برگزیده های پرشین تولز

گفتگو پیرامون مسایل مربوط به بخش پاکت پی سی

della

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از Overload :
اي بابا من همين الان اين پست رو خوندم :(

منم همدردي و تسليت خود را اعلام ميدارم چون منم دلم واسه لپ تاپم خيلي تنگ شده :(

ولي ناراحت نباشيد چون مسئله مهم دانش و اطلاعات آدمه كه دزديدني نيست و ابزار رو دوباره ميشه تهيه كرد .

مرسی، به نکته ی بسیار خوبی اشاره کردی.
کلی روحیه و از این حرفا گرفتم. فلسفه ی استیکی رو هم قبول دارم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان ما آماده هستیم ، می شه در پی ام توضیح بدید که من بایداز چه صفحه ای شروع به ایندکس کردن کنم؟

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب، دست شما درد نکنه.
من فکر می کنم که باید یه فکری در مورد فرمت پست های اون تاپیک هم بکنیم که همه شون از یه ساختار پیروی کنن.

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب ما از امروز یه مدیر جدید اینجا داریم تا خیال همگی راحت بشه که دیگه حقی از بچه های PPC ضایع نخواهد شد.

بعد از رایزنی های فراوان و بررسی عملکرد و محبوبیت بعضی از دوستان، جناب king_dani به عنوان مدیر بخش PPC انتخاب شدند. جا داره همین جا بهشون تبریک بگم و براشون آرزون موفقیت بکنم. مطمئن ام که دوستان هم با ایشون خیلی راحت تر هستن و از هیچ کمکی در راستای حمایت از ایشون فروگذار نمی کنن.

با آرزوی این که این بخش تبدیل به غنی ترین مرجع محتوای فارسی در زمینه ی Pocket Pc باشه.

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از xPlod :
خب ما از امروز یه مدیر جدید اینجا داریم تا خیال همگی راحت بشه که دیگه حقی از بچه های PPC ضایع نخواهد شد.

بعد از رایزنی های فراوان و بررسی عملکرد و محبوبیت بعضی از دوستان، جناب king_dani به عنوان مدیر بخش PPC انتخاب شدند. جا داره همین جا بهشون تبریک بگم و براشون آرزون موفقیت بکنم. مطمئن ام که دوستان هم با ایشون خیلی راحت تر هستن و از هیچ کمکی در راستای حمایت از ایشون فروگذار نمی کنن.

با آرزوی این که این بخش تبدیل به غنی ترین مرجع محتوای فارسی در زمینه ی Pocket Pc باشه.
آقا تبریک!!!!!!!!!!!!!
مبارکه......................
با توجه به وظیفه ی سنگینی‌ که الان داری دانیال جان، امید وارم که موفق باشی‌.
رو کمک ما هم حساب کن.

Overload

Registered User
لایک‌ها
0
از منم تبريك :happy:

اين كارو از خيلي وقت پيش بايد انجام ميدادن :cool:

اگه قرار به راي دادن هم بود من به داني راي ميدادم ;)

موفق باشيد .

favophp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از xPlod :

سلام . هر چند اینجا کسی منو نمی شناسه و از این موضوع هم چند روزی می گذره ولی واقعا تبریک می گم و امیدوام موفق باشید .
یکی از بهترین های این بخش شما هستید . بسیار بسیار فعال و مفید :happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان ، فکر می کنم ترد حقه های رجیستری با اومدن و همگانی شدن دبلیو ام 5 بلا موضوع شده ، در 2003 و پایین تر هم ، همه کارهاشو همین برنامه توییکس 2کی2 انجام می ده ، می خوام بدونم نظرتون چیه که از حالت استیکی برش داریم؟ به جاش یه ترد محبوب تر بیاد بالا ، مثلاً تم و رینگ تون بذاریم و رونق اش بدیم؟ یا اصلاً چیزی جاشو نگیره؟

ممنون می شم نظر بدید

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
سلام به همه!
در مورد برنامه های پاکت پی سی با توجه به تعداد زیاد برنامه ها و اینکه اگه یه مبتدی مثل من بخواد همشونو چک کنه براش خیلی سخت و وقت گیره میشه یه نظمی به برنامه ها داد مثلا برنامه های تاپ و کاربردی در ضمینه مولتی میدیا را یه جا معرفی کرد یا برنامه های دیکشنری و یا مهندسی و پزشکی(البته در این ضمینه دکتر دانیل سنگ تموم گذاشتن:blush: )و کاربردی و... مخصوصا برنامه های تعیید شده از لحاظ برتری نسبت به بقیه برنامه های مشابه.یا حداقل تو هر ضمینه 2 یا 3 تا برنامه هم که معرفی بشه کار خیلی هارو راه میندازه.تا هر کسی احتیاج به یه برنامه های در یه ضمینه خاصی رو پیدا کرد بدونه کجا بره دمبالش

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
سلام به همه!
در مورد برنامه های پاکت پی سی با توجه به تعداد زیاد برنامه ها و اینکه اگه یه مبتدی مثل من بخواد همشونو چک کنه براش خیلی سخت و وقت گیره میشه یه نظمی به برنامه ها داد مثلا برنامه های تاپ و کاربردی در ضمینه مولتی میدیا را یه جا معرفی کرد یا برنامه های دیکشنری و یا مهندسی و پزشکی(البته در این ضمینه دکتر دانیل سنگ تموم گذاشتن:blush: )و کاربردی و... مخصوصا برنامه های تعیید شده از لحاظ برتری نسبت به بقیه برنامه های مشابه.یا حداقل تو هر ضمینه 2 یا 3 تا برنامه هم که معرفی بشه کار خیلی هارو راه میندازه.تا هر کسی احتیاج به یه برنامه های در یه ضمینه خاصی رو پیدا کرد بدونه کجا بره دمبالش
کسری جان ، دو تا مسئله هست:
اولی داشتن ایندکس از برنامه هاست ، که همین الان داره انجام می شه در ترد راهنما عناوین مطرح شده ، که باز هم هست و هر کس حوصله داره ، هر چقدر هم کم ، سعی کنه یکی دوصفحه رو از جایی که اخرین مورد انجام شده ادامه بده، بالاخره نمی شه که فقط مصرف کننده باشیم. اینجا 200هزار هیت داره ،و بیش از صد نفر مرتب به اینجا سر می زنن ، من در یه پست جدا در خواست خواهم کرد این کار رو هر کس یه مقدارشو به عهده بگیره ، خودم و مازیار و اورلود و اکسیم تا نزدیک صفحه 100 بردیم اش ، یعنی دیگران نمی خوان کار این دوستان رو تکمیل کنن.به علاوه اگر تکمیل شه قانون می ذاریم که هر هفته این لیست دوباره به روز رسانی بشه ، یعنی لیست برنامه های جدید حتماً اضافه شه.خیلی عالی میشه اگه بشه:(
در مورد دوم ، ببینید ، تردی که آرش زونیکس زده ، و توش سعی کرده برنامه ها رو مقایسه کنه ، جای بسیار خوبی خواهد بود ، برنامه های پزشکی که مقایسه نداره ، به نظرم همه رو باید نصب داشت. و من هم که ایندکس شون کردم ، در یک ترد ها نوشتم که برنامه های اسکای اسکیپ رو معرفی کنید
در مورد دیگر برنامه ها، بله هر کسی بیشتر به یه چیز ور رفته ، میتونه برای بقیه از تجربه اش بنویسه

موفق باشید

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از king_dani :
کسری جان ، دو تا مسئله هست:
اولی داشتن ایندکس از برنامه هاست ، که همین الان داره انجام می شه در ترد راهنما عناوین مطرح شده ، که باز هم هست و هر کس حوصله داره ، هر چقدر هم کم ، سعی کنه یکی دوصفحه رو از جایی که اخرین مورد انجام شده ادامه بده، بالاخره نمی شه که فقط مصرف کننده باشیم. اینجا 200هزار هیت داره ،و بیش از صد نفر مرتب به اینجا سر می زنن ، من در یه پست جدا در خواست خواهم کرد این کار رو هر کس یه مقدارشو به عهده بگیره ، خودم و مازیار و اورلود و اکسیم تا نزدیک صفحه 100 بردیم اش ، یعنی دیگران نمی خوان کار این دوستان رو تکمیل کنن.به علاوه اگر تکمیل شه قانون می ذاریم که هر هفته این لیست دوباره به روز رسانی بشه ، یعنی لیست برنامه های جدید حتماً اضافه شه.خیلی عالی میشه اگه بشه:(
در مورد دوم ، ببینید ، تردی که آرش زونیکس زده ، و توش سعی کرده برنامه ها رو مقایسه کنه ، جای بسیار خوبی خواهد بود ، برنامه های پزشکی که مقایسه نداره ، به نظرم همه رو باید نصب داشت. و من هم که ایندکس شون کردم ، در یک ترد ها نوشتم که برنامه های اسکای اسکیپ رو معرفی کنید
در مورد دیگر برنامه ها، بله هر کسی بیشتر به یه چیز ور رفته ، میتونه برای بقیه از تجربه اش بنویسه

موفق باشید

بله حرف شما کاملا صحیح هست و من میدونم دوستان در این ضمینه زحمت زیادی کشیدن.من بیشتر منظورم دسته بندی این برنامه ها بود.البته چون تعداد برنامه ها خیلی زیاده میشه تو هر دسته یه برنامرو فقط اسم برد!ا
شایدم اونقدر تنوع برنامه ها زیاده که نمیشه به این راحتی ها تو چند دسته جاشون داد!به هر حال اینم یه پیشنهاد بود:blush:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
بله حرف شما کاملا صحیح هست و من میدونم دوستان در این ضمینه زحمت زیادی کشیدن.من بیشتر منظورم دسته بندی این برنامه ها بود.البته چون تعداد برنامه ها خیلی زیاده میشه تو هر دسته یه برنامرو فقط اسم برد!ا
شایدم اونقدر تنوع برنامه ها زیاده که نمیشه به این راحتی ها تو چند دسته جاشون داد!به هر حال اینم یه پیشنهاد بود:blush:
بله ، عرض کردم ، همون تردی که زونیکس زده برای این کار به نظرم هیچ مشکلی نداره ، معرفی برنامه ها ست و می شه مثلاً برای خواندن موزیک روی پی پی سی ، سه چهار تا برنامه خوب رو معرفی کرد
البته ، من که خودم باید همش بروم و هرچیزی رو ، ولو به قیمت هارد ریست نصب بکنم تا خودم هم سر در بیارم
:happy:

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از king_dani :
بله ، عرض کردم ، همون تردی که زونیکس زده برای این کار به نظرم هیچ مشکلی نداره ، معرفی برنامه ها ست و می شه مثلاً برای خواندن موزیک روی پی پی سی ، سه چهار تا برنامه خوب رو معرفی کرد
البته ، من که خودم باید همش بروم و هرچیزی رو ، ولو به قیمت هارد ریست نصب بکنم تا خودم هم سر در بیارم
:happy:

بله من تازه این ترد رو دیدم!تشکر:happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از king_dani :
دوستان ، فکر می کنم ترد حقه های رجیستری با اومدن و همگانی شدن دبلیو ام 5 بلا موضوع شده ، در 2003 و پایین تر هم ، همه کارهاشو همین برنامه توییکس 2کی2 انجام می ده ، می خوام بدونم نظرتون چیه که از حالت استیکی برش داریم؟ به جاش یه ترد محبوب تر بیاد بالا ، مثلاً تم و رینگ تون بذاریم و رونق اش بدیم؟ یا اصلاً چیزی جاشو نگیره؟

ممنون می شم نظر بدید
آقا من پیشنهادم رو پس می گیرم ، مهدی برگشته و داره مثل تراکتور توی ترد پست می ذاره;)

fotros128

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:p با عرض پوزش فراوان از همه اساتید و پیشکسوتان در استفاده از این تکنولوژی که بردن نام همه گی در مجال این صفحه نیست .
این حقیر:blush: :blush: نیز چند پیشنهاد دارم که با عرض ببخشید زیادددددددددددد تقدیم میکنم:blush: :wub: :blush: :blush:
با توجه به اینکه تکنولوژی pocket pc & wmدر کشور ما نو پاست ودر همین مدت اندک با استقبال قابل قبولی مواجه شده لذا بر دوستانی که دستی بر آتش تجربه دارند واجب است ذکات علم خود را با آموختن بپردازند دوستان زیادی هستند که حتی با اصول اولیه wm&pocket pc بیگانه اند مانند این حقیر و به هر دلیلی مانند کل کل پز و... این دستگاه را خریده اند و با هزار امید برای پاک کردن علامت سوالهای بیشمار بوجود آمده در ذهنشان به این انجمن و آن انجمن سرک میکشند ولی با توجه به سطح بالای اطلاعات دوستان حرفه ای ویا شلوغی فرومها وناقص بودن اطلاعات دست از پا درازتر بدون اینکه کوچکترین چیزی دستشان را بگیرد خارج میشوند وپس از مدتی سر گردانی با توجه به دانش اندک تقصیر را به گردن دستگاه ونوع عملکرد این نوع تکنولوژی میاندازند و شروع به بد گویی از این تکنولوژی میکنند وحسرت میخورند کاش با 1/2 قیمت پرداخت شده بابت این یک گوشی یک گوشی معمولی میخریدند این امر در دراز مدت باعث بد نامی این تکنولوژی در جامعه میشود پس از دوستان پیش کسوت میخواهم جهت اعتلا وهمه گیر شدن تکنولوژی برتر به موارد زیر توجه داشته باشتد ودر صورت تمایل و تایید اقدام فرمایند ...
1- از بزرگ شدن فروم های پر کاربرد با ترفندی جلو گیری شود تا بازدید کننده دچار سردر گمی نشود
2-نرم افزارهایی را معرفی کنند که قابلیت استفاده داشته باشد ونه فقط نرم افزار هایی که با حجم بالا که فقط برای خالی نبودن فروم معرفی میشود
3- فرومی ایجاد شود که توسط مدیران کنترل میشود ودر آن فقط به معرفی وطریقه عملکرد نرم افزارهای تست شده و پر کاربرد انجام گیرد وغیر از مدیران کسی اجازه معرفی نرم افزار ویا سوال نداشته باشد تا فرم همیشه مرتب و کاربردی باقی بماند و نه اینکه با سوالات وچاق سلامتی اعضا تعداد صفحات آن نجومی شود و اطلاعات بدرد بخور زیر آواری از اراجیف مدفون گردد
4-فرومی ایجاد شود که صفر کیلومترها مثل من بتوانند سوالات بسیار پیش پا افتاده خود را انجا مطرح کنند بدون ترس از تمسخر ویا پاس شدن به کف اقیانوسی پر از اطلاعاتی که حتی در عمرشان نشنیده اند ( فرومهایی اجق وجق و شلوغ)این امر سعه صدری بس بالا میخواهد که قطعا در شما اساتید ارجمند موجود است
5- از توهین! تندی تمسخر کم محلی کردن پاس دادن به همون اقیانوس و پاسخهای کلی به تازه واردها توسط اساتید واعضای با تجربه هیچ چیزی بوجود نمی آید جز یک نفر دیگر که از خرید پوکت پیسی پشیمان است
6- پیشنهاد آخر این fotros زبون دراز رو (یعنی من) :p :p :p تا پررو تر نشده با یه اردنگی از تالار بیرون کنید ....فردا یهو دیدید ادعای مدیریت کردها::king: :king: :party: :party: : اونوقت pc pocket &pda & wm و خلاصه همه چی به F رفت:skull: :skull: اونوقت شما باید برید تو فروم عاشقانه ها :heart: :heart: چیز بنویسید از ما گفتن:wacko: :cigar:​
ببخشید از پر حرفی تا لنگه کفش نیومده من رفتم​

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
آقا من یه پیشنهاد دارم که بیایم یه تاپیک برای گذاشتن شماره تلفن و آدرس تمام فروشنده های ppc و مراکز تعمیر و پشتیبانی درست کنیم . که بچه ها انقدر برای پیدا کردن شماره تلفن و آدرس زحمت نیفتن :king:

یه تاپیک دیگه هم برای ریویو و نقد گوشی هایی که بچه ها خودشون دارن درست کنیم. مگه ما چی مون از سایت های ریویو کمتره؟

• Like
Reactions: 7O7

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
آقا من یه پیشنهاد دارم که بیایم یه تاپیک برای گذاشتن شماره تلفن و آدرس تمام فروشنده های ppc و مراکز تعمیر و پشتیبانی درست کنیم . که بچه ها انقدر برای پیدا کردن شماره تلفن و آدرس زحمت نیفتن :king:

یه تاپیک دیگه هم برای ریویو و نقد گوشی هایی که بچه ها خودشون دارن درست کنیم. مگه ما چی مون از سایت های ریویو کمتره؟

عاليه
Big-Thumbs-Up.gif

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
به نظر من باید عناوین مطرح شده بر اساس کاربرد طبقه بندی بشه. مثلا برنامه های بلوتوث واقعا کاربر زیادی دارند و این اصلا درست نیست که از یه تازه وارد بخوایم اون همه برنامه لیست شده( که تازه لینک خیلی هاشون ممکنه کار نکنه یا ورژن قدیمی باشه) رو سرچ کنه واسه برنامه های بلوتوث!! یعنی عملا باید description های همه برنامه هارو بخونه چون مثلا خیلی از برنامه های بلوتوث اسمشون اصلا ربطی به بلوتوث نداره:rolleyes:
حالا من زحمت دیگران رو ضایع نمیکنم اما لیست کردن برنامه ها بدون هیج عنوان بندی کار غیر حرفه ای و عملا بی استفاده هست

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب دوستان ،
تابستان فرا رسیده و خیل کاربران تازه کار در راهند.
از سوی دیگر ، خیلی از کاربران فعال هم ، اعتراضاتی به نحوه مدیریت فروم داشته اند.

قبل از هر چیز باید بگویم که هر ایده ای در مورد بهتر شدن فروم دارید را می بایست اینجا مطرح کنید.
قوانین مبنی بر سخت گیری نسبت به اسپمینگ برقرار خواهد بود. با این استثنا که اولین خطای کابران تازه وارد را محاسبه نخواهم کرد ، شما کابران قدیمی تر نیز تلاش کنید ، دوستان تازه وارد را با محیط فروم آشنا کنید.

از این پس ، زدن پست در ترد نابجا ، بار اول ، کارت زرد ، و بار دوم ، 3 روز بن در پی خواهد داشت. از همه قدیمی های فروم هم صمیمانه خواهش می کنم که مراعات کنند.

معرفی نرم افزار و بازی به ترتیب اینجا و اینجاست. و محدود به همین دو مورد خواهد بود و بس
هر پست اضافه ای شامل قانون بالا خواهد شد.
ترد سئوال و جواب قدیم قفل شد. به دلیل اینکه اولا تعداد پست هایش اخیرا کم شده.دوما مانع نظم دهی می شود.

سئوالات مربوط به نرم افزار ، اعم از درخواست نرم افزار ( شامل بازی و نرم افزار های حرفه ای) ، در خواست کرک ، مشکلات نصب ، سئوال در مورد اجرا و سازگاری و... در اینجا مطرح شود.

سئوالات مربوط به سخت افزار ، اعم از مشکلات پیش آمده با قطعات دستگاه ، نحوه استفاده از دستگاه ، نحوه راه انداختن امکانات دستگاه و ... در ترد تازه تاسیس " سئوالات مربوط به سخت افزار پی پی سی" مطرح شود.

بدیهی ست هر پستی که از ترد بالا ، مورد اقبال عموم بود ، و احساس شد که می تواند مورد استفاده آیندگان هم قرار گیرد ، در ترد complete idiot's guide to pda هم مطرح خواهد شد. این کار مختص به مدیران نیست ، کاربران هم می توانند یک پست مثلا مربوط به نحوه تعمیر جک هندزفری را به ترد کامپلیت هم کپی کنند.امید که این ترد دوباره جایگاه مرجع بودن خودش را باز بیابد.

ترد اموزش برنامه نویسی ، یک ترد تخصصی ست. تا به اینجا اعضای فعال در این قسمت ، با مطرح شدن سئوالات تخصصی خود در همانجا مخالفتی نداشته اند . دلیلی ندارد این روند را تغییر دهیم.

کماکان ترد مشاوره ، محلی برای راهنمایی دوستانی ست که قصد خرید دستگاه دارند.

در مورد ترد ایندکس ، منتظر شنیدن نظرات شما هستم. به نظر خودم تردی به غایت مفید است به شرط انکه همه را وادار کنیم قبل از سئوال کردن از آن استفاده کنند. اما این را هم می پذیرم که آپدیت ش کاری سخت است که با این ایده کمی اوضاع بهتر شده.

ترد های تک ، محل معرفی دستگاه های جدید می باشد. در مورد شایعات مرتبط با ساخت دستگاه های جدید ، نظرات تخصصی اهل فن ، و مسایلی مرتبط با آینده دنیای پی پی سی ، می توانید در همان جا بحث کنید.

ترد تم و رینگتون واقعا مظلوم واقع شده ، تنها یک کاربر حرفه ای داریم که او هم بر تم ها متمرکز هست. همینجا فراخوانی صادر می کنم برای کسانی که مایل هستند یک دیتابیس عالی از رینگ تون مناسب برای پی پی سی ایجاد کنند.

مابقی مطالب ، اعم از احوال پرسی، تشکر ، خبرگیری از دیگران ، مطالبی که خلاف مرامنامه فروم نباشد ، قابل پیگیری در این ترد می باشد.

در آخر چند نکته را برای بار هزارم تذکر بدهم »:
1.فینگلیش تایپ کردن ، تخلف است و مجازات دارد(کارت زرد) تکرار ش ، بن
2. خرید و فروش محدود به بازارچه ست ، یک پست بزنید و لینک بدهید به بازارچه و از دادن قیمت در این ترد خودداری کنید
3.احترام حقوق دیگران ، از دید مدیران این فروم ، از چند نرم افزار که در بسیاری جاهای دیگر قابل دسترسی ست ، ارزشمند تر است. با احترام به هم نوع ، ضامن بقای فضای دوستانه مجازی مان باشیم

موفق و پیروز باشید

_nima

Guest
لایک‌ها
0
به نظر من باید عناوین مطرح شده بر اساس کاربرد طبقه بندی بشه. مثلا برنامه های بلوتوث واقعا کاربر زیادی دارند و این اصلا درست نیست که از یه تازه وارد بخوایم اون همه برنامه لیست شده( که تازه لینک خیلی هاشون ممکنه کار نکنه یا ورژن قدیمی باشه) رو سرچ کنه واسه برنامه های بلوتوث!! یعنی عملا باید description های همه برنامه هارو بخونه چون مثلا خیلی از برنامه های بلوتوث اسمشون اصلا ربطی به بلوتوث نداره:rolleyes:
حالا من زحمت دیگران رو ضایع نمیکنم اما لیست کردن برنامه ها بدون هیج عنوان بندی کار غیر حرفه ای و عملا بی استفاده هست

سیمکش جان این راه شما هم خوبه. ولی هنوز راه حلی برای ما 20پستیها ارائه نشده!
به نظر من هم این روش خوبه. مثل هاردکامپیوتر خودمون میشه...پیدا کردن برنامه هم خیلی راحت تر میشه... برنامه هایی هم که چند ورژنی هستند رو کنار هم بذارن... فقط یه مشکل میمونه اون هم سوالاتی هست که در مورد اون برنامه پرسیده شده....
مثلا من به شکل زیر save میکنم...
63so4ep.jpg

بالا