برگزیده های پرشین تولز

گوشی HTC HD2 گارانتی یاس

saeedm1727

Registered User
لایک‌ها
7
گوشی موجود هست قیمت آخرم هم 475 میباشد

1 ریال هم پایین نمیای!!! عزیز من با این قیمت کی میخره وقتی الان آکبندش (بدون گارانتی) 485 تومنه. بیا با ما راه بیا من 1 ماهه که دنبال HTC HD2 هستم. پولمم نقده.

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست محترم من اجباری به خرید ندارم قیمتم هم مناسب دادم و به اندازش کم کردم فرق بزرگی هم بین گارانتی وبیمه و بدون گارانتی هست اگه تا به حال گوشی های HTC استفاده فرمودین برادر در کل امری بود در خدمتم

saeedm1727

Registered User
لایک‌ها
7
دوست محترم من اجباری به خرید ندارم قیمتم هم مناسب دادم و به اندازش کم کردم فرق بزرگی هم بین گارانتی وبیمه و بدون گارانتی هست اگه تا به حال گوشی های HTC استفاده فرمودین برادر در کل امری بود در خدمتم

نه خیلی ممنون عرضی نیست. یه دونه گیر آوردم 400 ساخت تایوان. گوشی hD2 طرفدارش زیاده و زود فروش میره. دلیل اینکه شما این مدت طولانی از پستتون هنوز نتونستید بفروشیدش اینه که قیمتتون گرونه. وقتی یه نفر یه گوشی کارکرده میخوام دلیلش اینه که قیمت ارزون میخواد وگرنه 70 تومن میزاره روش یه دونه با گارانتی و بیمه میخره.

الان عرف بازار 30 درصده! 550 تومن که 30 درصد کم کنید میشه: 385 تومن که قیمتیه که علاالدین ازتون بر میداره

من 20 درصد کم میکنم که میشه 440 تومن.خواستی که سریع قرار بزاریم معامله کنیم

shahab joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با بحث هایی که با دیگر کاربران کردید من 400 نقد خریدارم/هزینه پست هم با خودم

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اگه گرونه خوب خرید نکنین مشکلی ندارم من همون جور که تو جعبه ش هست میمونه

دوستان موفق باشید

majid1366

Registered User
لایک‌ها
707
دوستان اگه گرونه خوب خرید نکنین مشکلی ندارم من همون جور که تو جعبه ش هست میمونه

دوستان موفق باشید

سلام دوست من
من یک تجربه ای کردم روش گوشی به شما پیشنهاد میکنم که به همون قیمتی که پیشنهاد کردند بفروشید 10 تومان 20 تومان توفیق نمیکنه چون گوشی که سکه نیست هر روز قیمتش بره بالا یا ثابت بمونه هر چه گه بگذر افت قیمت میکنه و 20 تومان یا 30 تومان پولی نیست که بخواهید یک دفعه 100 یا 150 زیان کنید

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون دوست من بابت راهنمایی

زیاد فروشش برام مهم نیست

Dr.Spyware

Registered User
لایک‌ها
24
آقا نیما شماره خودتو برام بفرست کارتون دارم راستی آخر سر این گوشی رو چند میدی قیمت آخرش هم بگو
دستت درد نکنه

milad-kh

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
البته دوستان توجه کنید اگر کسی بخواد بخره به جنس نگاه میکنه و عرف بازار مال بازاری هاست.و این مزه ها واسه زیر دندون هست
نمیدونم دوستان وقتی میخوان بخرن فقط میخوان از قیمت اصلی هم کم کنن ولی میخوان بفروشن 1 قرون هم کوتاه نمیان .خودتون رو جای فروشنده بزارید و یه قیمت منصفانه بدید
نیما جان:d از قیمتت 1 قرون هم کم نکن چون داری مناسب میدی نشد میدی بچت!

saeedm1727

Registered User
لایک‌ها
7
البته دوستان توجه کنید اگر کسی بخواد بخره به جنس نگاه میکنه و عرف بازار مال بازاری هاست.و این مزه ها واسه زیر دندون هست
نمیدونم دوستان وقتی میخوان بخرن فقط میخوان از قیمت اصلی هم کم کنن ولی میخوان بفروشن 1 قرون هم کوتاه نمیان .خودتون رو جای فروشنده بزارید و یه قیمت منصفانه بدید
نیما جان:d از قیمتت 1 قرون هم کم نکن چون داری مناسب میدی نشد میدی بچت!

دوست عزیز اگه واقعا فروشنده باشه و قصدش فروش جنسش باشه مطمعن باش قیمت معقول میزاره. من خودم یه امنیا2 داشتم که وقتی دیدم کسی نمیخره انقدر اومدم پایین که مشتریش پیدا شد . این یه چیز طبیعیه. همه موقع فروش و خرید قیمت معقول میدن به غیر از کسایی که قصدشون فروش نیست و قصدشون آزار مردمه

nimak2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باشه من قصدم آزار مردم ولی یه سر به قوانین بزنی کامل بخونی همه چیو متوجه میشی فرق من با شما اینه برادر شما مجبور بودی بفروشی به قیمت های که باب میلت نیست ولی من مجبور نیستم میندازمش یه گوشه میدم پسرم باهاش بازی کنه

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
دوست عزیز اگه واقعا فروشنده باشه و قصدش فروش جنسش باشه مطمعن باش قیمت معقول میزاره. من خودم یه امنیا2 داشتم که وقتی دیدم کسی نمیخره انقدر اومدم پایین که مشتریش پیدا شد . این یه چیز طبیعیه. همه موقع فروش و خرید قیمت معقول میدن به غیر از کسایی که قصدشون فروش نیست و قصدشون آزار مردمه
دوست عزیز، قیمت پایه مشخصه، قوانین هم به همین ترتیب! در صورت ادامه دادن این روند من مجبور میشم برای بار دوم با شما برخورد کنم

kaftar_2pa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
هنوز گوشی موجوده؟قیمت اخر؟
ممنون

بالا