برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی آزاد بخش بازی های کامپیوتری

sinafl

Registered User
لایک‌ها
26
رفقا اینجا کسی cs go آنلاین بازی می کنه ؟ می خواستم بدونم حتما باید بازی رو از استیم بخرم تا بتونم رو سرور ها بازی کنم یا سرور کرک هم داره ؟ راستی فیفا 16 کرک شد من رو هم تگ کنید بی زحمت ! ممنون .

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
استاد خبری از فیفا 16 نشد ؟ ما فایل شو داریم به همراه آپدیت ولی فعلا رو کامپیوتر قابل استفاده نیست . یه کرک هم براش اومده که درست عمل نمی کنه
تا الان هیچ کرک معتبری عرضه نشده.
یه هفته پیش "برد سیستر" سرگروه 3DM ادعا کرده بود که نسل دوم قفل های محافظتی دنووو رو شکسته و در آینده ی نزدیک کرک بازی های محافظت شده با این قفل رو عرضه میکنه.
فکر میکنم مثل پارسال باید چند هفته بعد از شکسته شدن برای عرضه ی کرک فیفا صبر کرد، مگر اینکه تجربشون زیاد شده باشه.
متاسفانه دنووو هر سال در حال ارتقا و تکامل هست و شرکت های زیادی برای استفاده از این سیستم محافظتی ثانویه ی دی آر آم، اشتیاق نشون دادن. و البته که EA زالوصفت تو صف نفر اول واستاده.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
چند وقت پیش مطلبی مطالعه کردم که همین خواهر پرنده ادعا کرده بود که اگر اوضاع به همین ترتیب پیش بره، تا چند سال دیگه هیچ بازی خاصی کرک نخواهد شد.
یه جورایی میخواست بگه که کشتی دزدان دریایی در آستانه ی به گل نشستن هست.

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
یه هفته پیش "برد سیستر" سرگروه 3DM ادعا کرده بود که نسل دوم قفل های محافظتی دنووو رو شکسته و در آینده ی نزدیک کرک بازی های محافظت شده با این قفل رو عرضه میکنه.
فکر میکنم مثل پارسال باید چند هفته بعد از شکسته شدن برای عرضه ی کرک فیفا صبر کرد، مگر اینکه تجربشون زیاد شده باشه.
متاسفانه دنووو هر سال در حال ارتقا و تکامل هست و شرکت های زیادی برای استفاده از این سیستم محافظتی ثانویه ی دی آر آم، اشتیاق نشون دادن. و البته که EA زالوصفت تو صف نفر اول واستاده.
ممنون دوست عزیز . توضیحات جامعی دادید
من ps4 استفاده می کنم ولی فیفا با pc هم بسیار لذت بخش و خاطره انگیز هست
لطفا در صورت ارائه کرک مطمئن منو بی خبر ندارید

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
بچه ها این ارور رو موقع اجرای بازی داد
photo_2016_02_28_19_00_21.jpg

چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید!

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
کسی اینجا فروشگاه معتبر برا خرید سی دی کی فیفا 16 سراغ داره؟

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
بچه ها این ارور رو موقع اجرای بازی داد
photo_2016_02_28_19_00_21.jpg

چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید!
این ارور ویندوز است و معمولا به خاطر نرم افزار جانبی بازی ها است . پیشنهاد میشه تمام نرم افزار های مورد نیاز برای اجرای بازی را نصب کنید. کرک بازی را درست کپی کنید و مطمئن شوید که آنتی ویروستون پاکش نمیکنه

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
ایینجا چرا اینطوری شده کسی نمیخواد یه سرو سامانی به این بخش بده؟

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
چی بگم والا . منم همین سوالو دارم
همه ریختن پاتوق هرچی حرف بی حساب دارن میزنن کل انجمن رفته زیر سوال یکی از بهترین بخش ها که اینجاس به خاطر بی توجهی سوت و کور مونده هزار تا تایپیک بی جهت باز شده اینجا

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
وضعیت پیچیده ای شده برا گیمرای وطنی
از یه طرف بیشتر بازی ها داره آنلاین میشه و با کیفیت افتضاح و قیمت افسانه ای نت، عملا بازی ارزششو از دست میده.
از طرف دیگه بازی های PC کرک نمیشه و کنسول ها هم کپی خور نمیشه.
من فکر میکردم بعد از لغو تحریم ها مثلا شرکت هایی مثل گیم استاپ برای ایران برنامه ای چیزی داشته باشن، که فعلا خبری نیست. مثل اینکه تحریم های نرم افزاری شدید هم شده.

همچنین در کل متاسفانه اینقدر دنیای گیم صنعتی شده که بیشتر اخبار، درباره ی نسخه های انحصاری و دی ال سی های پولی هست. سالی بیشتر از دو سه تا عنوان درست درمون، چیز دیگه ای عرضه نمیشه. اگر یه فرنچایز هم گل کنه و بگیره، شرکت عرضه کننده اینقدر ازش میدوشه که کل سری رو بی اعتبار میکنه.

یاد روزای خوب گیم بخیر:

uy2wqi7zs6nptpvfpn0c.jpg

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

دوست من پس این فایلهایی که زده با اسم 3dm و ورژن یک و دو داره کرک نیستش ؟!

از دست این فیفا :|

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
سلام دوستان

شما با اون کرک ها بازی رو ثبت کنید ببینید بازی اجرا می شه یا نه

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام دوستان

نه هنوز کرک معتبری عرضه نشده، فقط فیفا نیست "جاست کاز 3" و "فارکرای پریمال" و "نسخه ی جدید تامب ریدر" و "گیرز آف وار اولتیمیت ادیشن" همه تو صف برای کرک شدن هستن.
حرف های زیادی گفته میشه، یه عده میگن 3DM چاخان کرده، یه عده میگن گذاشتن تا همه ی کرک ها رو یه جا ریلیز کنن تا دنووو حفره ی امنیتی رو برای بازی بعدی نبنده و ...
جالبی قضیه اینه که چندتا گروه دیگه هم دارن روی این قفل کار میکنن، وقتی یه چیزی شاخ بشه و جلب توجه کنه، انگیزه برای شکستنش هم بیشتر میشه.
شگفتی اینجاست که EA زالو صفت حتی روی نید فور اسپید جدید که دی آر آم آنلاین داره، هم از دنووو استفاده کرده.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
من یه تاپیک تخصصی و اختصاصی درباره ی کرک بازی ها باز کردم، امیدوارم ناخوشایند بچه های بالا قرار نگیره.
از دوستان درخواست میکنم که اگر صحبتی پیرامون این موضوع دارن به اونجا انتقال بدن. :general601:

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
من یه تاپیک تخصصی و اختصاصی درباره ی کرک بازی ها باز کردم، امیدوارم ناخوشایند بچه های بالا قرار نگیره.
از دوستان درخواست میکنم که اگر صحبتی پیرامون این موضوع دارن به اونجا انتقال بدن. :general601:
ممنون از اطلاعات خوبت و مرسی که پیگیر سوالات دوستان هستید

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,450
طبق این لینک در یوتیوب کرک نهایی فیفا 16 توسط شرکت 3dm منتشر شد ( 6 مارچ )
دنبال لینک دانلودش هستم

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
دوستان من یه جای BF Hardline گیر کردم .
با ماشین با اون پسره سیاه پوسته و دوست دختر قدیمیش داریم میریم که میرسیم به مخفیگاه بابای دختره
اونجا میندازنمون زندان
اینجای بازی باگ داره
تا تکون میخورم یه نگهبان بدون باز کردن در . از توی در مثل روح رد میشه و میاد منو میکشه و منم که دستام بستست کاری نمیتونم بکنم . حتی یه بار تونستم تفنگش رو بگیرم بکشمش ولی بازم محبوس بودم پشت در .

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوستان من یه جای BF Hardline گیر کردم .
با ماشین با اون پسره سیاه پوسته و دوست دختر قدیمیش داریم میریم که میرسیم به مخفیگاه بابای دختره
اونجا میندازنمون زندان
اینجای بازی باگ داره
تا تکون میخورم یه نگهبان بدون باز کردن در . از توی در مثل روح رد میشه و میاد منو میکشه و منم که دستام بستست کاری نمیتونم بکنم . حتی یه بار تونستم تفنگش رو بگیرم بکشمش ولی بازم محبوس بودم پشت در .
تنظیمات گرافیکی بازی و رزولوشن رو بیار بالا تا فریم ریت بره پایین، اونوقت حاجی در رو باز میکنه.

بالا