برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی ویژه خبری > امشب

FAO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر میرسه شما درباره چیزی که نمیدانید بحث میکنید !
من تا بحال در باره توسعه متقارن نشنیدم .

اما تئوری وجود داره به نام رشد متعادل ( 1950 نورکس و روزن اشتاین )
تئوری دیگری هم هست که بعد از آن مطرح شده با نام رشد نامتعادل ( هیرشمن 1958 ) که هر کدام را خواستید برایتان تشریح میکنم .

اما اقتصاد را نمیتوان با طعنه و بحث های پوپولیستی و فرافکنی تحلیل کرد . اقتصاد قواعد دارد این را آقای **** خوب میدانست و به همین دلیل به جای بحث اقتصادی همواره شروع میکرد به مثال های نامربوط و جزیی زدن از دولتهای گذشته . اگر یکبار متن کامل مناظره را که بسیاری از خبرگزاری ها منتشر کردند بخوانید میبینید که چه کسی فنی بحث میکرد و چه کسی به خاکی میزد .

با سلام
من در مورد چیزی که دیدم بحث میکنم!توسعه نا متقارن هم تئوری نیست یک اصطلاح است
منظور از توسعه نا متقارن هم در بحث دیشب مربوط به قسمتی بود که آقای ستاری اعداد و ارقامی ذکر میکردند و خیلی به آن استناد میکردند که در جواب آقای **** گفت این توسعه مربوط به کلیه مناطق است؟
آیا همانقدر که در تهران و سایر شهرهای بزرگ به قول شما توسعه داشتیم در مناطق محروم هم به این نحو بوده؟

من طرفدار شخص یا دولت یا ... خاصی نیستم و چیزی که میبینم رو بیان میکنم و نظر میدم

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من در مورد چیزی که دیدم بحث میکنم!توسعه نا متقارن هم تئوری نیست یک اصطلاح است
منظور از توسعه نا متقارن هم در بحث دیشب مربوط به قسمتی بود که آقای ستاری اعداد و ارقامی ذکر میکردند و خیلی به آن استناد میکردند که در جواب آقای **** گفت این توسعه مربوط به کلیه مناطق است؟
آیا همانقدر که در تهران و سایر شهرهای بزرگ به قول شما توسعه داشتیم در مناطق محروم هم به این نحو بوده؟

من طرفدار شخص یا دولت یا ... خاصی نیستم و چیزی که میبینم رو بیان میکنم و نظر میدم

fao جان من میدانم شما طرفدار شخص یا دولت خاصی نیستید . چون من هم شما را یک شهروند معمولی مثل خودم میبینم که از طرفداری سودی نخواهید برد . بهر حال من به لحاظ فعالیت هایم با فضای اقتصادی کشور تا حدی آشنا هستم و بنظرم آنقدر اشتباه در دوسال اخیر صورت گرفته که نه دکتر نادران و نه **** و نه هیچکس دیگری نمیتواند از دولت دفاع کند . بدبختانه اگر این دولت روش خود را تغییر ندهد وضع گرانی مسکن و میوه و ... بسیار بدتر خواهد شد .

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
آخه من نمی‌دونم با این اوضاعی که پیش اومده جای مناظره و دفاع هم باقی می‌مونه مگه؟!
مسکن سه برابر شده! هر روز هم گرون‌تر می‌شه ...

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من که گفتم ندیدم..

اما به نظر من احمدی نژاد در برابر گرگهایی که ملت رو چپاول میکنن مظلوم واقع شده !

پی نوشت: احمدی نژاد خودش گفت :
خوب به نظر شما چرا؟؟

آیا کوتاهی از دولت هست؟ یا واقعا دستهایی پشت پرده هست؟؟
به نظر شما کسی که چندین ساله به قول احمدی نزاد :
شیلنگ 8 اینچ با یه پمپ به بیت المال وصل کرده و با برق 3 فاز داره میکشه! "[/
QUOTE]
حاضر نیست به هر دری بزنه که لفت و لیسش قطع نشه ( و ا این افراد زیاد هستن ) حالا می خواد دولت رو بدنام کنه مردم رو بیچاره کنه جو سازی کنه تورم به وجود بیاره و ...

خوب جلوی همون شلنگ ها رو بگیره ، کسی جلوش رو نگرفته

اما ایشون برای اینکه تفکر خودش پیش بره کم خرج نمیکنه ، پس به نوعی ایشون هم داره تفکر خودش رو قالب می کنه یا به نوعی شیلنگ بسته !

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دیشب دکتر ستاری فر و دکتر **** مناظره کردند . تقریبا مساوی شدند. ستاری فر گفت درآمدی که احمدی نژاد توی دوسال از نفت بدست آورد خاتمی در شش سال و هاشمی در 7 سال بدست آوردند . بعد **** پرسید آیا خاتمی داشت و خرج نکرد ( بحث بر سر بودجه و خرج و مخارج بود ) ستاری فر هم گفت آره داشت و خرج نکرد .:f34r:
ادامه مناظره امشب هست . ( اگر دبه نکنند )

ایول ستاری فر !

ولی از اون اصفهانی ها تیزه ها :D

اگر احمدی ستاری فر رو میاورد توی کابینه ، یا حداقل شبیه این آدم ها رو تو کابینه اش میاورد ، الان هیشکی نمی تونست جلوش وایسه :wacko:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
ایول ستاری فر !

ولی از اون اصفهانی ها تیزه ها :D

اگر احمدی ستاری فر رو میاورد توی کابینه ، یا حداقل شبیه این آدم ها رو تو کابینه اش میاورد ، الان هیشکی نمی تونست جلوش وایسه :wacko:
اصولاً تو مملکت اصفهان همه تيزن ! بلکه بيشتر !!!

بالا