برگزیده های پرشین تولز

متفرقه گوشی ميزو مدل m3 note دو سيم کارت

pris0n

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام .

یک عدد گوشی میزو m3 note 16GB کاملا سالم بدون هیچگونه خط و خش در حد اک خیلی کم استفاده شده است.
گوشی دارای گارنتی تا تاریخ 97/01/17 می باشد
گوشی به نسخه آخرین ورژن بتا flyme os 6 آپدیت شده است که اطلاعات مربوط به رابط کاربری را می توانید در سایت زیر مشاهده کنید و ویدئو های این رابط کاربری را مشاهده کنید . واقعا از نظر کارایی و امنیت این رابط کاربری قابل رقابت نیست !
کد:
http://www.flymeos.com/flyme6
مشخصات فنی گوشی رو حتما در لینک زیر مشاهده کنید ، سنسور اثر انگشت و کیفیت صفحه و دوربین در کنار رابط کاربری بسیار عالی این گوشی را به یک گوشی مورد انتخاب من تبدیل کرد مشابه سیستم عامل iosطراحی شده چند لول بالاتر که در عمل متوجه خواهید شد.

یک گلس که روی صفحه نصب شده است و کاور ژله ای هم همراه گوشی بوده که تقدیم میکنم

تصاویر گوشی ضمیمه شد و قیمت در نظر گرفته برای این مدل با گارنتی و با توجه به در حد اک بودن و میانگین قیمت روز 550 هزار تومان هزینه ارسال هم با خریدار محترم است .

با سامسونک S8 و ایفون 7 هم تعویض می شود . باتشکر

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg

Last edited:

ali123321

Registered User
لایک‌ها
220
سلام
قیمت اخر رو پ خ کنید ایشالا معاملش کنیم.

pris0n

Registered User
لایک‌ها
32
حافظه داخلی چند گیگه ؟
مادون قرمز هم داره ؟ (کنترل )

سپاس از توجه شما 16 گیگ هست که حدود 4 گیگ سیستم عامل اشغال می کند و با حساب برنامه و همه اینها شما حداقل 8-9 گیگ فضا خواهید داشت.
این گوشی از مموری هم پشتیبانی میکنه که میتونید با خرید یک مموری فضای بیشتری داشته باشید .

در مورد مادون قرمز هم بنده تا کنون استفاده ای نکردم در این مورد مشخصات گوشی در لینک زیر ذکر شده است میتونید مطالعه کنید .

مشخصات گوشی در سایت رسمی

گوشی شامل این سنسور ها هست :
Hall magnetic sensor, Gravity sensor
IR proximity sensor, Gyroscope, Ambient light sensor
Touch sensor, Digital compass

pris0n

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
قیمت اخر رو پ خ کنید ایشالا معاملش کنیم.
سلام چیز قابل داری نیست من بر اساس میانگین قیمت که برای این گوشی با گارانتی بود حدود 20 درصد کم کردم و این قیمت رو گذاشتم گوشی بسیار تمیر هست و بصورت اکبند خودم خریدم .

yahoocom

Registered User
لایک‌ها
1,110
رام گلوبال و منو فارسی ?

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
کدوم شهرین رفیق ؟؟؟

چرا نمیشه بهت پم داد ؟؟؟

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
من چند روز این گوشی را داشتم تو رنج قیمتی خودش بهتر از هانر 5 ایکس یا gt3 هستش باتریش خیلی خوبه صفحه نمایش خوبی هم داره دوربینش هم خوبه (عالی نیست) پخش موسیقی و هدفون خوبی هم داره اینکه اثر انگشت جلوی گوشی خیلی خوبه البته همینجوری فعال نمیشه باید یبار فشارش بدین تا صفحه روشن بشه بعد اثر انگشت کار میکنه خیلی از نر مافزارهای بانکی هم که جدیدا با اثر انگشت کار میکنن با مدلهایی که اثر انگشت پشت هستش یه مقدار مشکل دارن ولی تو این گوشی اینجوری نیست لوازمش سخت گیر میاد ولی گلس جی 7 پرایم بهش میخوره در کل تو این قیمت خیلی بهتر از مدلهای مشابه هستش

Last edited:

a_rudi

Registered User
لایک‌ها
189
من چند روز این گوشی را داشتم تو رنج قیمتی خودش بهتر از هانر 5 ایکس یا gt3 هستش باتریش خیلی خوبه صفحه نمایش خوبی هم داره دوربینش هم خوبه (عالی نیست) پخش موسیقی و هدفون خوبی هم داره اینکه اثر انگشت جلوی گوشی خیلی خوبه البته همینجوری فعال نمیشه باید یبار فشارش بدین تا صفحه روشن بشه بعد اثر انگشت کار میکنه خیلی از نر مافزارهای بانکی هم که جدیدا با اثر انگشت کار میکنن با مدلهایی که اثر انگشت پشت هستش یه مقدار مشکل دارن ولی تو این گوشی اینجوری نیست لوازمش سخت گیر میاد ولی گلس جی 7 پرایم بهش میخوره در کل تو این قیمت خیلی بهتر از مدلهای مشابه هستش
مزایای میزو نوت 3
باطری 4050 آمپری
سنسور اثر انگشت با قابلیت معرفی ده انگشت و از هر جهتی انگشتتون رو بگذارید روش شناسایی میکنه، نگران اینکه قاطی کنه نباشید کاملا مثل اپل هست. تمام نرم افزارها به این سخت افزار دسترسی دارند برخلاف اپل که فقط آی تیونز بهش دسترسی داره.
دو سیم و 4G بودن هر دو سیم
سایر مخلفات

معایب این گوشی
کیفیت کم دوربین
کیفیت کم صفحه و غیر طبیعی بودن رنگها نسبت به سامسونگ و اپل
کمبود شدید لوازم

در کل با این قیمت بدون هیچ رقیبی هست، مدتی است همین گوشی مدل 32 گیگ رو دارم و ازش راضی ام، فقط دوستمون جهت فروش قیمت رو کمی بالا زدن

بالا