که براي پيشرفت کشور هزينه کرده و سرويس رايگان ميدهد را دستگير مي کنند و يا سرويسهاي ديگر مانند اپلود سنتر يا هاست و دامين...... در حالي که ميتوانند با صحبت يا نامه اي سرويس دهنده يا شرکت هاست و دامين را خبر دهند و يا درخواست مشخصات باز کننده وبلاگ يا اپلود کننده عکس يا مشتري هاست و دامين را بکنند و نه اينکه انان نيز مجرم گردتد!

اينک اين افراد اگر زن و بچه و فاميل داشته باشند ، اگر شرکت معتبر داشته باشند ؛ چگونه مي توانند به افرادي که تخصص در رايانه ندارند اثبات کنند عکس و مشخصاتي که از انها در تلويزيون پخش ميشود ، تصادفا وارد ماجرا شده اند و اهل برنامه هاي ضد اخلاقي نيستند؟؟؟

از مسئولين تقاضا ميکنم کار خود را با معرفي افراد بي گناه به اتمام نرسانند ؛ انان که تصادفا وارد جريان شده اند و اصلا اهل اين برنامه ها نيستند را بدنام نکنند.

متشکرم

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74

متشکرم
حالا چرا اینجا پست زدی؟
نکنه تو هم فکر کردی منم جزو تیم دستگیری هستم :D

ولی به نظر من اگر ثابت بشه کسی آگاهی نداشته که از سرویس چه استفاده ای میشده ، مجازات سنگینی نمیشه
البته ادعایی که شما میکنی باید ثابت بشه ولی شک دارم داشتن یک سایت پربازدید سک.سی از دید ادمین سرورها مخفی بمونه

-------------
راستی سایت گرداب به 2 مورد جواب داده:

چرا سایت سک.سی رو می بندین هر کی رو میزارن توی گوره خودشون
---------------------------------------------
پاسخ:دوست گرامی عمل هر فرد به خودش ربط دارد اما وقتی افرادی حریم شخصی شما و مردم جامعه را از بین می برند باید با آنها مدارا کرد؟!!!
من با نظر مسعود موافقم اینا اصلا بحث سکس براشون مطرح نیست، فقط چند وقت یکبار می خوان یه تلنگر بزنن که بگن هنوز گلوی ملت توی توی دستشونه
---------------------------------------------
پاسخ:می فرمایید گلوی ملت دستشونه!!!
دوست گرامی ملت ایران اسلامی هیچ گاه خواهان انتشار این محتوا نبوده و نخواهد بود چطور این ادعا را می کنید!!!
http://gerdab.ir/fa/pages/?cid=176

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
پاسخ سایت گرداب را ببینید:
دوست گرامی ملت ایران اسلامی هیچ گاه خواهان انتشار این محتوا نبوده و نخواهد بود چطور این ادعا را می کنید!!!

این «ملت ایران» به عنوان ملتی بالغ و عاقل طبیعتا در چنین مواردی حق انتخاب دارد و شما(+****+سایت گرداب)نماینده سلایق شخصی آنها نیستید. این «ملت ایران» می تواند از این محتوی استفاده نکند، می تواند وارد این سایتها نشود، من حتی یکبار با اسپمی که مرا به یک سایت پورنوی ایرانی رهنمود بکند روبرو نشده ام، طی شش سال استفاده از اینترنت با این سایتها ارتباطی نداشته ام، فقط به این دلیل که «نخواسته» بودم. و کسی هم هست که «انتخاب» می کند وارد این سایتها بشود، به قولی از ده ها مانع و سد اینترنتی عبور بکند و به «معبود و معشوق» برسد. آن یک سوم ِ میلیون عضو این سایت لابد جزئی از «ملت ایران» نبودند، بازدیدکنندگان میلیونی آن سایت در ماه طبق معمول حق انتخاب ندارند، سایت گرداب به عنوان نماینده آنها انتخاب شده و تصمیم می گیرد چه می خواهند و چه نمی خواهند.

اولا جرم باید تعریف پذیر و مشروع باشد، «عناد با ****» و «توهین به مقدسات» و این مهملات اساسا خود جرم بودنشان سالهاست یکی از جرایم سیاسی هیئت حاکمه است. ثانیا پرونده سازی و اتهامات فله ای برای عده ای آدم و بعد گرفتن «اعترافات تلویزیونی» پروژه ای است سی ساله، بی اعتبار، برضد تمام حقوق انسانی متهم و عملی یکسر شنیع که ره به ترکستان داشته، دارد و خواهد داشت. ثالثا، همانطورکه گفتم مکانیزم قرار دادن چند جرم «محکمه پسند» و «واقعی» به علاوه ده ها جرم واهی و از اساس چرند در پرونده ی متهمین طی تمام این سالها روشی بوده برای پاشیدن خاک در چشم ملت و عربده جویی فاشیستی، اگرنه انتشار زندگی خصوصی دیگران در محیطی عمومی و قرار دادن تصاویر مستهجن از کودکان جرمی است مشخص و بدیهی، اما باید مجازاتی متناسب با وسعت جرم(نصف کاربران اینترنت؟)و همچنین موازین انسانی داشته باشد نه با مصداق «حق جویم و حق گویم و حق پویم».. رابعا، در ایران همه همدیگر را می شناسند و این بازیها را سالهاست که فرا گرفته اند.

پ.ن:
آیا می شود این حمایت همه جانبه کاربران پرشین تولز از اقدامات اخیر **** پاسداران را نوعی زرد کردن عمومی تلقی کرد؟ بله. بالاخره بعد از 2500 سال دیکتاتوری پرافتخار، رندان حق پرست یک چیزهایی هم باید یاد گرفته باشند، مثلا اینکه برای کنترل خوب باید قوه تخیل قوی ِ ایرانیان را تغذیه کرد. کاربران پرشین تولز که نود و پنج و نیم درصدشان(بطور ناخالص)اگر آواتارشان آپلود نمی شد یا جورابشان سوراخ می شد تاپیک می زدند «لعنت بر پدر دزدشان»، حالا دانه دانه می روند دست ِ دست اندرکاران را به گرمی می فشارند و تبریک می گویند و عیدی می دهند! (یحتمل)ترسیده اند بنده های خدا، تقصیری هم ندارند، همه ما با «وحشتهای این چنینی» که منشاء محدودی دارند ولی خیلی زود بطور تساعدی فراگیر و گسترده می شوند آشناییم: مبادا بخاطر ماهواره بیایند سراغمان، مبادا بخاطر مشروب بریزند توی خانه، منم چند جلد کتاب ممنوعه دارم نیان سر وقتم، مبادا دخترمان را بخاطر حجاب ببرند، مبادا پسرمان را در دانشگاه بگیرند... بدبختی که از حد گذشت چه یک وجب چه دو فرسخ.

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
امضات منو کشته امیر.بزن قدش..

kaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آمار بازدید از این تاپیک نشون میده که تا الان 100000 نفر تقریبا روزانه از سایت های پلمپ شده بازدید میکردند
این قضیه برای خیلی ها اهمیت داره

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
آمار بازدید از این تاپیک نشون میده که تا الان 100000 نفر تقریبا روزانه از سایت های پلمپ شده بازدید میکردند
این قضیه برای خیلی ها اهمیت داره
باز یکی از روی تصورات خودش به همه توهین کرد !!

من انکار نمی کنم که خیلی از سایتا سیاسی رو زیر نظر دارم و احتمال این حرکت رو در موردشون بعید نمی دونم
برای این دارم دنبال میکنم

وگرنه فیلم و عکس سک.سی متعلق به هر ملیتی به زبان خودشون به حد کافی هست و اگر کسی بیماری روانی نداشته باشه که حتما ایرانی باید بببینه نیازی به این سایتا نبوده براش :wacko:

من مثل شما از طرف دیگران صحبت نمی کنم ولی به شما قول میدم عده زیادی که از این تاپیک دیدن کردن حتی اونجا عضو نبودن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا