برگزیده های پرشین تولز

گزينه‌ي HIBERNATE ندارم!!!

asemani49

Registered User
لایک‌ها
56
igimax
[h=2]روش تشخيص، رفع اشكال و فعال نمودن Hibernate و Standby [/h]
سلام,در مورد یک مشکلی یک سؤال دارم.
فرض کنید یک کامپیوتری حدود نیم ساعت یا 20 دقیقه فعال نیست و کسی با آن کار نمیکند.اما وقتی میخواهیم دوباره شروع به کار کنیم(مثلا بعد از نیم ساعت) کامپیوتر هنگ میکنه و مجبوریم سیستم را ریستارت کنیم.این مشکل به چه دلیل میباشد؟
خودم نظرم این است که اسکرین سیور مشکل دارد یا درایور کارت گرافیک ناسازگار است.آیا اشتباه میکنم؟در کل این مشکل برای چی بوجود آمده و راه حل آن چی است؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام asemani49 عزيز
1.gif
فرض کنید یک کامپیوتری حدود نیم ساعت یا 20 دقیقه فعال نیست و کسی با آن کار نمیکند.اما وقتی میخواهیم دوباره شروع به کار کنیم(مثلا بعد از نیم ساعت) کامپیوتر هنگ میکنه و مجبوریم سیستم را ریستارت کنیم.این مشکل به چه دلیل میباشد؟
خودم نظرم این است که اسکرین سیور مشکل دارد یا درایور کارت گرافیک ناسازگار است.آیا اشتباه میکنم؟
. درايور كارت گرافيك كه هميشه در چنين حالاتي اولين احتمال بوجود آورنده خطا مي‌باشد! اما شما يك نكته را كامل مشخص نفرموديد!؟ آيا پس از برگشت به پاي سيستم پس از 20~30 دقيقه، سيستم در چه حالتي هست!؟ در حال نمايش Screen Saver ؟ يا Monitor Turn-off؟ يا Sleep يا ....!؟ در كل از زماني كه در ويندوز توانايي Software Turn off براي مانيتور‌هاي CRT و بعد LCD بوجود آمد ديگه Screen saver هيچ ارزشي ندارد و فقط اتلاف برق و انرژي است!

. شما درايور كارت گرافيك را عوض كنيد و Screensaver را Disable و Turn off Monitor را بپس از 5 يا 7 يا 10 دقيقه روشن نماييد و دوباره چك كنيد ببينيد مشكل حل مي‌شود!؟

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
91/09/23
26.gif
103.gif

بالا