برگزیده های پرشین تولز

گزارشي از انهدام بزرگترين شبكه فساد اينترنتي در كشور

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا در تاپیک رو گل بگیرید بره . داره کم کم خطرناک می شه حسن !

kaseb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این هم نظرات خوانندگان سایت گرداب

ظرات بینندگان:
یک سایتهایی قابل تحمل هستند ولی برخی دیگر ...
کار جالبی بود و با دانشی که از شبکه دارم، باید بگویم کاری صبورانه و مداوم می طلبیده که برایم یکم عجیب بود.
کار جالب توجهی بوده !
خدایی کارتون حرف نداشت.همیشه آرزوم بود این سایت ها رو بتونم هک کنم.

به کارتون ادامه بدین.

اطلاع رسانی هم در صدا و سیما بیشر کنید.

راستی انم آدرس یه یکی دیگر از سایت های است که داره فعالیت میکنه.
..........هرچه سریتر جلشو بگیرین.
بعضی از ماها با دیدن حتی یک بار چنین سایتهایی گناه بزرگی مرتکب شدیم خدا مارو ببخشه مرسی از پیگیریتون اما خیلیای دیگه هستن که هنوز دارن به کارای کثیفشون ادامه میدن
مرسي بروبچ ****
دوستون داريم
دستتون درد نکنه که هوای جوناتون رو دارین..خدا میدونه تویه این دنایه مجازی یه بچه 14 ساله راحت میاد از یه جایه کوچیک که هنوز چشم و گوششم بستست چیزایی رو میبینه و میشنوه که فقط خدا باید بهش رحم کنه... بازم مرسی یا علی
من به مملکتم واقعاً افتخار میکنم که این گروه رو از بین بردند خیلی خوش حالم و باید تبریک گفت به نيروهاي اطلاعاتي **** پاسداران انقلاب اسلامي به خاطر این موفقعیت بزرگ از همینجا بهشون خسته نباشید میگم
قسمت اول مستند اعترافات محکومین شبکه های انتشار مطالب مستهجن و ضد دین در اینترنت در قالب برنامه شوک
چه زمانی تکرارمیشود?
-----------------------------------------
پاسخ:دوست گرامی تیزر 20 دقیقه ای معرفی محکومین بزودی در سایت قرار خواهد گرفت و بخش معرفی محکومین نیز تکمیل خواهد شد اما پخش قسمت های بعدی مستند شوک توسط سیما باطلاع ملت عزیز خواهد رسید
ّبنام خدا

آماده هرگونه همراهی و همکاری
بصورت سی دی تکثیر و توزیع نمایید
من از کسانی هستم که بازدید از این سایت ها برام عادت شده بود.بار آخر که سایت رو زدم با این آیه که مواجه شدم یه حالی عجیبی پیدا کردم.بدون اختیار چند دقیقه ای فقط نگاه کردم.و الان بعد از مدت ها به خودم اومدم...
سلام

آیا به این سوال توجه کردید که اصلا چرا این همه آدم از ایران میتونند به این سایت ها دسترسی پیدا کنند

سایت های *** این کارو انجام میدند
بعضی از سایت ها باعث این کار میشند که خیلی راحت فقط با 2000 تومان بتونی این کارو انجام بدی

به طور مثال .............
......... یکی از افرادی است که کار فروش *** رو انجام میده و چند سالی هم هست که کارش اینه و بیش از 20 تا سایت *** داره اگه ایشون رو بگیرید و امثال این آقا رو دیگه کمتر کسی میتونه به این چیزا دسترسی پیدا کنه

این .......... خودش جرثومه فساد است

با دریافت مبلغی حدود 2000 تومان این اجازه رو میده که هر کسی بتونه به این چیزها دسترسی پیدا کنه

بسم الله الر حمن الر حیم

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان اداره اطلاعات :

خدا پدر و مادرتان را بیامرزد . خدا امواتتان را با پیامبر اسلام محشور

گرداند. هزاران بار افرین . بار دیگر توانمندی و قدرت اداره اطلاعات

ایران باعث ایجاد حس غرور بیمانندی در منا ایرانیان شد . با شهامت

و دانش و قدرت اداره اطلاعات کشورمان ، به ایرانی بودنمان افتخار

میکنیم . نمیدانید وقتی اخبار پیروزی اداره اطلاعات در چنین عملیات

دشوار ی به گوشمان میرسد چقدر احساس غرور و وطن پرستی میکنیم.

یقینا اداره اطلاعات ایران توانایی برتری جستن به موساد و سی ای ای

را دارد . اما سه مطلب :

1 - متاسفانه اطلاع رسانی در مورد این موفقیت بزرگ بسیار اندک

و ناچیز میباشد ! من از رادیو بی بی سی از این کار بزرگ شما اگاه

شدم . لطفا برنامه های تلویزیونی درست کنید و این عملیات بزرگ را

در چندین برنامه به اطلاع مردم برسانید . البته از کانال اول و همچنین

از شبکه های ماهواره ای برای اگاهی تمامی ایرانیان جهان .

2 -در صورت امکان تا جایی که موارد امنیتی اجازه میدهد ، روش کار

و چگونگی بازداشت متهمین بخصوص انانی که در خارج بودند را در

وب سایت خود و همچنین در برنامه تلویزیونی شرح دهید . چون برای

ما بسیار جذاب و هیجان انگیز است .

3 - کار کثیف و غیر انسانی این متهمان بر همگان اشکار است . اما

از شما خواهش میکنم از برخورد قهر امیز و با خشونت با ایشان خودداری

نمایید . چرا که شکنجه و خشونت در دین مبین اسلام و روحیه ایرانی جایی

ندارد . البته یقین دارم شما این چنین خواهید کرد .

با سپاس فراوان . رضا
vaghean khoshhalam ke mibinam bel akhare in mofsedin ro dasgir kardin . Az hamin ja khaste nabashidi migam be sepah pasdaran va hoze moghabele ba jaraeme interneti.
Ajretun ba khoda
بنام خدا

در تهیه مستند و تیزر فراموش نشود تصاویری را که نگاتیو می کنید براحتی با نگاتیو مجدد پوزیتیو می شود پس آنچه را نمی خواهید قابل مشاهده باشد با روش های دیگر نامفهوم نمایید تا قابل برگشت نباشد.
سلام
مرسی من وبمسترم و خیلی خوشحال شدم که فکری به حال اینا کردید امیدوارم کل نت و پاک سازی کنید
خدا عمرتون بده که جلوی این کثافت کاری هارو میگیرید .. ولی هنوز سایتهایی هستن که دارن به کارشون ادامه میدن امیدوارم با یاری خدا دست اوونارم رو کنید در ضمن جایی هست که ما بتونیم سایت های فیلتر نشده رو معرفی کنیم؟ آدم وقتی میبینه این مملکت که با خون شهدا به ثمر رسیده اینجوری به فساد کشیده میشه از شهدا شرمنده میشه. خدا ایشالا با شهدا محشورتون کنه....
از گروه دوم كه تحت عنوان سوژه معرفي شدن هم كسي دستگير شده؟
ممنون اگه بگين
و خسته نباشين
افرین برشما حتی من نماز شب خون هم الوده شده بودم
درود بر شما .
خسته نباشید . در قسمتهای گسترده ای از این سایت ضبط و پخش کلیپ های رابطه ی جنسی تبلیغ و پشتیبانی میشد که شوربختانه آبرو شرم و حیا و احترام . ارزش خانواده و همسر . حریم خصوصی افراد که بیشتر به دام افتاده نیز بودند .
همه و همه زیر پا گذاشته میشد .
اقدام شما هر که هستید بسیار بجا پسندیده و قابل ستایش هست .
خدا خیرتون بده . به امید آن روز که آبروی هیچ بنده ای اینگونه ریخته نشه .
ولی هموطنان در پایان به این نکته نیز اشاره میکنم که نگاه به مسایل جنسی و روابط بین دو جنس باید به همین صورت که تحولی در اینجا بوجود آمد تغییر کنه .
شوربختانه از ایجاد وپس از اون گسترش و طرفداری این سایت باید به این حقیقت که در کشور ما بخاطر خیلی مسایل نگاه به روابط جنسی نگاه درستی نیست و نتیجه ی آن کسانی مانند فعالین این سایت و بهتر است بگویم
" مریض جنسی " هستند که روز به روز افزایش پیدا میکنند . امیدوارم مسئولین و مدیران که قدرتی دارند با دیدن واقعیت سعی در پیشگیری و تغییر و درمان این مشکل که خواه ناخواه در جامعه ما روز به روز ریشه دارتر میشود بپردازند و اینگونه اقدامات فقط جنبه ی آرامش بخش و گذرا نداشته باشد و فکری برای درمان ریشه ای نگاه مردم ایران به مسایل جنسی اندیشیده شود .
چون معتقدم محدودیت بیش از حد ایجاد شده و بدور از واقعیات در جامعه یکی از دلایل پیداش این سایت ها میباشد .
با سپاس
بسم الله و له الحمد

دست شما درد نکنه . اما کاش میشد خودم همه ی سایتها و وبلاگهایی رو که توهین دین دارن رو میبستم و نویسندهاشونو اگه آدم نمیشدن به درک میفرستادم .

خدا پدر و مادرتان را بیامرزد .
اعدامشان کنید تا عبرت سایرین شود.
سلام

وقتی که در چنین سایت هایی که تصادفی وارد ان می شدم می دیدم چطور به بهانه پاسداشت فرهنگ باستانی ایران زمین به اسلام و مسلمین و مقدسات شان توهین می کردند واقعا سرسام می گرفتم . خدارا شکر که گرفتار شدند وامیدوارم به سزای کارهایشان برسند
خیلی خوشحالم و متشکرم.
با امیرالمومنین (علیه السلام)محشور شوید
خدا قوت دستون درد نکنه کارتون عالی بود امیدکه کارتون مستدام باشه
خدا رحمت و برکاتش را نصیب شما فرماید.
آفرين به سربازاني كه امام بر دستانشان بوسه زد .
آفرين بر دلاورمرداني كه روزها و شبها نخوابيدند تا جوانان اين مرز و بوم آسوده بخوابند .
خودتان را با تقوي و اخلاص مسلح كنيد تا پاكيزه بمانيد .
همه در معرض خطريم .
مستند شوک را روی سایت youtube آپلود کنید، در آنجا سرعت پخش کلیپ های تصویری بهتر است.
راستی چرا تصاویر همه متهمان را منتشر نکردید؟ چند نفر بودند؟ نحوه دستگیری را هم حتما بنویسید.
---------------------------------------

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
بچه ها این کامنت رو الان توی وبلاگم گذاشتن :(

آی پیشو چک کردم واسه هندوستانه :(

55sfmiekhfubzi4ui1wk.jpg

مخلص همه بروبچز عملیاتی..

من روحمم از این چیزا خبر نداره به قرآن :(
ریپلی کن : پس سایتتون چرا باز نمیشه:D

در ضمن کسی ادعا نکرده 100% تیم مدیریتی رو گرفته ! افرادی که اسمشون هست رو گرفتن
مهم اینه که سایتها بعد این چند روز بالا نیومده و همون گرداب میاد . پس موضوع هک اشتباه بود
دستگیری هم به حدی بوده که دیگه سایتی در کار نیست ;)

(اگر کسی به حرفای من شک داره به ایمیلش با یه آدرس ناشناس تماس بگیره ببینه چه جوابی میاد ؟ )

Last edited:

Michael Angelo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تا حالا قیافه شایان و احسان رو ندیدم . فردا از شوک نشونشون می ده ببینیم کیا بودن این همه آیدی های ما رو بن می کرده
ahb7a1rz3soobjxkyuc1.gif

mfarzanegan

Registered User
لایک‌ها
2
آقا منصور برو بگو او عرفان ( همون که نظر داده بود ) بیاد به ما ثابت کنه :lol:
مطمئنم که اطلاعات الکی نمیاد آبروی خودشو ببره
اون نظری هم که برای شما گذاشتن کاملا سرکاری بوده

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
من پستهای این تاپیک رو نخوندم (خیلی زیاده!)
اما باتوجه به نظر چندتا از دوستان، استارتر تاپیک و بد ریپورتهایی که اومده تاپیک بسته میشه.

اگه موردی هست یا نظری دارید تو پی ام بگید
خواهشا در این مورد دیگه تاپیک نزنید.
ممنون از همگی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا