برگزیده های پرشین تولز

گوشی های GLX

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
شوما مریداوی هستی عایا؟
پ.ن: ببین داداشم اصلا شما در فرض کن گوشی تو بنچمارک از اس4 سر تر باشه!
ولی به نظر من این شرکت به شعور ملت توهین کرده!
برداشته 4 تا گوشی از چین وارد کرده بعد به اسم ایرانی میخواد از میهن پرستی ایرانی ها سو استفاده کنه اونم برای منافع شخصی ی...:hmm::mad:
به هیچ عنوان فکر نمیکنم به خرید این گوشی بخدا این گوشی ها مجانی گرون هستن

IR4MT

Registered User
لایک‌ها
98
من x1 جی ال ایکس دارم

انصافا نسبت به پولی که دادم میرزه .

گوشی سونی اکسپریا سولا هم دارم . اگه بگم با اون جی ال ایکسه هم مثل همین سونی راحتم دروغ نگفتم.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
دوستان شما با خرید این گوشیها ضمن خیانت به مردمو کشورمان و پرکردن جیب یک سری آدم طماع سبب رواج دادن جنس بی کیفیت میشید...اگه کمی لیاقت داشته باشیم میفهمیم که لیاقت ما بیشتر از این گوشیهای glx و دیمو..و حداقل ما لایق این هستیم که اپل دستمون بگیریم ولی اگه بیایم از این گوشیهای بی کیفیت glx و غیره دفاع کنیم و بخریم جدا نشان بی لیاقتی ما هست...تا وقتی خودمان برای خودمان ارزش قایل نشویم وضعمان بهتر از این نخواهد شد...

m s b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقا payamb شما کیفیتو در نظر بگیر نه مارک مثل اپل که ملت بخاطر سیب پشتش میخرنش من که تا به الان حدود 1 ماه دستمه هر کاری که خاستم رو برام انجام داده
دوست عزیز miladdn شما که میگی در شئن ما نیست مگه بازی قارچ خور رو بازی نکردی اون مال ژاپن گرافیک 2 بعدی اینقدر مردم چین بازیش کردن و حمایت از تولید ملی که بازی سازیشون تا اینجا پیش رفته شما هم جای خراب کردن هموطنت از اون حمایت کن ( شئن تو نوکیا 1100 ره تازه از سرتم زیاده )
در مورد دیمو گفتن : من تا الان فقط دیدمش نظری در موردش نمیتونم بدم

Last edited:

basshunter

Registered User
لایک‌ها
163
اقا payamb شما کیفیتو در نظر بگیر نه مارک مثل اپل که ملت بخاطر سیب پشتش میخرنش من که تا به الان حدود 1 ماه دستمه هر کاری که خاستم رو برام انجام داده
دوست عزیز miladdn شما که میگی در شئن ما نیست مگه بازی قارچ خور رو بازی نکردی اون مال چین گرافیک 2 بعدی اینقدر مردم چین بازیش کردن و حمایت از تولید ملی که بازی سازیشون تا اینجا پیش رفته شما هم جای خراب کردن هموطنت از اون حمایت کن ( شئن تو نوکیا 1100 ره تازه از سرتم زیاده )

داداش قارچ خور ساخت زاپنه !!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
دوست عزیز miladdn شما که میگی در شئن ما نیست مگه بازی قارچ خور رو بازی نکردی اون مال ژاپن گرافیک 2 بعدی اینقدر مردم چین بازیش کردن و حمایت از تولید ملی که بازی سازیشون تا اینجا پیش رفته شما هم جای خراب کردن هموطنت از اون حمایت کن ( شئن تو نوکیا 1100 ره تازه از سرتم زیاده )
شان شما هم همین گوشی های چینی هستن!
من واقعا موندم به شما چی میرسه این وسط که داری اینجور سنگ این شرکت 2ریالی رو به سینه میزنی؟
لابد برای ثوابشه:wacko:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
گوشی های مثلا ایرانی نخرید اینا همشون از چین وارد میشن یه منوی فارسی میزنن بهشون فقط

m s b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چی بگم عقلتون به چشمتونه بی خود نیست جهان سومی هستیم !

6-new24

Registered User
لایک‌ها
29
چی بگم عقلتون به چشمتونه بی خود نیست جهان سومی هستیم !

خوب چیه شوما اومدی تبلیغ میکنی واسش؟
تولید ملی عایا :دی چه سودی داره واست؟(اگه ایرانی هستی مطمئن باش که بخاطر سود این کارو میکنی!!)
شوما اولین نفر نیستی اینجا!!
بیشتر شرکت های بزرگ توی پی تی همچین کاری میکنن(والّلا)
البته فکر کنم آرش بود،ایشون واقعا آدم خوبی بودن که متاسفانه رفتن از اینجا،امدوارم برگردن!(از طرف گلرنگ رسانه)

m s b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه من واقعا گفتم خودتون یه حالی بکنین پول 500 تومن بدین در حد اس 4 بگیرین

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
نه من واقعا گفتم خودتون یه حالی بکنین پول 500 تومن بدین در حد اس 4 بگیرین

داداش گلم امیدوارم از حرفم ناراحت نشین...
پرایدم تولید ملی..شما با این افکاری که داری پراید بخری..احتمالا در حد یه بنز سری s بهت حال میده..حمایتم از تولید داخل کردی...

Last edited:

miladdn

Registered User
لایک‌ها
1,629
داداش گلم امیدوارم از حرفم ناراحت نشین...
پرایدم تولید ملی..شما با این افکاری که داری پراید بخری..احتمالا در حد یه بنز سری s بهت حال میده..حمایتم از تولید داخل کردی...
داش اینو گفتی ی جمله ی معروفی اومد تو ذهنم:
مرگ دست خداست پراید وسیله است:lol:

6-new24

Registered User
لایک‌ها
29
داش اینو گفتی ی جمله ی معروفی اومد تو ذهنم:
مرگ دست خداست پراید وسیله است:lol:

مرگ دست خداست راهیان نور وسیله است
laughingsmiley.gif

این آخرین پست منه :(
بای بای!

m s b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ک.. نخورین :lol:

dragonhb

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
این گوشیا نسبت به پولی که میدین خوب هستن اما به هیچ وجه قابل مقایسه نیستن با گوشی های برند
کیفیت پایین قطعات و مونتاژ و....
کارخانش در آبادان منطقه آزاد اروند هست نزدیک ولایت ما
زیارت کردم کارخونشو بارهاشون از چین میاد و روی هم سوار میکنن و با قیمت بیشتر به اسم ایرانی به مردم فهیم و همیشه در صحنه میفروشن

در کل گوشی های یکبار مصرفی هستن که برای کسایی که قدرت خرید گوشی با کیفیت و با امکانات و با دوام رو ندارن میتونن این گوشی رو تهیه کنن
این گوشی ها هیچ استاندارد جهانی درستی ندارن و میزان تابش اشعه و ... معلوم نیست چقدر هست
تمام مشخصات سخت افزاری این گوشی ها اورکلاک شده هست و زیاد بهشون اعتماد نکنید ( مثل همون فلش 64 گیگای چینی که یه زمانی اومد )
اگر الکترونیک سر رشته دارید مدارشو با یک گوشی برند چک کنید . در گوشی های چینی مدارات اصلی و پایه حذف شده مانند : مدار تثبیت کننده ولتاژ مدار- قطع کننده شوک جریان - کابلهای فلت ال سی دی ( ال سیدی بصورت مستقیم به بورد وصل شده) و ... تمامی قطعات سخت افزاری به ایم حتی روی آی سی هک شده با مشخصات توی دفترچشون هست ولی به هیچ عنوان واقعی نیست و اورکلاک هست

در کل این حقایقی بود که به تجربم براتون نوشتم نمیگم بد هستن ولی نسبت به پولی که میدید آش میخورید و قابل مقایسه با گوشی های برند نیستند
بدلیل نداشتن گواهی های استاندارد بین المللی ممکنه بعد ها براتون میزان اشعه این گوشی ها بیماری و سرطان ایجاد کنه

سعی کردم هر چی مطلب در مورد این گوشی ها میدونستم بگم قضاوت با شما دوستان گل

بالا