برگزیده های پرشین تولز

گشت و گذار در تهران

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
از اين رو كه ديديم تب سفرنامه نويسي گل كرده و ما هم دوگولمون روشن شد خيلي مي خوام يك داستان بنويســم
سفرش به داخل كشور باشه و اونجا تهران است . اول از همه مي خوام از جناب ال چه اجازه كسب كنم كه آيا ميتونم
يك داستان هر چند بي مزه را كه اميدوارم خوب از آب در بياد بنويسم يا خير . بعدا شروع مي كنم

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
من از طرف ال چه اجازه میدم
من وکیل تام الاختیارشم

El Che

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نقل از tintin :
از اين رو كه ديديم تب سفرنامه نويسي گل كرده و ما هم دوگولمون روشن شد خيلي مي خوام يك داستان بنويســم
سفرش به داخل كشور باشه و اونجا تهران است . اول از همه مي خوام از جناب ال چه اجازه كسب كنم كه آيا ميتونم
يك داستان هر چند بي مزه را كه اميدوارم خوب از آب در بياد بنويسم يا خير . بعدا شروع مي كنم

:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

ما هاپوي كي باشيم بخواهيم به شما اجازه بديم تين تين جان.....من از مطالب همه دوستان لذت ميبرم و قطعن سفرنامه شما هم جالب باشه..هر جايي ديدني مخصوص خودش را داره و هزاران نكته براي بازگو كردن :)
در ضمن ببخشيد من اين تاپيك رو زود نديده بودم.
در ضمن الان پيشنهاد ميكنم نيرو و توانت را براي انتخابات بگذار كه مهمتره و بعد انتخابات شروع به نوشتن كن چون شايد اگه راي نديم ديگه از اينترنت و پي تي و از اين حرفا خبري نباشه :D
بحريني هم همچنان سرور ماست :rolleyes:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از El Che :
:blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:

ما هاپوي كي باشيم بخواهيم به شما اجازه بديم تين تين جان.....من از مطالب همه دوستان لذت ميبرم و قطعن سفرنامه شما هم جالب باشه..هر جايي ديدني مخصوص خودش را داره و هزاران نكته براي بازگو كردن :)
در ضمن ببخشيد من اين تاپيك رو زود نديده بودم.
در ضمن الان پيشنهاد ميكنم نيرو و توانت را براي انتخابات بگذار كه مهمتره و بعد انتخابات شروع به نوشتن كن چون شايد اگه راي نديم ديگه از اينترنت و پي تي و از اين حرفا خبري نباشه :D
بحريني هم همچنان سرور ماست :rolleyes:
26.gif
26.gif
26.gif
26.gif
26.gif
26.gif
خجالت نديد منو . بعد هم به پيشنهاد شما گوش مي كنم و اميدوارم يك چنين اتفاق تلخي نيفته .
باز هم مي گم الان اهل كفر هم به فكر انتخابات افتادند ديگه ما كه جاي خودمونو داريم :D

بالا