برگزیده های پرشین تولز

agh620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
آقا من میخوام کانال یوتیوب بزنم و ازش کسب درآمد کنم - در واقع از گوگل ادسنس کسب درآمد کنم
ولی متاسفانه یه مشکل بزرگی که دارم اینه که هیچ یک از اقوام من خارج از ایران نیستند و خودمم داخل ایران هستم :/
از طرفی هم به کسی نمیتونم اعتماد کنم که حساب ادسنسم رو با حساب بانکی اون تو خارج وریفای کنم

کسی سایتی (چه ایرانی چه خارجی) سراغ داره که حساب بانکی بده یا حساب گوگل ادسنس بده وصل کنم به کانال یوتیوبم و کسب درآمد کنم؟
(کارمزد و درصد و ... رو کم کنه)

یه سایت که کاملا مورد اعتماد باشه

یا مثلا سایتی هست که بتونم حساب بانکی بین مللی مجازی ایجاد کنم و iban و bic و etf بهم بده؟

--> حداکثر بودجه من 800 هزار تومن - پاسپورت هم ندارم! !! :/
یه کم خنده دار :))

ولی واقعا یعنی هیچ راهی برای من وجود نداره که بتونم درآمد کسب کنم؟

agh620

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
payment24 رو چک کردی؟ چه چنلی میخوای بزنی؟؟
فیلترشکن و نرم افزاری احتمالا میزنم
یا ویدیو طنز و موزیک

پیمنت 24 کدوم خدماتش منظورتون هست؟
فکر کنم تنها خدماتی که واسه ادسنس باشه همون حساب بین المللی که نوشته 500 دلار آمریکا میخواد واسه افتتاحش !!
+
یه سفر دو روزه به ترکیه ! که پاسپورت میخواد

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
نقد کردن درامد های ارزی...
نرم افزاری کارت نمیگیره اگه بخوای کار کنی چون اگه فارسی کار کنی که کلا 50 کا ویو هم نمیخوری اگه انگلیسی کار کنی رقیبات خیلی قوی تر از تو هستن ! کارت خیلی سخته...
طنز و بوکس و فوتبال خیلی خوبه منم یه زمانی میخواستم همین کارو بکنم ولی شریک پیدا نشد!

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
من چند ماه دیگه دارم از ایران میرم اگه اوکی بودی باهم یه کاری شروع کنیم

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
می تونی از ایران کار کنی منتهی بعد از یه مدت موقع نقد کردنش یه کد می فرسته رو ادرسی که دادی باید اون کد رو وریفای کنی.. اونجا داستان میشه مگه اینکه کلی هزینه کنی ادرس و سیم کارت و.. اینا رو مجزا تهیه کنی یه راهش اینه که تو این فرم های خارجی یه پارنتر بگیری که چنل اشتراکی بده باهاش درصدی بری جلو اونام براحتی هر سایتی و هر شخصی رو قبول نمیکنن باید قدیمی فوورم باشی یا بتونی قانعشون کنی تازه کلاه بردارم بینشون زیاده باید بشناسی ادم درستاشونو راه بعدی اینه کلا اکانت و حساب و... همه رو پکیجی بخری اونم ریسکش خیلی زیاده با هزینه سنگین با این قیمت دلار... در کل میشه اما با ریسک زیاد.....:)

بالا