برگزیده های پرشین تولز

گوگل ادوردز و کوپن!

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
به نام یکتا
سلام،
اقا سه تا سوال داشتم:
1.من از طریق این لینک:
https://adwords.google.com/select/main?cmd=Login&sourceid=Yh915
(link and it should mention: Special Offer for Yahoo! Small Business customers.
You Should See This Promotion: Sign up for Google AdWords and receive $50* worth of targeted
advertising.)

تو ادورد ثبت نام کردم(امروز) و 50 دلار کریدیت دارم، حالا اگر یه کوپن 50 یا 100 دلاری تههیه کنم و واردش کنم یا به اعتبارش افزوده می شه؟ یعنی بشه 100 یا 150 دلار؟
2.در ثانی الان کی کوپن 100 دلاری یا 50 دلاری داره اگر داره چند
3.جریان Google Advertising Professionals چیه؟ با 1000 دلار در 90 روز تبدیل به پروفیشنال می شی؟ چه مزایایی داره؟
4.کوپن 100 دلاری را باید در 14 روز خرجش کنی، یا اینکه تو 14 روز اول واردش کنی؟بعدش مثلا تو یک ماه خرجش کنی، و می شه مثلا 3 کوپن رو تو 14 روز وارد کنی!!!

بعد اصلا این کار درسته؟؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تا 14 روز بعد از عضویت تو آکانتت می تونی وارد کنی.

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2
تا 14 روز بعد از عضویت تو آکانتت می تونی وارد کنی.

می دونم سرتون شلوغه، ولی یک کمی بیشتر توضیح می دادید..
می دونم 14 روز وقت دارم، ولی برا خرج کردنش چطور مثلا من یه کوپن 100 دلاری تو روزه سوم وارد کردم، باید تو 11 روز خرجش کنم؟ یا اینکه اعتبارش برام می مونه
بعد می شه دو، یا سه تا کوپن رو وارد کنم؟فرض کن من یه کوپن 50 دلاری و یه دونه 100 دلاری دارم، می تونم جفتوشون رو تو یکی وارد کنم، یا اینکه باید برا هرکدام یکی باز کنم؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
کی اینو گفته که باید خرجش کنی :lol: شما 14 روز وقت دارید که به آکانت اضافه کنید و به گوگل هیچ ربطی نداره که روزی یک سنت خرج می کنی و چه روزی 500 دلار!

اگه خواستی،بگو که coupon 75 دلاری دارم.خوش قیمت هم میدم.. وقت استفاده یا فروش ندارم.پی ام بده.

بالا