برگزیده های پرشین تولز

گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
باز یکی از روی تصورات خودش به همه توهین کرد !!

من انکار نمی کنم که خیلی از سایتا سیاسی رو زیر نظر دارم و احتمال این حرکت رو در موردشون بعید نمی دونم
برای این دارم دنبال میکنم

وگرنه فیلم و عکس سک.سی متعلق به هر ملیتی به زبان خودشون به حد کافی هست و اگر کسی بیماری روانی نداشته باشه که حتما ایرانی باید بببینه نیازی به این سایتا نبوده براش :wacko:

من مثل شما از طرف دیگران صحبت نمی کنم ولی به شما قول میدم عده زیادی که از این تاپیک دیدن کردن حتی اونجا عضو نبودن

لطفا شما دم از توهين نزن:mad::mad::mad: !!! خود شما به اندازه کافی به همه توهين کردی و همه رو جاسوس اسرايل خوندی !!!
اوايل تاپيک با حرفات موافق بودم ولی الان تنها نقطه اشتراکمون اينه که کار آويزون رو غلط ميدونستيم - البته من از نظر تجاوز به حريم شخصی و دزدی هاش منظورم هست !!

پاراگراف يکی مونده به آخرتو جواب نميدم و جواب پاراگراف آخرت هم مثل پاراگراف اول هست

وقت بخير

mehdi0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من این افراد بخصوص سردسته هایشان .از مصادیق مفسدین فی الارض هستند و باید در ملا عام اعدام بشوند .

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
وقتي صورتشون شطرنجيه ! بعيده بخوان چنين كاري كنن.
از مهدي بپرسين بهتون ميگه!!!!!!!!!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
بدبختها تو خواب هم نمیدین که گرفتار بشن چون اصلا تو ایران نبودن!
کثیف ترین کارهاشون هم ترویج روابط با محارم بود.

mohammad_agha

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان یک سوال

اگر کسی تمام پسورد هایی رو که ادمین مثلا اویز داشته رو داشته باشه و یک بک اپ هم از دیتا سنتر اویز داشته باشه

و درکانادا یا هر کجا خارج از ایران باشه.

می تونه دوباره این رو بالا بیاره وری استور کنه؟

بعد از اون هم پسوردکنترل پنل ادمین وبقیه رو تغییر بده.

می دونم بعید هست ولی از نظر شبکه امکان این کار هست دیگه درسته ؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوستان یک سوال

اگر کسی تمام پسورد هایی رو که ادمین مثلا اویز داشته رو داشته باشه و یک بک اپ هم از دیتا سنتر اویز داشته باشه

و درکانادا یا هر کجا خارج از ایران باشه.

می تونه دوباره این رو بالا بیاره وری استور کنه؟

بعد از اون هم پسوردکنترل پنل ادمین وبقیه رو تغییر بده.

می دونم بعید هست ولی از نظر شبکه امکان این کار هست دیگه درسته ؟
خب بله دیگه کسی که همه اینایی که گفتید رو داشته باشه میتونه برگردونه

satlamerd

Registered User
لایک‌ها
0
سایت پرشین تولز هم به گرداب خواهد رفت.

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
به نظر من این افراد بخصوص سردسته هایشان .از مصادیق مفسدین فی الارض هستند و باید در ملا عام اعدام بشوند .
شما حتما برو به روانپزشک چون مشکل روانی داری

و از اعدام یه نفر خوشحال می شی

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
لطفا شما دم از توهين نزن:mad::mad::mad: !!! خود شما به اندازه کافی به همه توهين کردی و همه رو جاسوس اسرايل خوندی !!!
اوايل تاپيک با حرفات موافق بودم ولی الان تنها نقطه اشتراکمون اينه که کار آويزون رو غلط ميدونستيم - البته من از نظر تجاوز به حريم شخصی و دزدی هاش منظورم هست !!

پاراگراف يکی مونده به آخرتو جواب نميدم و جواب پاراگراف آخرت هم مثل پاراگراف اول هست

وقت بخير
چقدر جالبه ! :lol:
یعنی شما نفهمیدی توی اون تاپیک من شوخی کردم ؟ طرف اومده شماره حساب داده ، منم یه چیزی گفتم بمونه تو کف.
ضمنا چرا دنباله نقطه اشتراکید!؟

یه نفر کاملا جدی و آماری گفته هرکی این تاپیک رو دنبال میکنه حتما اون سایتارو هم مشاهده میکرده
من از طرف خودم گفتم که بیکار نیستم ....

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
چقدر جالبه ! :lol:
یعنی شما نفهمیدی توی اون تاپیک من شوخی کردم ؟ طرف اومده شماره حساب داده ، منم یه چیزی گفتم بمونه تو کف.
ضمنا چرا دنباله نقطه اشتراکید!؟

یه نفر کاملا جدی و آماری گفته هرکی این تاپیک رو دنبال میکنه حتما اون سایتارو هم مشاهده میکرده
من از طرف خودم گفتم که بیکار نیستم ....

تو جامعه مجازی بايد مرزی بين شوخی و جدی قائل شد کاربر گرام .
دنبال نقطه اشتراک نيستم، اشتراک بر اساس صفات ذاتی 2 يا چند مجموعه هست ... پس لازم نيست من دنبالش باشم ! از اول بوده !
همون اندازه که لحن شما ميتونسته شوخی باشه، مال ايشون هم ميتونست شوخی باشه !!!
بعد شوخی زياد بی مزه ميشه !
به هر حال بهتره خبر رو دنبال کنيم نه حاشيه
پس چرا سايت رو با ساير متهمين به روز نميکنن ؟!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
به نظر میاد فعلا دارن جامعه رو تست میزنن و فیدبک هارو مشاهده
توی همین تاپیک شوخی یا جدی دیدیم که باعث نگرانی بعضی از خانواده های کاربران هم شده ! اگر جامعه ظرفیت انتشار بیشتر مسائل رو نداشته باشه ، احتمالا یا توی سایت ادامه میدن یا دیگه چیزی نمیزارن

درستش هم همینه! اینکه ما سالهاست در مورد خطرها و مشکلات اینترنت در تیوی هیچی نگیم یهو ظرف 1-2 هفته چنین بار اطلاعاتی رو روی خانواده ها آپلود :D کنیم ، نفع که نداره هیچ ، ضرر هم داره

kaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قافیه چون به تنگ آید
شاعر به جفنگ آید

غریضه جنسی در جسم و روح همه جوون های ایرونی هست
سایت های ایرانی نشد سایت های خارحی و لابی های صهیونیستی و مناشه امیری که هست
بابا اگر میخوان جلوی فحشا در ایران گرفته بشه باید روابط دختر و پسر آزاد بشه

توی ایران جلوی هرچیزی که بیگرن بدتر میشه

kaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه دل و جراتی داره این مغازه دار که پوستر زن به شیشه مغازه زده !!!!!!!!!

4qft3.jpg

در یکی از پاساژهای شهرستان لامرد

که امروز گرفته شده

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
من بالاخره نفهميدم اينا كه خارج بودن چجوري گرفتن!
ميشه يكي بگه؟

gaurddragon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با توجه به اينکه پروژه هاي انجام گرفته توسط نيروهاي **** يا …. مفيد بوده و نتيجه بخش بوده ، اما اشتباهات بارزي نيز داشته اند که شايد براي خودشان به چشم نيايد اما براي آناني که تصادفا وارد اين ماجرا شده اند و بي تقصيرند سنگين تمام ميشود.
آناني که در زمينه رايانه تخصص دارند ميدانند که براي راه اندازي يک سايت به ثبت دامين ، فضاي سايت نياز است ، که اينکار توسط شرکتهاي خصوصي انجام ميشود ، حال اگر شرکتي با دريافت وجه دامين و هاست را به مشتري تحويل دهد از کجا بداند چند ماه بعد چه چيزي طراحي ميشود براي سايت؟ آيا سرويس دهنده آنقدر زمان آزاد دارد که هرروز وارد صدها يا هزاران سايت مشتريان خود شود و آنها را بررسي کند؟؟؟؟
بديهي است اين امر غير ممکن است
درست است آنان بايد مورد بازجويي و سوال قرار گيرند تا به اهداف پروژه رسيد اما نه اينکه با پخش مشخصات آنان و عکس در تلويزيون آبروي آنان را برد.

من در شبکه سوم سيما اسم و عکس مديران و مسئولين بسياري از شرکتهاي بزرگ مانند روند تازه(OurIran) ، ايران اکسپلورر (IranExplorer ) ، وطن هاست (VatanHost)، هاست ايران (HostIran ) ، و پرشين سرورز و ............. را ديدم. کافيست فيلم را ضبط کرده و متوقف کنيد و با دقت ببينيد.

کار مسئولين واقعا ستودنيست و کار نشدني را شدني کردند و نمره 20 دارند که بزرگترين راه اندازان سايتهاي مستهجن را گرفته اند.
و همه موافقند که را ه اندازان اينگونه سايتها هم از لحاظ روحي مانند آبرو و پخش تصاوير و هم مجازات جسمي يا مالي يا..... ولي راه اندازان واقعي فقط، نه کساني که فکر کنم نصف اين متهمان در ليست مرتبط به شرکتهاي هاستينگ و يا دامين و يا وبلاگ دهي و يا اپلود سنتر هستند.

اما اين نقص که براي آناني که تصادفا وارد اين ماجرا شده اند و بي تقصيرند سنگين تمام ميشود ، خود مسئولين ميدانند فردي سايت سرويس دهي وبلاگ رايگان راه اندازي مي کند و شخصي ثبت نام ميکند و وبلاگ سياسي و مستهجن يا .....راه مي اندازد ، مسئولين محترم فقط مالکيت دامين سرويس دهي وبلاگ رايگان را بررسي ميکنند و فردي که براي پيشرفت کشور هزينه کرده و سرويس رايگان ميدهد را دستگير مي کنند و يا سرويسهاي ديگر مانند اپلود سنتر يا هاست و دامين...... در حالي که ميتوانند با صحبت يا نامه اي سرويس دهنده يا شرکت هاست و دامين را خبر دهند و يا درخواست مشخصات باز کننده وبلاگ يا اپلود کننده عکس يا مشتري هاست و دامين را بکنند و نه اينکه انان نيز مجرم گردتد!

در همه ي دنيا چيزي به نام Abuse Department وجود دارد که از طريق آن فعاليت غير قانوني کاربران سايت يا مشتريان گزارش داده مي شود
اگر اين عدالت است پس Yahoo! ,Blogger.com , BlogSpot, . و شرکتهاي ديگر دنيا تا کنون بايد يا بسته شده باشند يا صاحبانشان دستگير چون صد در صد افرادي ثبت نام کرده اند در اين سايتها که مثلا ضد همان آمريکا وبلاگ يا سايتشان باشد اما به Abuse Department گزارشات داده مي شود و سايت بسته ميشود نه اينکه بريزندو بگيرند و ببرند !!!

اينک اين افراد اگر زن و بچه و فاميل داشته باشند ، اگر شرکت معتبر داشته باشند ؛ چگونه مي توانند به افرادي که تخصص در رايانه ندارند اثبات کنند عکس و مشخصاتي که از انها در تلويزيون پخش ميشود ، تصادفا وارد ماجرا شده اند و اهل برنامه هاي ضد اخلاقي نيستند؟؟؟

از مسئولين تقاضا ميکنم کار خود را با معرفي افراد بي گناه به اتمام نرسانند ؛ انان که تصادفا وارد جريان شده اند و اصلا اهل اين برنامه ها نيستند را بدنام نکنند.

مدير يک شرکت هاست و دامين
متشکرم

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
قافیه چون به تنگ آید
شاعر به جفنگ آید

غریضه جنسی در جسم و روح همه جوون های ایرونی هست
سایت های ایرانی نشد سایت های خارحی و لابی های صهیونیستی و مناشه امیری که هست
بابا اگر میخوان جلوی فحشا در ایران گرفته بشه باید روابط دختر و پسر آزاد بشه

توی ایران جلوی هرچیزی که بیگرن بدتر میشه

نه ممنون !! تو ايران همين الانش امنيت نيست ! اگه آزاد بشه خيلی بدتر هم ميشه ! تا 20 سال آينده هم فکر نکنم فرهنگش بياد

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من بالاخره نفهميدم اينا كه خارج بودن چجوري گرفتن!
ميشه يكي بگه؟
واقعا این سوال هنوز بی جواب مونده ها! خیلی ها هم از من میپرسن! منم میگم نمیدونم والا!!!!!!!!!!!!!!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اوه اوه!

بچه ها بیچاره شدیم!

ظاهرا دیشب توی تلویزیون مستند شوک رو نشون داده و کلیت بروبچز نت رو برده زیر سوال گفته هرکی بره تو نت دیگه فاتحه اش خوندس!!

آخه امروز بابامو دیدم یقمو گرفت میخواست منو بزنه! گفتم چی شده مگه! گفت توی برنامه شوک اینجوری گفتن..

خدا رحم کنه با این برنامه های مخربی که از تلویزیون ایران پخش میشه :(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا