برگزیده های پرشین تولز

گلايه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tehrancyber

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
من مي خواستم ببينم دليل پاك شدن 25 تا از تاپيك هاي من از صبح امروز جمعه تا الان كه همه اپيك ها هم قديمي بودن و توش اعضا ديگه پست دادن بودن و جديد نبودن كه بگم مغاير قوانين انجمن بوده چون همون 2 -3 ماه پيش پاك ميشدن چيه؟؟؟
نصفش هم توسط فردي انجام شده كه فكر كنم همين ديشب مدير شدن چون تاحالا كاربر معمولي بودن.

تمام تاپيك ها هم در قسمت و بخش مربوطه و مطابق قوانين بوده و تازه بعد از 2-3 ماه توسط مدير جديد پاك شده و انهم 1-2 تا نيست 25 تاست و داره بيشتر ميشه.

ممنون ميشم پيگيري كنيد.:(

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تاپیک هاتون لابد واسه زمون شاه بوده... در مورد اینا در بخش مدیریت تصمیم گیری شده .

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
معمولا من اینجور تاپیکها رو میبندم...ولی گویا این یه مورد عجیبه که 25 تا از تاپیکهاتون پاک شده...
لطفا بخشی که تاپیکها پاک شدن را بفرمایید تا پیگیری کنیم...

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
معمولا من اینجور تاپیکها رو میبندم...ولی گویا این یه مورد عجیبه که 25 تا از تاپیکهاتون پاک شده...
لطفا بخشی که تاپیکها پاک شدن را بفرمایید تا پیگیری کنیم...

آره خوب وقتی مدیران قبلی تاپیک های تبلیغاتی ایشون را پاک نکنن .. اینطوری میشه دیگه...
tehrancyber : اگه پیگیر تاپیک هات بودی و مهم بود... تو تاپیک پیشنهادات که خیلی ها نظر دادن،ی پست می زدی... پست معلومه که از موقعیت سابق واسه تبلیغات خودت استفاده می کردی.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
به نظر میرسه که جوابتون رو مدیر مربوطه دادن...اگر بازم مشکلی داشتین به ایشون PM بزنین...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا