برگزیده های پرشین تولز

گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ataamini

Registered User
لایک‌ها
8
ميشه ادامش نديد؟
مديرا لطف ببندنش ديگه بسه.
من خودم ايجادش كردم اين تاپيكو حالا هم ميخوام ببنديدش.فكر كنم ديگه همه هر چي ميخواستن بدونن فهميدن ديگه.
به قول پويا ادامه اين بحث نه به نفع فرومه نه به نفع كاربراش

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ميشه ادامش نديد؟
مديرا لطف ببندنش ديگه بسه.
من خودم ايجادش كردم اين تاپيكو حالا هم ميخوام ببنديدش.فكر كنم ديگه همه هر چي ميخواستن بدونن فهميدن ديگه.
به قول پويا ادامه اين بحث نه به نفع فرومه نه به نفع كاربراش

به مدیر بخش پی ام دادید؟ صلاح بدونه میبنده چون استارتر تاپیک هم هستی بیشتر قبول داره

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
آقایون توجه داشته باشید الان زیر نظر گرداب هستید.
اینجا جای هر حرفی نیست

از مدیران هم می خوام که این تاپیک رو ببندن چون امکان داره به ضرر برخی از دوستان باشه

از نظر من دو دلیل عمده که باعث میشه افراد در این تاپیک پست بزنن :

_خود شیرینی
_مخالفت
من یکی که فقط واسه خودشیرینی پست میزدم. مخالفتی هم اصلا و ابدا ندارم. شمارو نمیدونم.

التماس دعا

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
من به شخصه هیچ وقت داخل سایت آویزون نرفتم. و هیچ وقت هم علاقه به این سایت نداشتم.برای خیلی از جوان ها متاسفم. جوان هایی مثل خودم و توی این سن و سال بحرانی...

آخه یه نفر آدرس این سایت رو به ما نداده بود!! نامردا یه ندایی چیزی حالا که بستنش تعریفشو می کنید؟! دیگه چه فایده! نکنه جیگر داد کام رو هم بستن؟ برا تست این که قیلتر شکنی که استفاده می کنم کار می کنه اول میرم تو اون! یکی دو ماهه احتیاجی به قیلتر شکوندن نبیده . برم یه سر بزنم ببینم چه خبره

sinajo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند سایت غیر اخلاقی بزرگ ایران چندی پیش بسته شده و همشون ری دیارکت میشن به سایت گرداب

نظرتون چیه ؟ به نظر شما مدیران این سایتها در کانادا و سایر کشورها دستگیر شدن؟

نحوه دستگیری مدیر سایت چگونه بوده است؟

از چه ترفندهایی برای ردیابی کاربران فعال این سایتها استفاده کرده اند ؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من به شخصه هیچ وقت داخل سایت آویزون نرفتم. و هیچ وقت هم علاقه به این سایت نداشتم.برای خیلی از جوان ها متاسفم. جوان هایی مثل خودم و توی این سن و سال بحرانی...

آخه یه نفر آدرس این سایت رو به ما نداده بود!! نامردا یه ندایی چیزی حالا که بستنش تعریفشو می کنید؟! دیگه چه فایده! نکنه جیگر داد کام رو هم بستن؟ برا تست این که قیلتر شکنی که استفاده می کنم کار می کنه اول میرم تو اون! یکی دو ماهه احتیاجی به قیلتر شکوندن نبیده . برم یه سر بزنم ببینم چه خبره
توهم دلت میخواد سنگ بشی انگار

آخه من نمیدونم چرا جوانان ما همش دنبال این سایت ها هستن. بابا برید ازدواج کنید خوب.

بیا برو این سایت همه چی توش هست کلی سرگرم میشی و حواست پرت میشه دیگه نمیری سراغ اون سایت های لهو و لعب:

www.tebyan.net

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
منم واسه خودشيريني پست دادم
چاكره بچه هاي ****

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
چون بعضی از دوستان پست هایی زدن که فکر نکنم به نفعشون باشه
بعضی ها مخالفت کردن با این اقدام اطلاعات

توجه داشته باشید همه ما تحت نظر اطلاعات هستیم
البته من مدیر اینجا نیستم ولی با نظر شما مخالفم!
چرا مدیر باید به خاطر یه عده ی کم در کل تاپیک رو تخته کنه؟ اصلا اگر پست بدی زدن بیان ویرایش کنن !
کاسه داغتر از آش :D

ولی موضوع مهمتر به نظر من اینه که هنوز برخی یاد نگرفتن وقتی از چیزی بدشون میاد یا مخالفن ، زمین و زمان رو به هم ندوزن و اولین چیزی رو که به ذهنشون رسید بلافاصله بنویسن
جالبه که **** اصل طرح رو مبارزه با سایتهای مستهجن اعلم میکنه و بعضی میگن اینا می خوان سیاسی هارو بگیرن اسمش رو گذاشتن مستهجن
لازمه بگم که **** نه از من میترسه نه از شما :blink: ! راحت میاد میگه من قراره کاربرای وبلاگهای ضد **** رو بگیرم :f34r: البته باز طرف بحث میتونه بگه که افکار عمومی و...

ولی به نظر من کاری که انجام نشده یه سری میشینن محاکمه میکنن خیلی وقت تلف کردنه

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
آقا من تو کفه اینم که Paypal نمیتونه بفهمه ما ایرانی هستیم بعد اینا حتی آدرس ما رو هم میتونن پیدا کنن
زیاد گندش نکن همون کارهایی که من گفتم انجام بدید عمرا کسی بتونه ip شما رو بدست بیاره فقط مهمترین نکته اینکه *** رو از ایرانی جماعت نگیرید سعی کنید خودتون مستقیما بگیرید.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر من هم بهتر هست که این تاپیک متوقف بشه.

مسلما هیچیک از ماها در جریان کامل وقایع نیستیم و نمیتونیم قضاوت درستی داشته باشیم.

شما در هر کشوری که هستید باید تابع قوانین و مقررات اون کشور باشید. حتی اگه قوانین براتون بی پایه باشه. تخطی از قوانین مساوی است با جریمه و پیگرد.

دارندگان این سایتها هم از قوانین کشور تخطی کرده اند پس باهاشون برخورد میشه. اینکه اینجا در مورد اینکه کار درسته یا نادرسته صحبت بشه فایده ای نداره. چون قانون قانون هست.

صرفنظر از مسائل شرعی ، فعالیتهایی که در این سایت انجام میشده بسیار نادرست بوده و موجب ضرر و صدمه به قشری از جامعه میشده. بدترین کار همون فیلمبرداری و تصویربرداری مخفیانه از مردم بوده که خب عمل ناجوانمردانه ایه.

سایتهای نامناسب و سایتهای مخالف کشور هم از قدیم در سیستم اینترنتی کشور مسدود میشدن و این جزو قوانین کشور هست.

به نظر من بهترین استفاده از اینترنت همون منبع اطلاعات و تجارت هست.
اینترنت بهترین کتابخونه و دایره المعارف و راه مناسبی برای کسب در امد هست.

با وجود همه تحریمها و فشارهایی که از طرف جوامع غربی روی کاربران ایرانی وارد میشه اما
شما میتونید اطلاعات و تجربیات خود رو در اینترنت بفروشید. (خیلی از فرومها پولی هستند و در قبال دریافت پول اطلاعات میدن)
میتونید از طریق فارکس یا راه های دیگر کسب در امد کنید که خیلی ها در ایران دارن اون رو انجام میدن. مثل خودم. البته کار سختی هست.
میتونید از طریق اگهی ها کسب در امد کنید که این راه البته برای بعضی از ایرانیها امکانپذیر هست.

فکر کنید راه های دیگه هم پیدا میشه.

اینترنت مکان مناسبی برای فعالیت های مفید هست. اگه ما یاد بگیریم که چطور میشه از این راه ها و ابزارهای مفید استفاده کرد دیگه وسوسه نمیشیم که دنبال سایتهای مذخرفی مثل این سایت های مسخره بریم.

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
البته من مدیر اینجا نیستم ولی با نظر شما مخالفم!
چرا مدیر باید به خاطر یه عده ی کم در کل تاپیک رو تخته کنه؟ اصلا اگر پست بدی زدن بیان ویرایش کنن !
کاسه داغتر از آش :D

ولی موضوع مهمتر به نظر من اینه که هنوز برخی یاد نگرفتن وقتی از چیزی بدشون میاد یا مخالفن ، زمین و زمان رو به هم ندوزن و اولین چیزی رو که به ذهنشون رسید بلافاصله بنویسن
جالبه که **** اصل طرح رو مبارزه با سایتهای مستهجن اعلم میکنه و بعضی میگن اینا می خوان سیاسی هارو بگیرن اسمش رو گذاشتن مستهجن
لازمه بگم که **** نه از من میترسه نه از شما :blink: ! راحت میاد میگه من قراره کاربرای وبلاگهای ضد **** رو بگیرم :f34r: البته باز طرف بحث میتونه بگه که افکار عمومی و...

ولی به نظر من کاری که انجام نشده یه سری میشینن محاکمه میکنن خیلی وقت تلف کردنه

بحث با شما ها هیچ وقت به نتیجه نمیرسه و تش بن بسته هنوز 24 ساعت نشده یوتوب فیلتر شده . شما داری از کسایی دفاع میکنی که .....

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
منم واسه خودشيريني پست دادم
چاكره بچه هاي ****

آواتارتو چرا عوض کردی! همون قبلیه خیلی باحال بود عادت کرده بودیم!

اینم قشنگه ها ! ولی خب با اون میشناسیمت. مخلصیم

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
آواتارتو چرا عوض کردی! همون قبلیه خیلی باحال بود عادت کرده بودیم!

اینم قشنگه ها ! ولی خب با اون میشناسیمت. مخلصیم

خسته شدم انقدر چه گوارا ديدم
اين واسه استراحت اومده
4 كريم

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بچه ها این کامنت رو الان توی وبلاگم گذاشتن :(

آی پیشو چک کردم واسه هندوستانه :(

55sfmiekhfubzi4ui1wk.jpg

مخلص همه بروبچز عملیاتی..

من روحمم از این چیزا خبر نداره به قرآن :(

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
اره عزيز

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
من یکی که فقط واسه خودشیرینی پست میزدم. مخالفتی هم اصلا و ابدا ندارم. شمارو نمیدونم.

التماس دعا
راستش منم خودم خیلی از این اقدام حفاظت اطلاعات خوشم اومده و کفمم بریده

این سایت های ایرانی فقط داشتن آبروی دختران و زنان رو می بردن چون نوجوان ایرانی اگه بخواد فیلم ببینه سایت خارجی خیلی زیاده

بحث با شما ها هیچ وقت به نتیجه نمیرسه و تش بن بسته هنوز 24 ساعت نشده یوتوب فیلتر شده . شما داری از کسایی دفاع میکنی که .....
کی میگه یوتوب فیلتر شده؟؟ واسه من که فیلتر نیست isp = parsonline

بچه ها این کامنت رو الان توی وبلاگم گذاشتن :(

آی پیشو چک کردم واسه هندوستانه :(

55sfmiekhfubzi4ui1wk.jpg

مخلص همه بروبچز عملیاتی..

من روحمم از این چیزا خبر نداره به قرآن :(
خوب بحث داره خیلی جالب میشه ، فکر تاپیک بسته نشه بهتر باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا