برگزیده های پرشین تولز

گفتگو پیرامون خرید و فروش سهام در بازار بورس کانادا

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
درود دوستان

من خیلی وقت می‌شد که تو این انجمن فعالیتی نداشتم. گفتم از رو نوستالژی یه یادی هم از گذشته بکنم. تقریبا ۶ ماهی می‌شه که تو بازار بورس کانادا سرمایه‌گذاری کردم و هر آنچه یاد گرفتم رو تو یه ویدیو گردآوری کردم. گفتم این لینک اون ویدیو رو اینجا بذارم و این تاپیک رو ایجاد کنم برای اون دسته عزیزانی که دوست دارن به کانادا مهاجرت کنن یا مایلن درباره بورس کانادا بیش‌تر بدونن. تا جایی که بلد باشم به هر پرسشی که بود پاسخ می‌دم و خیلی هم مایلم که خودم هم بیش‌تر یاد بگیرم. یه گروه فیس‌بوکی هم ساختم که اگه دوست داشتید لینکش در قسمت توضیحات ویدیو هست. شاید فکر کنید که خب الان اوضاع مالی مردم در ایران ممکنه خوب نباشه ولی از نظر من، اگه کسی آشنا یا فامیل معتمدی داشته باشه، به دلیل شفافیت و درست‌کاری بازارهای بورس خارج از کشور، می‌تونه حتی با سرمایه کم هم سود به‌دست بیاره. البته این مستلزم اطمینان کامل ۱۰۰ درصدی به طرفتون داره. در هر حال امیدوارم مفید واقع بشه.

آموزش جامع خرید و فروش سهام در بازار بورس کانادا

Last edited by a moderator:

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
سلام جناب پوریا

ارائه لینک به سایت ها و گروه های تبلیغاتی ممنوع میباشد

اگر مطلب مفیدی برای ارائه موجود هست در همین تاپیک قرار دهید

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
سلام جناب پوریا

ارائه لینک به سایت ها و گروه های تبلیغاتی ممنوع میباشد

اگر مطلب مفیدی برای ارائه موجود هست در همین تاپیک قرار دهید
والا مطلب که هست منتها همه مطالب رو من در یک ویدیوی آموزشی گذاشتم و هیچ تبلیغی هم درش نیست. البته اگه قوانین این‌طوریه که نشه ویدیوی یوتوب رو لینک کرد، خب من هم اطاعت می‌کنم. ولی مطالبش خیلی گستردست و نمی‌شه با متن توضیح داد.

بالا