برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی فروشگاه های اینترنتی ایران

MMA-Fighter

Registered User
لایک‌ها
48
اگه کسی از دوستان فروشگاهی داره که میتونه محصولات آبکاری طلا (گل و خودکار) رو بفروشه به من پیغام بده. ابتدا هم تستی میذاریم ببینیم چی پیش میاد

pcwizard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
من به دنبال یک قالب فروشگاهی ترو تمیز بودم که که به قالب جنرال وردپرس رسیدم . (wp-general) . و فعلا برای آزمایش روی زیر دامنم http://shop.pcwizard.ir/ راه اندازیش کردم . حالا چند مورد :
1 - با توجه به اینکه قالب با این همه امکانات رایگان بود امکان داره که اسکریپت های مخرب و ... توش موجود باشه که از نظر امنیتی مشکل ایجاد کنه ؟ اگه بله چظوری شناسایی کنمشون ؟
2 - خیلی اسکریپت و css و آتاشغال داره سرعت خیلی پایینه ( البته توی پنل ادمبن هم خیلی پایینه ) با توجه به اینکه زیاد ووردپرس کار نکردم (بیشتر جوملا بودم تا حالا ) راهی برای افزایش سرعت و فشرده کردن اسکریپت ها وجود داره ؟
3 - مهمتر از همه کسی تا حالا با این قالب کار کرده ؟ اگه بله خوشحال میشم تجربیاتتون رو با بنده در میون بگزارید .

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
پیشنهاد می کنم
از فروشگاه ساز پرستاشاپ استفاده کنید.
عملکرد عالی
من به دنبال یک قالب فروشگاهی ترو تمیز بودم که که به قالب جنرال وردپرس رسیدم . (wp-general) . و فعلا برای آزمایش روی زیر دامنم http://shop.pcwizard.ir/ راه اندازیش کردم . حالا چند مورد :
1 - با توجه به اینکه قالب با این همه امکانات رایگان بود امکان داره که اسکریپت های مخرب و ... توش موجود باشه که از نظر امنیتی مشکل ایجاد کنه ؟ اگه بله چظوری شناسایی کنمشون ؟
2 - خیلی اسکریپت و css و آتاشغال داره سرعت خیلی پایینه ( البته توی پنل ادمبن هم خیلی پایینه ) با توجه به اینکه زیاد ووردپرس کار نکردم (بیشتر جوملا بودم تا حالا ) راهی برای افزایش سرعت و فشرده کردن اسکریپت ها وجود داره ؟
3 - مهمتر از همه کسی تا حالا با این قالب کار کرده ؟ اگه بله خوشحال میشم تجربیاتتون رو با بنده در میون بگزارید .

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
با سلام به تمامی دوستان
دوستان به چند تا سوال داشتم
اول اینکه میخوام یه فروشگاه اینترنتی بزنم مخصوص سی دی های اموزشی از جمله طراحی سایت و....
ومی خوام خودم تولید کننده باشم و فقط تو سایت خودم بفروشم این نوع سی دی اموزشی نیاز به مجوز های لازم نداره؟
یا باید اول مجوز سی دی های اموزشی بگیرم وبعد اونا ها رو تو شاپ قرار بدم..

باتشکر...

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان بنده یه چند تا سوال در مورد فروشگاه اینترنتی که میخوام افتتاح کنم میخوام یه مقدار تجربه ها تون در اختیارم بذارید...
دوستان بنده می خوام یه فروشگاه اینترنتی بزنم که فقط مخصوص پکیج های اموزشی از جمله طراحی سایت ...وغیره
این پکیج های اموزشی خودم طراحی کردم الان برای فروش پکیج های اموزشی نیاز به مجوز های لازم داره ؟
یامشکلی نیست مجوز داشته باشه ؟
دوم اینکه برای قیمت گذاری مشکلی نیست هر چند قیمت بذارم؟

باتشکر..

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
با سلام به تمامی دوستان
اول اینکه میخوام یه فروشگاه اینترنتی بزنم مخصوص سی دی های اموزشی از جمله طراحی سایت و....
ومی خوام خودم تولید کننده باشم و فقط تو سایت خودم بفروشم این نوع سی دی اموزشی نیاز به مجوز های لازم نداره؟

باتشکر...
باید بری از سایت سرآمد مجوز نشر دیجیتال بگیری که اگه روال اداری ایران هفت خان هست این یکی 14 خان و حداقل باید 6 ماه بودویی بماند که حراست و ازمون و مصاحبه و پرسو وجو از نزدیکان و بسیج و اطلاعات و..

saze20

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام به تمامی دوستان

باتشکر...
سلام
اگه میخواین برای فروشگاهتون نماد بیگیرید باید برای فروش CD و DVD باید مجوز بگیرید و ضمنا سی دی های شما باید هلوگرام داشته باشه و برای تکثیرش هم از انتشاراتیها استفاده کنید.
ولی اگه نماد نمیخواین نیازی به دریافت مجوز نیست

agahi90

Registered User
لایک‌ها
20
به نظر شما سایت های تبلیغاتی هم جز زیر گروه های فروشگاه های اینترنتی محسوب میشوند ؟

با سپاس آگهی90

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام دوستان بنده یه فروشگاه زدم خواستم بدونم اوایل که فروش کم هستش پرداخت درب منزل بزنم؟
حقیقت یه مقدار ترس دارم میگم اگه درب منزل بزنم احتمال برگشت چند درصد هست به نظر شما؟
یا پرداخت انلاین؟
اگه هم پرداخت انلاین می زنم کسی اعتماد نمیکنه با فروشگاه تازه تاسیس شده..

خواهشا یه مقدار راهنمایی کنید...

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
سلام دوستان بنده یه فروشگاه زدم خواستم بدونم اوایل که فروش کم هستش پرداخت درب منزل بزنم؟
حقیقت یه مقدار ترس دارم میگم اگه درب منزل بزنم احتمال برگشت چند درصد هست به نظر شما؟
یا پرداخت انلاین؟
اگه هم پرداخت انلاین می زنم کسی اعتماد نمیکنه با فروشگاه تازه تاسیس شده..

خواهشا یه مقدار راهنمایی کنید...
اصلا باید پرداخت در محل بذاری
کلا برای تمام فروشگاه های اینترنتی برگشتی جزو کار هست
اما میتونید این برگشتی ها رو کمتر کنید با خدمات خوب به مشتریان
ارسال سریع کالا
قبل ارسال با مشتری تماس بگیرید (تکنیک خود من) تعداد زیادی از برگشتی ها تون را جلوگیری میکند

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
باسلام دوستان بنده یه چند تا سوال در مورد فروشگاه اینترنتی که میخوام افتتاح کنم میخوام یه مقدار تجربه ها تون در اختیارم بذارید...
دوستان بنده می خوام یه فروشگاه اینترنتی بزنم که فقط مخصوص پکیج های اموزشی از جمله طراحی سایت ...وغیره
این پکیج های اموزشی خودم طراحی کردم الان برای فروش پکیج های اموزشی نیاز به مجوز های لازم داره ؟
یامشکلی نیست مجوز داشته باشه ؟
دوم اینکه برای قیمت گذاری مشکلی نیست هر چند قیمت بذارم؟

باتشکر..
خیر مشکلی بامجوز نداری
فقط نماد اعتماد باید بگیری
قیمت با مسئول سایت است ربطی به کسی ندارد

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
به نظر شما سایت های تبلیغاتی هم جز زیر گروه های فروشگاه های اینترنتی محسوب میشوند ؟

با سپاس آگهی90
خیر دوست عزیز
سايتهاي تبليغاتي زیرمجموعه "اداره كل تبليغات و اطلاع رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي" هستند
و شما باید مجوز "كانون آگهي و تبليغات" را تهیه کنید

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام دوستان خواستم یه مقدار در مورد واسطه های پستی مثل تیپاکس برام بگین؟
اول اینکه اگه من محصولات فروشگاه هم پرداخت در محل بزنم تیپاکس بعد از چند مدت با من تصفیه مکنه ؟ چطور اون پول کالا رو به من میده ؟
اگه میشه یه مقدار درمورد پرداخن در محل برام توضیع بدید...

باتشکر..

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
سلام دوستان خواستم بدونم برای ارسال سفارشات از جمله cdوDVD از طریق پست تیپاکس باید خودم ترازو داشته باشم که وزن کنم محصول ها رو یا خودشون وزن میکنن ارسال؟

باتشکر...

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
باسلام دوستان خواستم بدونم برای ارسال سفارشات از جمله CDوDVDاز طریق پست تیپاکس نیاز به ترازو داره باید ترازو داشته باشم ؟
یا خودشون وزن میکنن و خودشون هم ارسال میکنن؟
ایا نیازی به ترازو هست؟

باتشکر...

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
خودت وزن کنی بهتر هست
البته اگه پیش کرایه هست
اگه پس کرایه هست میدی تی باکس خودش می فرسته
سلام دوستان خواستم بدونم برای ارسال سفارشات از جمله cdوDVD از طریق پست تیپاکس باید خودم ترازو داشته باشم که وزن کنم محصول ها رو یا خودشون وزن میکنن ارسال؟

باتشکر...

amir689

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
240
الان به نظر شما با کدوم شرکت واسطه پستی قرار داد ببندم؟

بالا