برگزیده های پرشین تولز

گيم پد چي بخرم ؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
آقا ما مين بوردمونو عوض كرديم از اين پورتهايي كه گيم پد بهش ميخوره ( نميدونم اسمش چيه ؟!)‌ نداره .
منم كه ميدونيد با داداشم فوتبال بازي نكنم خوابم نميبره !
آره قربونش !
اينطوريه كه حاجيتون چند وقته پول زيادي خرج كرده و در عوض خواب نداره !‌ ( عجب معامله اي كردم !‌)
ميخواستم يك گيم پد USB بخرم رفتم تو بازار همشون مزخرف هستند ( بازارچه ايران ) و هيچ تنوعي هم وجود نداره .
يكي از رفقا ميگفت تو پايتخت يك مدل Logitech هست حوالي 16 تومن . بنظر شما اونو بگيرم يا از همين ها كه ريخته تو بازار .

در ضمن من ديدم يك مبدل serial??---->USB تو بازار هست كه يه طرفش USB هست و يه طرفشم به گيم پد ميخوره. قيمتش هم 10 تومنه. بنظر شما من كه از گيم پد قبلي خودم خيلي راضيم ( A4tech ) اونو بگيرم يا يه گيم پد جديد ؟‌

(تابحال گيم پد به خوش دستي اين a4tech نديدم )

كلا اگر توصيه و تجربه اي دارين بگين و به اين وسيله خانواده اي رو از نگراني در بيارين .

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
کاکو جان اگر sound card خودت جدا بخری روش game port داره،البته شما نگفتی که game port دیگه نداری یا serial رو؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از irgamer :
کاکو جان اگر sound card خودت جدا بخری روش game port داره،البته شما نگفتی که game port دیگه نداری یا serial رو؟
دارم اتفاقا. يه كارت صدا zoltrix nightingale pro 6 channel دارم. مشكلم اينه كه نميتونم از كارت صداي مينم استفاده كنم و از پورت گيم پد كارت صدا !
كارت صدا رو كه ميزنم به pci اونو ميشناسه و صداي مين رو بايد ديسيبل كنم تا گيم پد را بيافته.

3030l

Registered User
لایک‌ها
0
از من ميشنوي همون 16 تومني رو بخر .چون من يه گيم پد usb خريدم .حدودا 9 تومن .تا دو ماه اول خوب كار ميكرد ولي بعدش
وسط بازي not responding ميشد .هر كاريشم هم كردم درست نشد!اسمش هم top way مدل double shock هستش.
البته logitech دو سه تومني ارزونتره.

sepehr650

Guest
لایک‌ها
0
من يه topway دارم كه به usb ميخوره...چندان ناراضي ازش نيستم...اما يه ذره قاطه...تو xp اول شناخت فرداش نشناخت!! ولي تو ME ميشناسه...من قبل از اينكه بخرم در تحقيقاتم هم تعريف logitech رو شنيدم و هم تعريف topway رو. البته بايد اعتراف كنم از logitech بيشتر تعريف ميكردن ولي چون مغازه بغل خونمون topway داشت و من حال نداشتم تا اين بازار مازارا برم همونو خريدم...topway يه دسته اي به usb بخور 5800 تومان خريدم و دو دسته اي سرياليشم داشت 6700 ميداد!!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
والا به نظر من يه دسته پلي استيشن بخر با يه كابلش جمعا حدود 5-6 تومن ميشه
هم دكمه هاش زياده هم اينكه ميخواي فوتبال بازي كني ديگه ميشه خود پلي استيشن!
خراب هم بشه خيلي راحت ميتوني درستش كنه قطعات يدكيش پره تو بازار!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط كابلش رو از اونايي بخر كه دو تا دسته بهش ميخوره من خريدم 3500 كابلشو
از دسته پلي استيشن خوش دست تر نميتوني پيدا كني

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مرسي از دوستان كه نظر داديد. بالاخره خست رو گذاشتم كنار و همون logitech رو گرفتم 15 تومن . (البت هنوز به دستم نرسيده) ولي تعاريف خوش دستي و ....اش رو خيلي كردند.
در ضمن اين مدل (precision) هست كه قيمتش 9.95$ هست ! تو بازار ما ميدن 15 تومن !!:(
زنگ زدم به ديجيتال(جايي كه داردش و گارانتيش ميكنه) به طرف ميگم مدلش چيه ميگه : پريسيژيون ! :p
گفتم اين كه قيمتش 8 هزار تومن بايد باشه ! ميگه ما ميديم 16 تومن !
واقعا با كيا طرفه آدم ! كي ميشه اين ايران ما درست شه؟
جنس خوب رو كس ديگه ميسازه پول اضافي و پزش رو يه آدم بي شعور بي سواد داره ميده !

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Kako :
مرسي از دوستان كه نظر داديد. بالاخره خست رو گذاشتم كنار و همون logitech رو گرفتم 15 تومن . (البت هنوز به دستم نرسيده) ولي تعاريف خوش دستي و ....اش رو خيلي كردند.
در ضمن اين مدل (precision) هست كه قيمتش 9.95$ هست ! تو بازار ما ميدن 15 تومن !!:(
زنگ زدم به ديجيتال(جايي كه داردش و گارانتيش ميكنه) به طرف ميگم مدلش چيه ميگه : پريسيژيون ! :p
گفتم اين كه قيمتش 8 هزار تومن بايد باشه ! ميگه ما ميديم 16 تومن !
واقعا با كيا طرفه آدم ! كي ميشه اين ايران ما درست شه؟
جنس خوب رو كس ديگه ميسازه پول اضافي و پزش رو يه آدم بي شعور بي سواد داره ميده !
آره واقعا !
كي اين ايران درست ميشه ؟ تورم زياد شده
به قول تو آدم با كيا سر و كار داره يه مشت آدم بي سواد كه با فروختن گاو و گوسفند به اينجا نريسدن

بالا