آژانس هواپیمایی
pop up

گوشی های جدید!!؟

شروع موضوع توسط jilani.mehrdad ‏31 جولای 2007 در انجمن بایگانی

1. jilani.mehrdad

jilani.mehrdad کاربر تازه وارد

سلام دوستان
    راستش الان یه دو هفته ای می شه یه سری گوشی می بینم تو ویترین ها که حقیقتش حتی مطمئن نیستم گوشی باشه...ولی خوب با همون اندازست
    رو یکی دو تاشون نوشته Game و رو یکی دو مدل هم گمونم GPRS نوشته باشه...دیگه چیز دیگه ای هم نیست.نه مارکی نه چیزی!...البته من رشت زندگی می کنم و نمی دونم تهران از قبل تر بوده یا نه...به دلیل اینکه این چند وقته نشده سر بخوارونم نشد برم از خود مغازه دارها بپرسم...تو pt هم گمون نکنم دیده باشم...اگه کسی می دونه یه توضیحاتی بده..البته دفعه اول که دیدم یه لحظه فکر کردم نوکیاست:happy:...

2. coloredpencil

coloredpencil Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

توضیح خاصی نداره این گوشیها همه چینی هستن ...یه چندتایی از این ها هم مثل گوشی های glx به اسم ایرانی به مردم داره قالب میشه ....کمپانی بزرگ و انچنانی نداره ....:p چه بسا تو یه زیرزمین توی چین سر هم بندی میشه....:D
    دلیل اینکه توی بازار هم زیاد میبینی اینه که چون هیچ نام و نشان خاصی نداره و برند های گمنامی دارن ...خب قیمت مشخصی هم ندارن بر اساس نظرات شخصی و 100 البته کارشناسی فروشنده های بیسواد قیمت گذاری میشه :p سود خوبی هم داره ..خدا میدونه اینارو چند میخرن :wacko: در کل هرچی بیشتر بفروشن بهتر...;)

3. jilani.mehrdad

jilani.mehrdad کاربر تازه وارد

یعنی می خوام بدونم نهایت رجیستر و این بازی ها این بود که گوشی های درپیتی بی نام و نشان بیان تو بازار!!؟؟؟واقعا جالبه!
    جالبه اغلب جایی از ویترین هم می گذاشتن انگار شاهکاره...یه طرفش N95 طرف دیگش p990
    خدا به مشتری های کم اطلاع کمک کنه!